Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Ranking województw

Zaczęty przez Sergeant, 01 Czerwiec 2009, 20:47

DanieI

DanieI - Zachodniopomorskie

http://pl.boincstats.com/stats/user_stats.php?pr=rosetta&st=0&ti=55#7

http://pl.boincstats.com/stats/user_graph.php?pr=wcg&id=376116


krzyszp

Cytat: DanieI w 02 Sierpień 2011, 18:37
DanieI - Zachodniopomorskie
Dopisany do serwera statystyk :)
Gratuluję :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Grzes

śląskie 3 pod względem RAC? Jak to się mogło stać? ktoś tu sobie w kulki leci  :wth:
że teraz niby co, mam kolejne gpu dołączyć czy jak? Ludki brakło nam tylko ~37k dziennie! nie mam już wolnych pcixpres na płycie ani wolnej gpu, którą mógłbym dołączyć. Chwilowo pozostaje płakać nad utratą drugiego miejsca  ;)

Tobas

arturpio - dolnośląskie

Sergeant

DanieI i arturpio dokoptowani.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

gaballus

gaballus - lubelskie

centylion torun

centylion torun  kujawsko-pomorskie dopisz

krzyszp

No, to będzie chyba zamieszanie w statystykach ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

SzaMoT🍀

Hi
momi76 Wielkopolska link do statystyk:
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?id=21d006cb3da0896cd49f24b7ceab2bb4

Cyfron

a jest gdzieś lista osób - kto do jakiego województwa jest dopisany?

krzyszp

Jam ma taką listę - 382 nicków, masz ochotę przeczytać ;)
A na poważnie, to tyle właśnie osób/nicków ma przypisane województwo w bazie serwera statystyk...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Cyfron

chciałem się dowiedzieć, czy tam jestem i gdzie dopisany jestem - myślałem, że jest gdzieś to w necie do sprawdzenia, żeby Ciebie nie fatygować :)

krzyszp

Cytat: Cyfron w 03 Sierpień 2011, 17:14
chciałem się dowiedzieć, czy tam jestem i gdzie dopisany jestem - myślałem, że jest gdzieś to w necie do sprawdzenia, żeby Ciebie nie fatygować :)
Jesteś zapisany do małopolskiego :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Cyfron

dziękować w takim razie za fatygę, a na przyszłość - może warto byłoby upublicznić tą listę?
Jakie są poglądy na to?

WUPES

Cytat: Cyfron w 03 Sierpień 2011, 23:35
....  może warto byłoby upublicznić tą listę?  Jakie są poglądy na to? 
Popieram

Sergeant

Przy każdej liście publikuję liczących nowych (dodanych) w danym miesiącu. Przegladając te wpisy można zobaczyć kto jest zaliczony.

W temacie z wynikami można publikować co jakiś czas całą listę (np. raz w roku).
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

krzyszp

Ze smutkiem musze Was zawiadomić, że właśnie zauważyłem całkowitą kasację WSZYSTKICH plików na serwerze statystyk... O ile pliki php skryptów mi się zachowały lokalnie, to niestety większość funkcjonalności serwera była "zaszyta" w CMS'ie i nie mam niestety kopii tych plików (ale jeszcze poszukam).
Jak tylko dowiem się u usługodawcy, co się stało z plikami dam Wam znać...  :wth:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81


krzyszp

#419
Mam bazę danych drużyny, ale już nie bazę CMS'a...
Backup (codzienny) był robiony do specjalnego folderu na tym hostingu... Oczywiście ten folder też zniknął (podobnie jak strona statystyk oraz jedna ze starych firmowych)...
Na tę chwilę wiem, że to nie mogło być włamanie (dostęp ftp był zablokowany całkowicie dzisiaj), mam też (jak pisałem) kopie większości skryptów (w tym robiących wykresy itp).
Niestety, część odpowiedzialna np. za wpisywanie się samodzielnie województ, pod-drużyn itp  poszła się j...ć  :wth:

Zaczynam molestować hosting - jak nie mają swojego backupu, to będę wściekły, zwłaszcza, że zniknęły wszystkie pliki na serwerze (w tym foldery specjalne, do których ja też nie miałem praw zapisu)...

Edit:

Jednak wina hostingu, pliki przywrócone... Ufff
Robię backup :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

spodziewałbym się że hosting robi kopię całego serwa i trzyma choć przez 24 godziny. Na wypadek padu dysku czy całej macierzy...

