Lista darczyńców projektu SKB@P - Modernizacja

Zaczęty przez Troll81, 16 Lipiec 2010, 09:47

Nawiedzony

Cytat: Szopler w 22 Styczeń 2011, 21:22
I można poprawić punktację drużyny w GPUGridzie 8)
To co? Fermi GTX460?

a propos tego, to niedługo ma być GTX 560 i przynajmniej  z zapowiedzi ma być godnym następcą  ;)

mimeq

Mimo ze zaczalem powolutku zbierac na nowe "bebechy" swojego liczydla (1 malutka czesc do odbioru jutro :) ) rowniez cos dorzuce  :parrrty:


Troll81

thats the spirit :D  :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:

Cyfron

dziś wieczorem sprawdzę czy coś wpłynęło - zobaczymy jak z tym duchem - czy się zmaterializuje ;)

Troll81


Cyfron

ma ktoś może na zbyciu jakiś niewielki switch albo hub, bo by mi się przydał do SKB@P.
Teraz mam tam pożyczony switch 20 portowy, ale w pracy coraz częściej upominają się o jakiś i mogą chcieć go za niedługo z powrotem, a myślę, że im by wystarczył jakiś malutki, a nie ta krowa wielka, co jest przy SKB@P, więc pytam, czy ktoś nie ma czegoś takiego na zbyciu, aby oddać to dla dobra zespołu.

Co do wpłat - ktoś tam mówił, że przelał kasę - to przede wszystkim to chce sprawdzić :)

Szopler

Ja mam w sumie router lg lrg1004 1xwan + 4xlan nieużywany. Jak się nada to mogę podesłać...

Troll81


Cyfron

wlana - myślę, że to byłby przerost formy nad treścią - lepiej go sprzedaj albo coś :)
tego switch'a to ja chętnie - pocztą podeślesz, czy jak ?  ???

a jeszcze jedno by mi się przydało - ma ktoś może jakiś malutki monitorek? może być CRT może być LCD - potrzebuję, aby coś stało przy SKB@P żeby czasem coś zobaczyć bezpośrednio, a teraz mam jakąś 17" i zajmuje trochę miejsca na półce z kompa (gorszy obieg powietrza)

Troll81

jak znajde dziś wieczór to postaram się podesłać zamiast wpłaty :D a po wypłacie pewnie i tak wyślę kasę :D

Cyfron

Przyszła kasa od Mariana (teraz ja mam wszystką kasę u siebie na koncie)

Przyszła także kasa od APOHAWK'a (wyedytowany pierwszy post).
Obecny stan konta 1 357,60 PLN

Szopler


Troll81


Cyfron

chciałbyś dopisywać - skorzystałem z przywilejów moderatora i już wyedytowałem Twój post i zostało to zaktualizowane :)

Tomasz R. Gwiazda

Cyfron: pytanko.

Mam nowe kosci ram OCZ 2x2GB DDR2 800
Moge je przekazac, bedzie do czego wlozyc?

Troll81


Cyfron

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 25 Styczeń 2011, 18:10
Mam nowe kosci ram OCZ 2x2GB DDR2 800
Moge je przekazac, bedzie do czego wlozyc?

Z tego co kojarzę, to do każdego kompa SKB@P można by wsadzić, bo każdy ma tylko połowę banków zajęte :)

Jakby powstał następny komputer, to by mogło być do niego (bo w tym wątku: http://www.boincatpoland.org/smf/superkomputer-boincpoland/budowa-kompaow-ze-zbiorki-czesci/ ) robimy spis rzeczy, które ktoś może przekazać i się może coś z tego wszystkiego złoży sensownego, żeby policzyło).

