Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Ranking województw

Zaczęty przez Sergeant, 01 Czerwiec 2009, 20:47

anomax

Jeśli można, to prosił bym o dopisanie do Podkarpackiego.

aborek

Sygeruję dopisanie Laboratory of Theory of Biopolymers do mazowieckiego ;)

Troll81

a oni są z mazowieckiego.

aborek

Cytat: Troll81 w 07 Styczeń 2012, 11:39
a oni są z mazowieckiego.
A to pytanie czy stwierdzenie?

Sergeant

Anomax i Laboratory of Theory of Biopolymers dopisani. Laboratorium to jest na Uniwersytecie Warszawskim więc raczej jest to mazowieckie.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Jak widać dane za styczeń wstawione.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

Ciekawe co się stało z Grzegorzem Granowskim

Hani

Cytat: anomax w 02 Styczeń 2012, 23:16
Jeśli można, to prosił bym o dopisanie do Podkarpackiego.

Witam ziomala :P
Tak patrze na RAC naszego województwa .... jutro idę po grafe do jakiegoś sklepu :)


pszyklejony

Cytat: Troll81 w 05 Luty 2012, 20:36
Ciekawe co się stało z Grzegorzem Granowskim

Co się stało nie wiem, ale tu jest

http://pl.boincstats.com/search/all_projects.php?teamid=82806cb66642477b4fad57110493166d

Svistak

Moje rodzinne Podkarpackie - wesprę Was od piątku przez tydzień :) ... bo będę w domu rodzinnym... przynajmniej przez tydzień może nie tyle RAC się zwiększy na rodzinnej ziemi, o ile "ukaże się" zielona kropka koło Rzeszowa na mapie Rad@H - bo tam "posucha"... jak będę miał czujki z drugiej partii, to jedna z nich na pewno będzie tam pracowac na stałe - Tato na emeryturze nie może się nudzić  :D

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Jurek2107

Prosze o dopisanie mnie do dolnośląskiego :)

Sergeant

Jerzy już punktujesz dla dolnośląskiego.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

anomax

Cytat: Hani w 05 Luty 2012, 20:43
Cytat: anomax w 02 Styczeń 2012, 23:16
Jeśli można, to prosił bym o dopisanie do Podkarpackiego.

Witam ziomala :P
Tak patrze na RAC naszego województwa .... jutro idę po grafe do jakiegoś sklepu :)
Cześć :ahoy:
Ja narazie licze tylko na laptopie więc zbyt wiele punktów nie dorzuce, ale mam nadzieje że moje 3 grosze pomogą trochę w rankingu :)

Sergeant

Każda kasa anomax się przyda ;D, twoje trzy grosze też. :whistle:
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Hani

Każdy pkt się przyda :)


armar

Cytat: pszyklejony w 05 Luty 2012, 20:54
Cytat: Troll81 w 05 Luty 2012, 20:36
Ciekawe co się stało z Grzegorzem Granowskim

Co się stało nie wiem, ale tu jest

http://pl.boincstats.com/search/all_projects.php?teamid=82806cb66642477b4fad57110493166d
Zespół: "SaveTheWorld"
Chyba się z nim nie posprzeczałem, bo ostatnio jakoś tak się składa... :(

Sergeant

Dane za luty wstawione. Komentujcie.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

Dolnośląskie ostro w dół :( wszyscy dfolnoślkązacy zapisywać mi się  :whip: :whip: :whip: :attack: :attack: :attack:

Hani

A ja to jestem w podkarpackim???
Czy mnie po zmianie nazwy wycięło?
:-\


Cyfron

małopolska do roboty, bo na 3cim miejscu jest Wilkopolska i mają większy RAC niż my! :whip:

AL

Śląsk - totalna porażka...aż się dziwie - takie bogate województwo - a nie widać tego w tym rankingu...

Martin Fox

Ślunks... zależy co masz na myśli... w moim rodzinnym mieście większość osób powie ci, że jest z Częstochowskiego, ostatecznie Małopolski, nigdy z hanysowa.

migawron

Cytat: Martin Fox w 02 Marzec 2012, 23:20
Ślunks... zależy co masz na myśli... w moim rodzinnym mieście większość osób powie ci, że jest z Częstochowskiego, ostatecznie Małopolski, nigdy z hanysowa.

Jak nic kolega z miasta świętej wieży :-)

Ja akurat jestem częstochowskim odmieńcem który od 11 lat mieszka właśnie na Śląsku... i nie do końca rozumiem te animozje pomiędzy Częstochową a resztą świata.



AL

Cóż urodziłem się w hanysowie, przez wiele lat mieszkałem w Bielskim (i jestem za tym by te województwo odzyskało swoją odrębność administracyjną) - konkretnie w samej stolicy byłego województwa - Bielsku-Białej. Obecnie jeśli chodzi o terytorium - to znowu jestem mieszkańcem hanysowa. Póki co jakby na to nie patrzeć śląsk powinien być potęgą (zaraz za mazowieckim) sam w sobie, a co dopiero z byłymi województwami: bielskim i częstochowskim - a te trio spokojnie bije na łeb...opolskie.... -no coments.

aborek

Cytat: migawron w 02 Marzec 2012, 23:31
Cytat: Martin Fox w 02 Marzec 2012, 23:20
Ślunks... zależy co masz na myśli... w moim rodzinnym mieście większość osób powie ci, że jest z Częstochowskiego, ostatecznie Małopolski, nigdy z hanysowa.

Jak nic kolega z miasta świętej wieży :-)

Ja akurat jestem częstochowskim odmieńcem który od 11 lat mieszka właśnie na Śląsku... i nie do końca rozumiem te animozje pomiędzy Częstochową a resztą świata.
Bo Częstochowa to dziwne miasto. I ogólnie nie lubi się tam Śląska.

Martin Fox

Cytat: aborek w 03 Marzec 2012, 01:04
Bo Częstochowa to dziwne miasto. I ogólnie nie lubi się tam Śląska.
Po prostu - Częstochowa to Małopolska, a od lat wciska się nas w Śląsk, nie wiedzieć czemu. Już o tym, że odkąd jesteśmy w Śląskim, to jest coraz gorzej nie wspomnę, bo to oczywiste, że kasa idzie do centrum województwa, nie na obrzeża.

AL

Cytat: Martin Fox w 03 Marzec 2012, 10:58
Cytat: aborek w 03 Marzec 2012, 01:04
Bo Częstochowa to dziwne miasto. I ogólnie nie lubi się tam Śląska.
Po prostu - Częstochowa to Małopolska, a od lat wciska się nas w Śląsk, nie wiedzieć czemu. Już o tym, że odkąd jesteśmy w Śląskim, to jest coraz gorzej nie wspomnę, bo to oczywiste, że kasa idzie do centrum województwa, nie na obrzeża.

W Bielsku (bielskiem) są dokładnie takie same odczucia niestety i dlatego jestem właśnie za oderwaniem się od śląska i stworzenia nowego województwa - choć jest to praktycznie na tą chwilę nie realne. I choć urodziłem się na śląsku i się tego nie wstydzę, to jednak nie mam sentymentów do tego województwa i od małego moje serce było w górach i przy bielskiem.

Bezprym

Cytat: AL w 03 Marzec 2012, 16:55
Cytat: Martin Fox w 03 Marzec 2012, 10:58
Cytat: aborek w 03 Marzec 2012, 01:04
Bo Częstochowa to dziwne miasto. I ogólnie nie lubi się tam Śląska.
Po prostu - Częstochowa to Małopolska, a od lat wciska się nas w Śląsk, nie wiedzieć czemu. Już o tym, że odkąd jesteśmy w Śląskim, to jest coraz gorzej nie wspomnę, bo to oczywiste, że kasa idzie do centrum województwa, nie na obrzeża.

W Bielsku (bielskiem) są dokładnie takie same odczucia niestety i dlatego jestem właśnie za oderwaniem się od śląska i stworzenia nowego województwa - choć jest to praktycznie na tą chwilę nie realne. I choć urodziłem się na śląsku i się tego nie wstydzę, to jednak nie mam sentymentów do tego województwa i od małego moje serce było w górach i przy bielskiem.

Ja także jestem z Bielska-Białej i zupełnie nie identyfikuję się z województwem śląskim - dlatego nie podłączyłem się do zabawy z rankingiem województw... Po co mam wspierać punktami twór, który ściąga pieniądze z mojego regionu nie dając wiele w zamian :)
Może to dlatego województwo śląskie jest tak niedoszacowane w rankingu - Częstochowa, Podbeskidzie i Zagłębie się nie włączają masowo, bo nie przepadają za Górnym Śląskiem...

AL

No i to jest chyba sedno tego problemu. Jak się robi coś sztucznego i na siłę - to potem się tak kończy....

MajkPascal

#549
Dzięki zakupieniu nowego komputera wracam do liczenia po dłuższej przerwie (znowu). Mam tylko dylemat czy przyznawać się do zmiany aktualnego miejsca zamieszkania (a co za tym idzie również województwa) na Kraków ;).

"MajkPascal - BOINC combined"
Więcej sygnaturek: w wizytówce
"MajkPascal - Badges"
Projekty, które mogą na mnie teraz liczyć:
"MajkPascal - RakeSearch""MajkPascal - World Community Grid"

Troll81

to ty decydujesz na które konto chcesz iczyć :D czy krakowa czy może wysp owczych....

Sergeant

Zgodnie z mapką zaliczyłem cię MajkPascal do małopolskiego.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Dane za marzec wstawione, komentujcie. Chociaż w zasadzie nie ma czego, bo nic się nie zmieniło.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

SzaMoT🍀

Widnieje w statystykach dla województwa wielkopolskiego pod starym nickiem "momi76", proszę zmienić na "momi_76"
Link do statystyk:
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=2246292

Troll81

Nieee no dolnośląskie podskoczyło w RACu :d zaczynamy pogon....

Sergeant

momi76 połącz oba konta (momi_76 i momi76).
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

SzaMoT🍀

Nie dam rady ich połączyć.
Zmieniałem adres email.
Na starym koncie pozostały 3 projekty w tym 2 są nieaktywne, a WCG nie przejdzie bo liczę już na tym nowym koncie WCG. 

Sergeant

W porządku. I tak doliczyłem ci te ponad 180k pkt.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

apohawk

W miesiąc dolnosląskiemu przybyło 0,5M RACu. Pochwalić się, kto doinwestował  :parrrty: Ja niestety nie.
No good deed goes unpunished.

Troll81

No to Apohawk czekamy na twoje inwestycje....

Ja planowałem dokupić grafę ale... zajumali mi telefona. i kasa poszła się kochać na nowego andka...