Użytkownik dnia | User of the day | UOFD

Zaczęty przez ethan72, 22 Kwiecień 2006, 10:48

emik

dokładnie tak jak mówi troll - najbardziej skory do obdarowywania jest Sudoku


Pigu

#721
już go karmię

edit
interesuje mnie lista projektów monitorowanych przez myboinc

Troll81

ja tam zapisuję się do każdego nowego projektu i od razu zakładam profil :D a jak tylko sie da to podpinam projekt pod boincstats :D

IThorne

Pigu, nie lubię Cię :)

Znowu jesteś UotD w QMC, a ja jeszcze nigdy, mimo że mam 10 razy większy RAC w tym projekcie.

Szykuję rożen :D



Pigu

#724
aj aj aj  :-[
bo ja stosuję świńskie metody :ph34r:

btw: qmc nie liczę od czasu projektu miesiąca hehe

edit: no 10 uotd padło

stasieks

Jestem UOTD w Climacie.

Beat that !!!  :D

Troll81

Jak dostaniesz w SETI to się chwal :D tam jest dłuuuuuuga kolejka do wianuszka

KrzychuP

No gratulacje!!
Też raz byłem :D

eclipse99

Einstein     XD

Czekałem ponad 3 lata!

Pigu

uff spora rzecz  :parrrty:

Troll81


eclipse99

Dzięki, dzięki  :parrrty:

Swoją drogą wynik 138 to chyba najlepszy wynik jaki widziałem...  :o

Troll81

i tak nie wszystkie wianki policzył :D na myboinc mam 142 wianki :D troll jest sprytny i znalazł sposób na szybsze tłuczenie wianków :D

dzięki czemu Polska jest na 5 miejscu w świecia
zespół Boinc@Poland na 4 miejscu w świecie
a pierwsze 3 miejsca na świecie zajmują członkowie naszego zespołu :D

eclipse99

Wiem, widziałem, i pomyślałem - co za nieprawdopodobny zbieg okoliczności ;)
A jak wygląda sprawa z legalnością tego sposobu? (ret.)

Troll81

skoro mechanizm przyznawania wianków jest taki a nie inny to korzystam :D ja tego mechanizmu nie wymyślałem

eclipse99

Dziś nie zaliczyło mi UOTD z Enigmy, jaki może być tego powód?

Pigu

musisz mieć profil jako uotd ok. północy, najlepiej nie kasować profilu aż ktoś inny nie zostanie uotd no i liczyć, że serwis myboinc nie dostanie akurat czkawki

TJM

W celu poprawienia swoich/teamowych statsów UOTD warto założyć profil w enigmie, a to z tego powodu:

There are 6 remaining candidates for User of the Day.

Profili jest bardzo malutko, a po wybraniu jakiegoś na uotd wypada z puli na jakiś czas, chyba, że zostanie zresetowany. Przy aktualnej sytuacji wychodzi 1/6 szans na uotedeja przy każdym losowaniu (trzeba mieć RAC 1+).

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

Ja już w enigmie 3 wianki dostałem :D

TJM

Ja niestety żadnego, wychodzi na to, że konto z flagami project staffu wykluczone jest z losowania.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

walcz o pozostałe wianki :D

RAD-Poland

Cytat: TJM w 05 Listopad 2008, 10:14
W celu poprawienia swoich/teamowych statsów UOTD warto założyć profil w enigmie, a to z tego powodu:

There are 6 remaining candidates for User of the Day.

Profili jest bardzo malutko, a po wybraniu jakiegoś na uotd wypada z puli na jakiś czas, chyba, że zostanie zresetowany. Przy aktualnej sytuacji wychodzi 1/6 szans na uotedeja przy każdym losowaniu (trzeba mieć RAC 1+).

tylko po co ??
http://www.myboinc.com/
nie zalicza obecnie UoTD Enigmy (chyba od 10.10.2008 - nie jestem pewien)

i od razu pytanko dlaczego Enigma nie informuje użytkownika o UoTD email'em ? (w ustawieniach powinno wystarczyć to)
Is it OK for Enigma@Home and your team (if any) to email you?  YES

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

TJM

Emaile na 100% są wysyłane i większość na pewno dochodzi do użytkowników. Część jednak nie, na pewno nic nie dochodzi na pocztę na wp, bo tam chyba cała domena @enigmaathome.net jest zablokowana - w każdym razie jakikolwiek wysłany czy z automatu czy ręcznie z outlooka email wraca z błędem.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

RAD-Poland

#743
no to sorki
przeliczyłem UoTD na poczcie 86 na 119 (czyli brakuje mi nie tylko Enigmy również ABC, MindModeling, NQueen i Virtual Praire)
może faktycznie problem jest po stronie serwera poczty, który blokuje niektóre adresy (folder/spam - pusty)

EDIT: poczta -> ......@klub.chip.pl
EDIT2: pamiętam, że konta na naszej stronie/forum również nie dało się założyć z tej poczty

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

TJM

#744
Można łatwo sprawdzić, włącz powiadomienia email o prywatnych wiadomościach i napisz PMa sam do siebie. Ale z tego co pamiętam na skrzynce postmasterowej dostawałem info o zwrotach maili idących na ten serwer.

Niestety duża część serwerów poczty to dziadostwo, albo mają przesadzone zabezpieczenia i praktycznie z żadnego małego serwera poczta nie dojdzie, albo mają buble i dostaje się tony spamu. Do niedawna z domowego serwera nawet nie mogłem poczty na gmaila wysłać, bo od razu wracało info że jestem spamerem, ale tak długo im dupę trułem aż w końcu to poprawili %-)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

TJM

#745
From: postmaster[/at/]enigmaathome.net
Subject: Delivery Status Notification
Date: Wed, 5 Nov 2008 09:32:24 -0800
To: <admin[/at/]enigmaathome.net>   


I have found some problems delivering some mails. I wont try again.
Sorry.



Mailbox: <*a***z[/at/]klub.chip.pl

Final-Recipient:   rfc-822;<*a***z[/at/]klub.chip.pl>
Status:   5.2.0
Diagnostic-Code:   450 <*a***z[/at/]klub.chip.pl>: Recipient address rejected: Greylisted, see http://postgrey.schweikert.ch/help/klub.chip.pl.html;
Action:   failed
Last-Attempt-Date:   Wed, 5 Nov 2008 09:32:24 -


tu akurat wina leży po stronie mojego serwera poczty, poddaje się po pierwszej próbie wysłania maila (graylista celowo zwraca błąd, ale serwer powinien spróbować ponownie). Chyba zmienię serwer poczty na inny.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Pigu

emik awansował do top 10 - Hurrrraaa :parrrty:
wypychając AL'a - buuuu :(

Troll81

ale troll twardo siedzi na najwyższym zydlu :D

Pigu

no kamrraci muszę się pochwalić - 50 uotd uzbierałem ku chwale teamu :parrrty:

Troll81

Alleluje i do przodu :D brakuje ci jeszcze 99 do mnie :D

Pigu

chciałbym zaprosić 2 chętnych do otrzymania 25uotd do współpracy - sam dalej nie mogę tego ciągnąć, bo na sygnaturce już podejrzanie wyglądam :P

Troll81

Jak Ty podejrzanie wyglądasz to co ja mam powiedzieć???

Pigu

ty masz bardziej hmm równomiernie :P

Troll81

taaaaaaaa szczególnie Sudoku :D

KrzychuP

Ja już dawno pisałem, że jestem chętny  :P ;D

Pigu


sciagacz

nie wiem czy tu ale jako nowy członek teamu chciałem poinformowac kolegów o moim pierwszym UotD

KrzychuP


Troll81

poczytaj wątek o resetowaniu profili :D i dogoń mnie :D

Pigu

Cytat: sciagacz w 16 Styczeń 2009, 13:45
nie wiem czy tu ale jako nowy członek teamu chciałem poinformowac kolegów o moim pierwszym UotD

uważaj - akurat w LHC uotd łatwo dostać zaraz po założeniu profilu, ale nie ma gwarancji, że utrzyma się do 24tej (czas zaliczani pkt na myboinc), inne projekty dają najszczęściej uotd na 24h i nie ma nerwa

btw: grratki