Tomasz R. Gwiazda

to poprosze o adres na ktory wyslac (przez PM)

Cyfron

ja mogę jeszcze jakieś zasiłki załątwić (jedną czy dwie, nic nadzwyczajnego, ale powinno działać :) )

Tomasz R. Gwiazda

z tego co wyslalem, to oprocz KVM to wszystko nowka bylo (bo miales watpliwosci Cyfronie) :)

Ale sfrajerzylem, 2x rozpruwalem pudelko i dorzucalem rzeczy i wkoncu zapomnialem dorzucic coolera na CPU :) tez nowke (moze przy kolejnej okazji i potrzebie dorzuce to, jak nie zapomne) :)


Ciesze sie ze sie moga te rzeczy przydac, ja dzieki temu pozbylem sie rzeczy dla ktorych nie mialem zbytniego uzytku a SKB@P skorzysta.

Cyfron

no wszystko wygląda na nówkę, nawet ten KVM :) Swoją drogą niesamowita wygoda :)

lolek


Troll81


sciagacz


Cyfron

w pierwszym Poście tego wątku pozwoliłem sobie dorobić sekcję "Luźne części" - będę tam wpisywał wszystko co dostanę, a czego nie będę używał, aby był wgląd w to co leży, bo może ktoś będzie miał część albo pomysł, jak użyć tych części.

Troll81

jakas płyta i proc i mamy skb@p 5 :D

ddry są. dysk się znajdzie zasilacz jest .....


Cyfron

Może jakaś składka?
Okres wypłat, to każdy rzuci po jakieś 10 PLN i będzie super ?;> (dane do przelewu w pierwszym poście tego wątku )  :arrr:

Troll81

przelew ode mnie juz poszedł  :attack: :attack: :attack: reszta zgrai na co czeka? Przeciągnięcie pod killem ??

Cyfron

Potwierdzam dotarcie kasy od Trola (juz wyedytowałem pierwszy post)

Pigu

Cytat: Cyfron w 08 Luty 2011, 14:23
Może jakaś składka?
Okres wypłat, to każdy rzuci po jakieś 10 PLN i będzie super ?;> (dane do przelewu w pierwszym poście tego wątku )  :arrr:

a zbieramy na coś konkretnego?

Cyfron

na chwilę obecną nie wiemy dlaczego restartują się SKB@P1 i 3 - moim zdaniem jest to płyta główna, ale próbujemy jeszcze wyeliminować pozostałe niewiadome/niepewne elementy.

Jak będzie za dużo kasy, to oczywiście nowe grafiki (może tym razem właśnie coś NV :) )

mimeq

#192
2,5 x tyle co machnelismy (Edit by Cyfron: na plakaty)  i jest na 460ke dla SKB@P ;p


Troll81

ale ja nie mam nie wyczerpanej kasy na koncie. I sorka ale w tym miechu już finito. i tak już sporo wybulam na moje hobby.

lolek

Może najpierw wykorzystajmy tą kasę która już leży na koncie na SKB@P?

Cyfron

Pozwoliłem sobie dziś spożytkować procka, którego dostałem (Pentium 4 2,6GHz) i wsadziłem go do mojego kompa, robiącego za bramę do sieci dla SKB@P (zamieniłem tam go za Celerona 1,8GHz), który teraz będzie sobie leżał, bo nie mam w co go wsadzić.

Ze względu na ostatnimi czasy natłok spraw, może umknąć mi jakaś darowizna (wpisanie jej na listę w pierwszym poście tego wątku) to proszę o PW przypominający o tym, lub z pytaniem, czy w ogóle coś otrzymałem.  :arrr:

Cyfron

Kamraci - może kolejna jakaś zbiórka na SKB@P ?
Początek miesiąca, wypłaty (i opłaty  :( ) więc może każdy coś rzuci?

Ja może dam dobry przykład - daje 50 PLN  :arrr:

Czekam na resztę- zbieramy na grafiki i zasilacz. Szczegóły: http://www.boincatpoland.org/smf/superkomputer-boincpoland/grafiki-do-skbp3/

Troll81

ano puszcze przelew jutro jak nie zapomnę :D

apohawk

No good deed goes unpunished.

emik