lista nowych postów

Zaczęty przez Pigu, 23 Sierpień 2008, 23:51

Pigu

mam problem z wyszukiwaniem świeżych postów :(

opcja: Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki. nie pokazuje nowych postów w tematach, gdzie nie pisałem (no wiadomo)

opcja: Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty. nie znajduje już nowości jeżeli przed przewertowaniem wszystkich zamknę ff i otworzę ponownie

i mój wniosek :) wnioskuję o opcję, która wszuka wszystkie tematy ze znacznikiem "nowe" (ta niebieska ikonka)

Szopler

Mam to samo, więc jestem ZA pomysłem Pigulca :).

Troll81

a ja proponuję dac wszystkie posty jako RSS :D

Mchl

Cytat: Pigu w 23 Sierpień 2008, 23:51
opcja: Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty. nie znajduje już nowości jeżeli przed przewertowaniem wszystkich zamknę ff i otworzę ponownie

No to coś z Twoimi (Waszymi) ustawieniami nie tak, bo akurat u mnie ta opcja na FF śmiga całkiem fajnie.

Może trzeba ustawić "pozostań zalogowany" albo coś takiego...?


Pięć ostatnich postów jest w RSS
http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?type=rss;action=.xml

Trzeba więcej?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

jak nazwa wskazuje opcja ta znajduje posty od ostatniej wizyty, ja chcę opcję, która po prostu znajdzie nieprzeczytane  ;D

Troll81

bym wolał żeby mój czytnik RSS zasysał wszystkie nowopisane posty. Po powrocie do domciu bym se czytał i normalnie bym se odpowiadał :D

Mchl

A link wyżej podany Ci tego nie umożliwia?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

#7
testuję :D
testnąłem

Nawet jak będzie 60 nowych postów to pokaże mi tylko 5 ostatnich :(

Mchl

#8
No a czytnik RSS wyłączasz jak z domu wychodzisz?

Można zwiększyć ilość postów w kanale, ale na pewno nie wrzucę tam wszystkich z ostatniej doby. :P


[edit]

Ilość postów można zmieniać (max 255):
http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?type=rss;action=.xml&limit=20 

type łyka formaty: rss, rss2, rdf, atom, smf

Można też dopisać:

&sa=members - ostatnie rejestracje
&sa=news - tylko nowe tematy
&sa=recent - tylko ostatnie posty w tematach
&sa=profile&u=6 - profil użytkownika o ID = 6 (to ja)


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

jak się z tego korzysta?  :P

3Rni

walnij sobie polski czytnik Paseczek i przeciagnij ten link co podal wyzej Mchl

i pieknie nowe posty jak w tv lataja na dole czy u góry ekrany :D

Pigu

paseczek to plug do przeglądarki, czy osobny prog?

Troll81

To osobny program o nazwie "Paseczek" :D

Pigu


Bober

A ja jednak wnioskuję o opcję "pokaż nieprzeczytane". Ostatnio nie mam czasu przeczytać wszystkiego jak wejdę na forum, a potem jak wyjdę to już muszę ręcznie szukać nieprzeczytanych postów.
Beznadzieja  >:(

KrzychuP

A ja robię tak, że jak przeczytam/przeklikam wszystkie przeczytane od ostatniej wizyty, to pojawia się:

"Brak nowych wiadomości od ostatniej wizyty/Pokaż wszystkie nieprzeczytane wiadomości"

czy jakoś tak i ta druga część jest odnośnikiem do opisanej przez nią listy

Bober

#16
O rzesz w mordę. Nigdy tego nie klikałem  XD
Jestem beznadziejny  >:(

Dziękuję bardzo KrzychuP  ;D

No dobrze, ale wciąż trzeba się "przeklikiwać" a taki link powinien być pod ręką!

KrzychuP

#17
Cytat: Bober w 12 Styczeń 2009, 21:34
O rzesz w mordę. Nigdy tego nie klikałem  XD

Ja też odkryłem to dopiero z miesiąc/dwa temu.  :)

Cytat: Bober w 12 Styczeń 2009, 21:34
No dobrze, ale wciąż trzeba się "przeklikiwać" a taki link powinien być pod ręką!

Aaaa, to fakt. Tego brakuje.
Wystarczyłoby taki link umieścić zaraz pod: "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty."
Jak mi się zdaje to różnica kilku liter więcej

Mchl

Hmmm... to jeśli mi wkelicie tutaj URL tego linka (nie chce mi się przekilikiwać przez moją listę :P ) to postaram się go gdzieś dokleić.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

Się robi Wodzu!  P-)

http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?action=unread;all;start=0

Bober

Nie wiem czy już tam był wcześniej, ale dziś zauważyłem pod listą nowych nieprzeczytanych przycisk "wszystkie nieprzeczytane wątki", dzięki któremu nie trzeba się przez nic przeklikiwać. Super  :D

Mchl

No od wczoraj jest...  ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Szopler

Jakby jeszcze te udogodnienia się pojawiły w Mistic... :-[

Mchl

Jak będziesz grzeczny to się pojawią :P

Oprócz Ciebie tylko dwie osoby korzystają z Mystica, więc ma trochę niższy priorytet.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Szopler