Sergeant

Dane za sierpień wstawione, komentujcie.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Tomasz R. Gwiazda

good job, dzieki  :parrrty:

Cyfron

Mazowieckiego chyba nigdy nikt nie wyprzedzi  %)

Troll81

Tomek musiałby się przeprowadzić....

Sergeant

Nie, niech na przykład po miesiącu policzy dla kilku słabszych województw.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Dane za wrzesień wstawione.

Grzegorza nie wstawiłem do dolnośląskiego, bo nie było z jego strony odpowiedzi.

Co tak mało ludzi komentuje wyniki? Nie wierzę, że tylko kilka osób jest tym rankingiem zainteresowanych.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

pawg

Zgłaszam chęć startu w rankingu.



simonic

Łódzkie rośnie w siłe. RAC na poziomie 9 miejsca. Szkoda tylko że strata jest ogromna w punktach.

Jest gdzieś lista wszystkich (nie tylko nowo przyłączonych) osób zapisanych do konkretnych województw?

Bo z tych wyników dziwnie wynika że moje 25 mln punktów to ... połowa całego województwa...


Sergeant

pawg już cię wpisałem do rankingu (wyniki w październiku).

simonic mogę wstawić cała listę liczących. Zastanawiam się tylko, w którym miejscu: czy w pierwszym wątku z wynikami, czy pod każdym miesiącem ją publikować.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

AiDec

Mnostwo jest zainteresowanych. Ciesz sie ze Ci zainteresowani to nie spamerzy :). To ze nie pisze, nie znaczy ze nie zagladam  :parrrty:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

krzyszp

Cytat: sergeant w 02 Październik 2011, 10:43
simonic mogę wstawić cała listę liczących. Zastanawiam się tylko, w którym miejscu: czy w pierwszym wątku z wynikami, czy pod każdym miesiącem ją publikować.

400 nicków? trochę długa by to była lista, chyba, że jako załącznik...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

krzyszp

Zastanawia mnie rozbieżność z danymi z serwera statystyk...
SELECT * FROM tblRegionsResults WHERE LastUpdate = '2011-09-30' ORDER BY Score DESC
1||Mazowieckie||1505081876.21
2||MaÅ,opolskie||631966746.06
3||Opolskie||427421265.49
4||Pomorskie||420563700.70
5||Wielkopolskie||355499340.23
6||Zachodniopomorskie||285095593.37
7||Kujawsko-pomorskie||244438885.05
8||Åšlaskie||212814561.28
9||DolnoÅ›lÄ...skie||184177362.74
10||WarmiÅ,,sko-mazurskie||137092261.24
11||Podlaskie||86184385.92
12||Lubuskie||80890441.97
13||Podkarpackie||48578562.60
14||Lubelskie||19462794.25
15||Łodzkie||10073101.86
16||Świętokrzyskie||2963249.65
Miejsce Województwo Punkty LiczydÅ,owi

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

ja tam regularnie patrzę.....

Sergeant

Nie wszystkich wyłapałem, co są w serwerze statystyk. Trzeba by to ujednolicić. Wchodziłem na serwer, ale nie mogę znaleźć listy liczydłowych. Możesz poinstruować, gdzie w serwerze szukać ludzi i namiary na ich statystyki?

Jeżeli chodzi o listę, to można ją zamieścić na początku wątku z wynikami (będzie wtedy tylko w jednym miejscu).
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

krzyszp

SELECT *
FROM `tblUsers`
WHERE `Woj` !=0

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AL

Ja tam sobie pocichutku kibicuję śląskiemu.
Listę jako załącznik do pierwszego wątku dokleić (wystarczy w jednym miejscu).

mimeq

Ja tam sie staram cos niecos slaskiemu dorzucic, a nie tylko kibicowac  :P


Sergeant

Lista sporządzona. To w pierwszym wątku ją dać, czy pod każdym miesiącem? Kto tam zajmuje się administracją portlu, niech się wypowie?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

krzyszp

Pod każdym miesiącem - to się zmienia (ale zacznij od teraz, bo dopiero teraz uwzględniam ruchy liczących, poprzednie dane odnośnie składu województw mogą być nieaktualne).

Ps. Mam nadzieję, że zrobiłeś Distinct'a?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka