Formy kontaktu na forum

Zaczęty przez Troll81, 19 Luty 2009, 10:37

Troll81

Dotychczas są dostępne

ICQ - korzysta 15 userów
AIM - korzysta 95 userów
YIM - korzysta 14 userów
MSN - korzysta 15 userów
www - korzysta 346 userów
e-mail - korzysta 186 userów

MOże warto by wprowadzić googletalk i gg jako o wiele popularniejsze niż powyższe komunikatory?

PBT_marian_boss

Oczywiście, że trzeba GG i Jabber.

OxyOne

ja zamiast tego zołtego ludka mam tam gg
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

Tylko kto się tego domyśli :D

KrzychuP

Też jestem za wprowadzeniem GG

TJM

A mi to na ten przykład wisi %-) Z doświadczenia wiem, że publiczne podawanie swoich numerów gg, tlenów czy innych pierdół zawsze źle się kończy prędzej czy później. Swój stary 5-cyfrowy gg miałem przez kilka lat publicznie podany na pewnym forum, w końcu przestałem się na niego regularnie logować (i w rezultacie po jakimś czasie przepadł), zirytowany ilością wbijających przypadkowych osób - gdybym miał każdemu odpisywać chociażby 'wy*******aj' zajęłoby to już dużo czasu, często po samym odpaleniu konnekta po 24h przerwy minutę zajmowało mi pozamykanie samych okien z tekstami typu 'CZE JESTEŚ ????????' %-) Jeszcze gorzej bywało jeśli swoim zwyczajem zostawiałem komunikator włączony cały dzień.
Prawie to samo spotkało drugi numer z którego korzystam do dziś - podałem go publicznie tylko parę razy, a mimo to miałem zacier z pozbywaniem się natrętów, na szczęście tak wytrwale ich ignorowałem, że w końcu prawie przestali atakować %-)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

Ja mój nr GG mam podany na kilku forach i raczej nie narzekam na nartrętów :D

Mchl

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=780

Jak znajdzie się chętny do zaktualizowania do wersji 1.1.8 to zainstaluję. Inaczej na mnie nie liczcie w tej sprawie :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

buri

Ja mogę podać swoje gg publicznie, ale to nic nie zmieni  XD
Włączyłem blokade i tylko osoby z listy mogą się dobić - powód był prosty: łancuszki, "poklikamy" itp natręctwa.

Jak dla mnie forma przez PW, bądź forum wystarczy, aby dalej juz wymienić się innym sposobem kontaktu.

TJM

To co wyżej napisałeś sprawdza się jedynie kiedy korzystasz z PC. Spróbuj wbić np. na telefonie czy laptopie podpiętym do mobilnego źródła Internetu. W pierwszym przypadku może się okazać, że komunikator nie ma żadnych opcji ignorowania natrętów lub są mocno ograniczone w porównaniu z 'stacjonarnymi' wersjami. W drugim przypadku natręci będą do ciebie pisać, komunikator będzie to co prawda filtrował ale przecież to ty płacisz za transfer a nie natręt, więc działa on w tym momencie na twoją szkodę, bo filtrowanie odbywa się lokalnie a nie na serwerze (chyba, że każdemu z miejsca bloka przywalisz).

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

Ja nie płacę za transfer tylko za przepustowosć :D ile wykorzystam tyle moje :D a korzystam intensywnie :d

buri

Zgodze się, ale ja ogólnie nie udostępniam swojego numeru komunikatora, jedynie wtedy kiedy widzę taką potrzebę, co się rzadko zdarza.

Nie lubie reklam jak i natręctwa, nie trawie i niszcze już w zalążku.