Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Rafer

Zaczęty przez Rafer, 29 Wrzesień 2010, 00:55

Rafer

Ahoj

Na imię mi Rafał, lat mam 28. Pochodzę ze Śląska >Bytom<
Z projektami "walczę" już drugi raz. Zobaczymy co z tego wyniknie?
Na czym liczę i co liczę, do sprawdzenia w statach :P
Czym się zajmuję? Jestem sam sobie kapitanem, łodzią, sterem :) Działam obecnie w IT, elektronice i elektryce.

Jako, że komputery u mnie w domu są zawsze i od zawsze będę starał się wciągać swój park maszynowy do "gry". Wszystko zależy od...od...i tutaj wyjdę na pantofla :D
Taaak...żony. Niestety, ona nie jest takim "elektro-popaprańcem" jak ja i odciąga mnie od całego tego zgiełku. "Praca zostaje w pracy, a w domu jest rodzina, a komputer to tylko dodatek...taa dodatek"
Tak więc może to być mój pierwszy i ostatni post na tym forum :D

Żartowałem :P
Będę pisał w konspiracji pod pseudonimem "garbata Krystyna bez jednego aparatu słuchowego z uszkodzoną łękotką"


Troll81

witam kammmrata  :parrrty: wciągnij w BOINC żonę :D

Rafer

Cytat: Troll81 w 29 Wrzesień 2010, 00:56
witam kammmrata  :parrrty: wciągnij w BOINC żonę :D
Taa...prędzej jutro nadadzą ostatni odcinek "Mody na sukces" :P :D


Troll81

miejmy nadzieję że kiedyś sie tasiemiec skończy i ze zonka zechce dołączyc do naszej wesołej gromady....

Rafer

No jeszcze jej mi tutaj potrzeba! :P


kotfryc

Elo  :arrr:  :)

Pantarhei

Witam i niech Szmoc będzie z Tobą i twoją żoną!  :parrrty:
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

apohawk

No i wielka zagadka, dlaczego nie ma kobiet w BOINC rozwiązana. Czasu brak, najpierw się musi 'moda na sukces' skończyć XD

Witamy na pokładzie  :parrrty:
No good deed goes unpunished.

uczenn

Nic tylko kupić jakieś mocne Xeony. Żona się będzie cieszyć, że jesteś "EKO" a ty będziesz się cieszyć z szybkiego liczenia ;). Witamy

Rafer

Czas na małe "rezumeee" "Moda na Sukces" już dawno się skończyła, a żona nadal nie teges...już nie wiem co mam z nią zrobić!!!


necavi

Cytatjuż nie wiem co mam z nią zrobić!!!

sprawa banalnie prosta: czas który obecnie poświęcasz komputerom przeznacz na zajęcie się żoną. U mnie to zawsze dobrze działa... gdy wprowadzam to w czyn  :-[

Boinc zbyt wiele czasu nie wymaga...

mrbudziol

Witam sąsiada - ja z Piekar Śląskich...  :ahoy: Moja pani też ma taki a nie inny stosunek do BOINC i nijak nie chce zrozumieć po co to liczę hehe

AL

Witam kolejnego Ślązaka na forum!