Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

HolyCrom

Zaczęty przez HolyCrom, 19 Luty 2010, 12:21

HolyCrom

Witam.
Systematycznie będe uzupełniał tą wizytówkę. Puki co napiszę coś o moim sprzęcie. Najistotniejsze podzespoły to:
Mój PC:
Procesor: Pentium 4 HT 3.00GHz
Grafika: ATI Radeon HD 3850 256Bit DDR2

Kassia laptop:
Procesor: C2D 1.80GHz (jeden rdzeń liczy jednak 2x szybciej niż mój procek ;P )


Mieszkam sobie w miejscowości Chełm, umieściłem pineskę na mapie, to będzie mnie można znaleźć, ale generalnie Lubelszczyzna.

Projektem BOINC zainteresował mnie pewien artykuł na stronie internetowej i jak tylko sobie adres przypomne to go podam. Artykuł był o milkyway i pomysł bardzo mi się spodobał, tym bardziej, że ja mało gram, głównie programuje, więc moc obliczeniowa komputera "odłogiem leży i gnije" ;P. Projekty wybieram na podstawie tego, co mnie interesuje i co uważam za pożyteczne. Puki co przejrzałam kilka projektów z których wybrałem właśnie Milkyway, ale również Einstein i rosetta. Wydają sę mi one potrzebne dla ludzkości. Przybliżanie liczb pierwszych czy rozkład liczb na pierwsze nie wydaje mi sie tak istotny, chyba że ktoś chce włamać się do pentagonu ;). Puki co to tyle, wątek jeszcze rozbuduje :)

Przypomniał mi się adres stronki od której zaczęła się moja przygoda: www.niewiarygodne.pl, tam znalazłem link to artykułu na innej stronie www.odkrywcy.pl.Nazwy artykułu jednak jeszcze sobie nie przypomniałęm ;)
[edited 24.02.2010 15.13]

Jako kolejną kartę graficzną planuję zakupić ATI 4770. Sprawdziłem na forum i ponoć nadaje siedo obliczeń GPU :). Jest to karta dobra pod względem ceny jak i wydajności, ale najprędzej, to muszę zmienić procka. Przymierzam się do zakupu e5400. Fajny procesor z wirtualizacją, tani i wydajny. :)
[edited 02.03.2010 12.10]
Pozdrawiam wszystkich i niech moc będzie z Wami :) (cytat pasuje nawet, choć kontext mocy nieco inny ;P)

Aegis Maelstrom

Witamy na pokładzie!   :attack:

Troll81

witamy  :parrrty:

Kryniek

Witaj :parrrty:

W czym programujesz? Programistów jest jak na lekarstwo, dziś nawet TJM (admin Enigma@home) coś wspominał że mu brakuje takiego  ;)

HolyCrom

W najfajniejszym języku jakim jest c++ :)

Troll81

Widzę dla ciebie świetlaną przyszłość :D i wiele pracy :D

Janek

Witam Kamrata :parrrty:

BOINC@POLAND[HA$]

siema brachu...

Skret


lolek

Witam na naszej łaibie  :parrrty:

HolyCrom

Czuje się na ja thepiretebay ;)

sciagacz


Sergeant

No to cześć. Podaj też swoją dokładniejszą lokalizację.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Waldek1989

Witaj  :parrrty:

Pigu

witamy na pokładzie  :parrrty: