Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Śledzenie i prywatność w internecie

Zaczęty przez Morys0856, 15 Czerwiec 2012, 08:45

Morys0856

Jedna z rozmów na TED, w któej jest o prywatności w internecie. Jeśli ktoś nie zna strony TED to polecam, są tam naprawdę ciekawe mowy, także w języku polskim.

http://www.ted.com/talks/lang/pl/gary_kovacs_tracking_the_trackers.html

Troll81


Bezprym

Prywatność to przeżytek i anomalia. Tak twierdzi przynajmniej jeden z liderów Googla:

http://www.theverge.com/2013/11/20/5125922/vint-cerf-google-internet-evangelist-says-privacy-may-be-anomaly

Ludzie potrafią przetłumaczyć sobie każdą nikczemność, w którą są zamieszani.
Google to szlachetna organizacja pozwalająca zlikwidować tę anomalię w dzisiejszym świecie, a ten pan służy ludzkości niosąc kaganek postępu...

cp

Cytat: Bezprym w 22 Listopad 2013, 12:16
Google to szlachetna organizacja pozwalająca zlikwidować tę anomalię w dzisiejszym świecie, a ten pan służy ludzkości niosąc kaganek postępu...

Google już od dawna nie jest tą niezależną, innowacyjną firmą, która czyniła internet lepszym i we wszystkim kierowała się maksymą 'Do no evil'. Teraz to jest po prostu jeszcze jeden stereotypowy megakorp.

gregre

kto ma konto na google?
zaloguj się i kliknij:
www.google.com/history

wciąż mają zapisane dane czego szukałem w google 3 lata temu!  :fright:

Troll81

Dlatego ja wyłączyłem historię....

krzyszp

Cytat: gregre w 22 Listopad 2013, 14:48
wciąż mają zapisane dane czego szukałem w google 3 lata temu!  :fright:
Najstarszy wpis mam z 12 Lut 2007...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Dario666

Dlatego nigdy się tam nie loguję. Miałem (mam) konto na YouTube, ale przejął je Google i teraz nawet na YT nie mogę (nie chcę) się logować.


Tobas

Cytat: krzyszp w 22 Listopad 2013, 18:46
Najstarszy wpis mam z 12 Lut 2007...

Jak to sprawdziłeś? Bo sam jestem ciekaw, ale nie bardzo chce mi się cofać przez 15000 zapytań ;)

krzyszp

Skakałem o rok wstecz kilka razy edytując link :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

Przy kalendarzu trzeba nacisnąć strzałkę w tył, po czym na końcu linku w pasku adresu jest rok :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle: