Moderatorzy

Zaczęty przez kempler, 12 Styczeń 2009, 08:07

kempler

Jako że w wątku o zasadach głosowania na projekt miesiąca padło kilka stwierdzeń na temat moderatorów proszę w tym wątku pisać swoje uwagi na temat naszej moderacji forum. Co Wam przeszkadza ? Co robimy wg was źle ?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

Według mnie odwalacie kawał dobrej roboty. Tak trzymać.

AiDec

W pelni sie zgadzam z Trollem. Uwazam ze Wasza (moderatorow) praca jest na bardzo wysokim poziomie i nawet jako teamowy maruda ;) naprawde nic nie moge zarzucic :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

Cytat: kempler w 12 Styczeń 2009, 08:07
Jako że w wątku o zasadach głosowania na projekt miesiąca padło kilka stwierdzeń na temat moderatorów proszę w tym wątku pisać swoje uwagi na temat naszej moderacji forum. Co Wam przeszkadza ? Co robimy wg was źle ?

kasujecie za mało offtopów  XD

emik

oj tak tak - lekka czystka na forum by się przydała, gdyż niektóre posty nic nie wnoszą do tematów a nowy user musi się przez nie przedzierać


Machloj

absolutnie nie zgadzam się z przedmówcami! nienawidzę for gdzie moderatorzy non stop kasują offtopy...forum dyskusyjne jest do dyskusji a jeśli z jednego tematu wyniknie drugi to dlaczego nie mam o tym wspomnieć? jak jest jakiś nowy user to niech spojrzy na naszą wiki i tam jest wszystko rozsądnie wytłumaczone - jak dalej nie rozumie to się zapyta -> tak jak dzisiaj zrobiła Onirke...nie możemy wszystkiego podporządkować nowym userom - zostawmy i sobie trochę swobody...

innymi słowy -> nie słuchajcie Piga i emika! świetnie wykonujecie swoją robotę!  ;)

kempler

Ja generalnie nie lubię offtopów. Jednak postów nie usuwam, a miałbym często taką ochotę. Bardzo często jest tak że naprawdę w wielu wątkach rozmowa toczy się o tym samym np: CUDA. Ktoś pisze: Ps ...SETI .... CUDA.... i rozmowa schodzi na temat CUDA a wątek jest kompletnie o czym innym. Muszę powiedzieć że ja sam czasami nie wiem gdzie czego szukać  ;) Jeśli mogę w porę zareagować to reaguję. Ale jak nas moderatorów nie ma i tworzy się OT to potem nie ma sensu usuwać postów ale wątek jest wtedy kompletnie zaśmiecony  ;) Jak będzie naprawdę twarda moderacja to się możecie obrazić  :P a jak pozostanie tak jak jest to naprawdę z czasem będzie coraz gorzej  :-[ Karać przecież nie będziemy.... Zdrowy rozsądek załatwiłby sprawę....

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

eclipse99

Forum jest moderowane świetnie, czyli tylko wtedy gdy to naprawdę konieczne. Wynikająca z tego wolność wypowiedzi skutkuje tym, że wszyscy się raczej pilnują i nie zbaczają zbytnio z tematu, a pojawiające się czasem lekkie offtopy dodają tylko kolorytu.

kempler

Cytat: eclipse99 w 12 Styczeń 2009, 20:24
Forum jest moderowane świetnie, czyli tylko wtedy gdy to naprawdę konieczne. Wynikająca z tego wolność wypowiedzi skutkuje tym, że wszyscy się raczej pilnują i nie zbaczają zbytnio z tematu, a pojawiające się czasem lekkie offtopy dodają tylko kolorytu.
Lekkie to delikatne słowo...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AiDec

I dlatego wlasnie uwazam Wasza prace za doskonala. Macie odpowiednio wywazony stosunek do offtopow, reagujecie i przenosicie posty dokladnie wtedy kiedy jest to konieczne, a nie robicie tego jesli nie ma takiej potrzeby. Porzadek na 4um jest zachowany, a nie ma dyktatorstwa. Zdrowego rozsadku na pewno Wam nie brakuje :). Trzymajcie jak jest (znaczy sie nerwy na wodzy :P ), a bedzie dobrze :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Bober

IMO jest świetnie. Tak trzymać!  XD

Troll81

umiar zawsze jest wskazany. Jak OT ma 4 posty to po co ruszać ale jak ma już 20 postów to wydzielić z niego wątek. Ostatnie przenosiny dobrze zostały wykonane i utzrymano czytelność forum. A zabawy w cenzurę i killowanie każdego OT to tylko zbędna gonitwa.

Pigu

Cytat: kempler w 12 Styczeń 2009, 20:21
Ja generalnie nie lubię offtopów. Jednak postów nie usuwam, a miałbym często taką ochotę. Bardzo często jest tak że naprawdę w wielu wątkach rozmowa toczy się o tym samym np: CUDA. Ktoś pisze: Ps ...SETI .... CUDA.... i rozmowa schodzi na temat CUDA a wątek jest kompletnie o czym innym. Muszę powiedzieć że ja sam czasami nie wiem gdzie czego szukać  ;) Jeśli mogę w porę zareagować to reaguję. Ale jak nas moderatorów nie ma i tworzy się OT to potem nie ma sensu usuwać postów ale wątek jest wtedy kompletnie zaśmiecony  ;) Jak będzie naprawdę twarda moderacja to się możecie obrazić  :P a jak pozostanie tak jak jest to naprawdę z czasem będzie coraz gorzej  :-[ Karać przecież nie będziemy.... Zdrowy rozsądek załatwiłby sprawę....

sugeruję nie kasować offtopów tylko dodawać na dole np:

offtop

to w jakiś sposób piętnuje osobę piszącą wpływając na jej reputację  :P

kempler

Cytat: Pigu w 12 Styczeń 2009, 23:24
sugeruję nie kasować offtopów tylko dodawać na dole np:

offtop

to w jakiś sposób piętnuje osobę piszącą wpływając na jej reputację  :P
Niezły pomysł

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Machloj

no cmon! nie przesadzajcie! pod 80% postów to będzie - czerwone piksele mi się na monitorze wypalą - dobrze jest jak jest....pigu - czy to nie Ty przypadkiem dodałeś post na stronie wku******.pl o nadgorliwych adminach i moderatorach?

kempler

Cytat: Machloj w 13 Styczeń 2009, 00:07
no cmon! nie przesadzajcie! pod 80% postów to będzie - czerwone piksele mi się na monitorze wypalą - dobrze jest jak jest....pigu - czy to nie Ty przypadkiem dodałeś post na stronie wku******.pl o nadgorliwych adminach i moderatorach?
Nie napisałem że go zastosujemy  :)
80% ? hehe

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....