Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

ryszard.korczyk

Zaczęty przez ryszard.korczyk, 07 Sierpień 2011, 12:04

ryszard.korczyk

W tej okolicy miał być zjazd w Beskidach w tamtym roku w maju.

AL

Kiedyś to i 3 razy na dzień potrafiłem się wybrać na Żar przez Przegibek - a teraz, to nie wiem czy raz bym dojechał.
W zeszłym roku przez Kocierz chciałem sobie skrót zrobić  z Wadowic do Żywca - to trafiłem na roboty drogowe na obsuwisku. Szkoda mi się było wracać tyle, to się troszkę cofnąłem i wjechałem w jakąś wąską uliczkę. Miejscami wąsko na "lusterka", widokowo i wrażenia podobne jak na Targanickiej (swoją drogą zajebiste klimaty ma ta trasa), ale udało się dojechać bez wielokilometrowej nawrotki:-)

ryszard.korczyk

28, wczoraj miałem okazję pozwiedzać ośrodek CERN, w tym detektory CMS i ATALAS.
[smg id=9982]
[smg id=9983]
Większa relacja pewnie po powrocie, mam tu ograniczony dostęp do internetu.

PoznanskaPyra

 :parrrty: czekamy na więcej.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

d_worms

#44
Cytat: ryszard.korczyk w 29 Czerwiec 2013, 00:43
28, wczoraj miałem okazję pozwiedzać ośrodek CERN, w tym detektory CMS i ATALAS.
[smg id=9982]
[smg id=9983]
Większa relacja pewnie po powrocie, mam tu ograniczony dostęp do internetu.

WOW "RK" zajeFajnie!!!!  :p_arr:

to czekamy na wiecej a roaming sie nie oplaca przekonalem sie na wlasnej skorze jak w Dubaju 6 fotek na Face-a wrzucilem.

ps: Dzieki za naklejki!!! 3 czujki wyslane jedna pozostala.

mordi

 :arrr: zazdroszcze RK  :respect: czekamy na więcej fotek! :D
Guard well the secret of steel...


Dario666

No ładne masz wejście :)

Może ich namówisz, żeby dołączyli do B@P  XD

ryszard.korczyk

Prawdopodobnie jutro pojawię  się we Wrocławiu na 2 dni. Jak będę znał więcej szczegółów to dam znać.

Troll81

Zostań na święto piwa :D w ten weekend :D

ryszard.korczyk

Prawdopodobnie w najbliższym czasie, wstępnie 23-27 czerwca wybieram się do Gdańska, służbowo na 2 spotkania, a przy okazji trochę turystycznie. Czy ktoś jest może z okolic trójmiasta i może polecić jakiś fajny nocleg, raczej na uboczu, z dala od tłumów. W planach mam też trochę na rowerze po okolicy pojeździć.

LQG

Jako że jestem z południa kraju więc ciągnie mnie nad morze:) Blisko plaży w Sopocie jest to Centrum "Zatoka" http://csr.pg.gda.pl/ i ma swój klimat, w każdym razie polecam!

ryszard.korczyk

Pozdrowienia z wyprawy rowerowej Gdańsk - Hel, aktualny stan licznika 70km, jestem we Władysławowie, za chwilkę atak na Hel:-).

Krzysiak

Patrzę za okno i stwierdzam POGODA dziś Ci się trafiła rewelacyjna  :)
Gdańsk POZDRAWIA


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

ryszard.korczyk

http://www.endomondo.com/workouts/362696518
Wyprawa zakończona sukcesem, szczerze to nie planowałem pełnego powrotu, tylko powrót pkp. Ale udało się, 200km to mój rekord i pewnie nie szybko go powtórzę.
Ścieżka rowerowa R10 momentami zabierała na bardzo ładne tereny, których nie widać jadąc autem.

mordi

super :) tak trzymaj! ;) wielki szacun, bo to jednak spory dystans :D  :respect: :parrrty:
Guard well the secret of steel...


Tomek_TB

 A w barze "Przystań" zaraz obok polecanego hotelu byłeś?
Pozdr
Tomek

ryszard.korczyk

VIII Maraton Beskidy



na 39km taka górka

Ukończony z czasem 5h:01m:54s co na debiut na takim dystansie w biegu górskim o prawie przewyższeniu 1300m jest dla mnie super wynikiem. 137 miejsce na około 220 startujących.


andy101fah

 :respect: :respect:

:parrrty: :parrrty:

kva.pl

Szacun pelen  :respect:

AL

No no podziwiam i gratuluję!  :p_arr: :parrrty:

Hani



PoznanskaPyra

 :respect: :respect:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

sknd


Troll81

 :respect: :respect: :respect: mega szacun.... gigantyczne przewyższenie