Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

dylemat

Zaczęty przez bartsob5, 24 Wrzesień 2005, 21:15

bartsob5

co mozecie powiedziec na temat tego projektu? chodzi mi np. o zawodnosc serweru, dlugosc przeliczania jednostki, ilosc przyznawanych pkt, w sumie to nawet jakichs wyzszych celow tego projektu? tak sobie siedze i mysle czy wartos sie zapisac...

matti_tm

Hehehe... No, dylemat jest... Ale np. ja sam uczestniczę w sześciu projektach, liczę pięć i doszedłem do wniosku, że zapisywanie się do kolejnych nie ma już sensu - nie mam dość mocnych maszyn :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

sam jestem zarejestrowany w 8, przeliczam 6, bo burp i lattice mi nie chodza, ale wciaz szukam nowych, bardziej przydatnych...

matti_tm

I wszystko to liczysz na jednej maszynie? Jeśli tak, to lepiej będzie rozdzielić na dwie. Zbyt dużo projektów na jednym kompie powoduje znaczny spadek efektywności obliczeń.
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

bez obawy... mam 4 hosty;)

matti_tm

O MASTER! Właśnie zostałeś moim guru :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5


franciszek

no wlasnie dylemat - liczyc PrimeGrid czy nie liczyc - w sumie spore zainteresowanie jak na projekt alfa - ale co bedzie jak przestanie byc alfa - bede musiał od poczatku liczyc ?? punkty przepadną ??

bartsob5

hm... niezastanawialem sie nad tym... ale moim zdaniem raczej nie powinny, a w kazdym badz razie powinno sie o ewentualnym zerowaniu uprzedzic, (tak jak tworcy seti ostrzegali na samiutkim poczatku -> tak sie zlozylo ze dotrzymali slowa) wiec ogolnie to bym raczej byl spokojny...

franciszek

A teraz mam problem z zalozeiem konta
wyskakuje mi komunikat
an account with that email address already exists and has a defferent password than the one you entered

nie wiem o co chodzi

bartsob5

no z tego wynika, ze ktos juz zalozyl konto na twoim adresie email i to zalozone konto ma 'nieco' inne haslo... radze cofnac sie pamiecia, czy juz konta nie zakladales, a jesli, to jakie dales haslo...

Mchl

Albo skorzystaj z tej strony
http://www.primegrid.com/orig/get_passwd.php

Poza tym nie pamieam, czy przypadkiem w PG nie jest ograniczona ilość uczestników.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

no w sumie fakt... jak ja zakladalem to czekalem kilka ladnych dni na account key..

franciszek

Cytat: "Mchl"

Poza tym nie pamieam, czy przypadkiem w PG nie jest ograniczona ilość uczestników.

niestety dobrze pamietasz - ogranczona liczba uczestnikow :/

AL

Już dłuższy czas jest nie aktywny serwer projektu. Wiecie może dlaczego (może konserwacja :?: ) jest wyłączony i kiedy znów będzie aktywny :?:

bartsob5

hm... faktycznie sa pewne problemy, ale od czasu do czasu (w ciagu ostatnich 3 dni) udalo mi sie zassac 2 probki (wiecej nie chcialem), ma oczywiscie jakies tam momenty zastoju, ale to nie jest zaden outage znany z seti...