Logo dla podium w projekcie

Zaczęty przez Pigu, 16 Kwiecień 2009, 19:11

Pigu

proponuję przykleić w dziale zdobycze wątek ze statami podium

przygotowałem dla nas logo:


(dla porównania oryginał)


dodatkowo po zmniejszeniu obrazeczka doskonale sprawdzi się w "nagrodach" - proponuję każdemu przodownikowi dać taką nagrodę (i zabrać jak straci pierwsze) - aktualizacje nie częściej niż raz na miesiąc (co by się nie zajechać)

Tomasz R. Gwiazda

<lol> dobre :)
a pozniej tylko obczaic kogos kto takie wykona a potem, wywiady, autografy, wizyty w zakladach pracy.... :D

OxyOne

JA poprosze o takie cos koło avaraka ale oryginał "Zasłużony Przodownik Pracy BOINC" za całokształt taki "ZPPB"
oooo otwieram Partie na B@P bedzie sie nazywała ZPPB XD
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

RAD-Poland

#3
Cytat: Pigu w 16 Kwiecień 2009, 19:11
proponuję przykleić w dziale zdobycze wątek ze statami podium
....
- aktualizacje nie częściej niż raz na miesiąc (co by się nie zajechać)

przyklejone (chyba, że nie o to chodziło) ;)
przykleić - może tylko moderator
ale logo wstawione
http://www.boincatpoland.org/smf/zdobycze/podium-w-rankingu-zespolu-w-projekcie/msg51054/#msg51054

co do aktualizacji jestem za, raz na miesiąc na jego początku, zwłaszcza ,że zestawienie nie jest w pełni zautomatyzowane

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

a ja proponuję w każdym projekcie po trzy odznaki

brązowa za 1 miejsce w teamie w projekcie
srebrna za 1 miejsce w polsce w danym projekcie
złota za pierwsze miejsce w świecie w danym projekcie

:D i żeby zautomatyzować proces :D i update raz w miesiącu :D

Bober

Ślicznie Pigu  :parrrty:

Wątek przykleiłem.

Mchl

Nice. Jak zmniejszysz do jakichś 80x80px i będziesz szturchał mnie co miesiąc, to będę wklejał przodownikom do profili.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

hm.... mogę poprosić koleżankę graficzkę o zrobienie takich dla nas :D niePRLowskich (dziadek kolejarz miał taki jeden :D ) tylko BOINC@Polandowych :D

A co z moją propozycją??

Pigu

Cytat: Troll81 w 16 Kwiecień 2009, 20:30
a ja proponuję w każdym projekcie po trzy odznaki

brązowa za 1 miejsce w teamie w projekcie
srebrna za 1 miejsce w polsce w danym projekcie
złota za pierwsze miejsce w świecie w danym projekcie

:D i żeby zautomatyzować proces :D i update raz w miesiącu :D

i 2 strony legendy co która oznacza :P szczerze to mi się nie chce robić więcej (chyba, że bardzo nalegacie, acz nie wiem z czego zrobię brąz)

Cytat: Mchl w 16 Kwiecień 2009, 21:10
Nice. Jak zmniejszysz do jakichś 80x80px i będziesz szturchał mnie co miesiąc, to będę wklejał przodownikom do profili.

doskonale wodzu :attack:

Troll81

to mam piłować moją koleżankę graficzkę o projekt odznak???

moja propozycja podniosłaby range takiej odznaki. być pierwszym w świecie w jakimś projekcie to wielki szacun. Być pierwszym w kraju to też szacun. Być pierwszym w teamie to już nieco mniejsze osiągnięcie.

Pigu

nie, nie masz piłować :P nie po to się narobiłem by od razu wymienić na lepsze XD hehe

a co do kolorków - jak pisałem, jeżeli taka będzie wola teamu to powstanie złota, srebrna i brązowa

AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

a pomijając jedynego zainteresowanego złotą :P jest wola?

KrzychuP

No pewnie, że jest  :arrr:

p.s. Gratulacje AiDec z okazji przekroczenia 1000 postów na forum  :parrrty:

Troll81

Jest moja wola :D a koleżankę przypilnuję :D

Pigu

to ja mam robić, czy koleżanka?  ???

Troll81

zróbmy daw konkurencyjne projekty :D a team wybierze lepszy :D

Pigu

hehe a tak to mi się nie chce  :P

Troll81


Pigu

hehe być może, po prostu szkoda dublować robotę, lepiej bym zrobił coś innego, wiesz jak wygląda złoty, łatwo można sobie wyobrazić na podstawie oryginalnego srebrny, jak będzie decyzja, że się przyda to zrobię, jak ma stawać do turnieju, to lepiej bym np coś w tym czasie przetłumaczył  :arrr: