bubel forum?

Zaczęty przez Pigu, 01 Sierpień 2009, 22:51

Pigu

od kilku dni po kliknięciu na ostatnie wiadomości w temacie przerzuca mnie nie na ostatnią nieprzeczytaną, a na trochę wcześniejszą (czasem nawet stronę wcześniej), dotyczy zwłaszcza tematu skojarzenia i kto ostatni  :(

Pigu

problem wciąż u mnie występuje

to jest pamiętane po stronie serva czy mojej?

TJM

Czegoś takiego nie zauważyłem, ale za to inne ciekawe zjawisko: w paru tematach widziałem jakby o jedną stronę więcej, po wejściu na nią były tam 2-4 ostatnie posty z poprzedniej strony. Zjawisko całkowicie losowe.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Aegis Maelstrom

Cytat: Pigu w 01 Sierpień 2009, 22:51
od kilku dni po kliknięciu na ostatnie wiadomości w temacie przerzuca mnie nie na ostatnią nieprzeczytaną, a na trochę wcześniejszą (czasem nawet stronę wcześniej), dotyczy zwłaszcza tematu skojarzenia i kto ostatni  :(

Też zauważyłem coś takiego. Generalnie wydawało mi się, że to kwestia czytania forum z różnych komputerów, ale w ostatnich przypadkach już miałem pewność, że na danym sprzęcie już czytałem te wypowiedzi...

Rysiu

Ja żadnych tego typu problemów nie zauważyłem  ;)

emik

u mnie również nie przerzuca do ostatniej nie przeczytanej wiadomości tylko o parę wyżej


Troll81

a ja sie nie przejmuję tylko scrolluje mychą :D

KrzychuP

Cytat: emik w 05 Sierpień 2009, 21:52
u mnie również nie przerzuca do ostatniej nie przeczytanej wiadomości tylko o parę wyżej

u mnie to samo, niezależnie z którego kompa się zaloguję :(

czasami potrafi o jedną stronę przerzucić !!  |-?


AiDec

Potwierdzam co Troll napisal.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

KrzychuP

Cytat: Troll81 w 05 Sierpień 2009, 21:56
a ja sie nie przejmuję tylko scrolluje mychą :D
Cytat: AiDec w 05 Sierpień 2009, 22:49
Potwierdzam co Troll napisal.

Tylko mnie już paluch od tego scrollowania zaczyna boleć  XP XP XP

TJM

Teraz i u mnie problem opisany w pierwszym poście występuje.


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Mchl

Uwagi odnotowałem. Rozwiązania poszukam.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

Na chwile obecna wyglada na to ze znalazles.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

pozwolę sobie się nie zgodzić  :(

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

Cytat: KrzychuP w 05 Sierpień 2009, 23:28
Cytat: Troll81 w 05 Sierpień 2009, 21:56
a ja sie nie przejmuję tylko scrolluje mychą :D
Cytat: AiDec w 05 Sierpień 2009, 22:49
Potwierdzam co Troll napisal.

Tylko mnie już paluch od tego scrollowania zaczyna boleć  XP XP XP

wciąż jest z tym problemem problem  XP

Pigu

przypominam, że bubel wciąż występuje i irytuje  :(

Pigu

Cytat: Pigu w 08 Wrzesień 2009, 07:23
przypominam, że bubel wciąż występuje i irytuje  :(

KrzychuP

Cytat: Pigu w 18 Wrzesień 2009, 07:23
Cytat: Pigu w 08 Wrzesień 2009, 07:23
przypominam, że bubel wciąż występuje i irytuje  :(
Oj tak!!!  :(

Mchl

Przez najbliższe dwa tygodnie na pewno się tym nie zajmę.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu


Mchl

Oczywiście ochotnicy mogą w międzyczasie googlać za rozwiązaniem. Jak znajdzie się coś prostego, to może znajdę wcześniej czas żeby wdrożyc :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

wodzu już czas :ph34r:

X X X

No szlag mnie już trafia - wchodzę rano na forum, klikam "Pokaż wszystkie nieprzeczytane wiadomości." i... dostaję aż 9, ale same gówna. Albo erep, albo jakieś gry i zabawy, ani słowa o Boinc - czy to jest jeszcze forum o Boinc?

Zróbcie tak, żeby te działy nie były wyświetlane dla osób nimi niezbyt zainteresowanych. Wierzę, że jednak większość zagląda tu w poszukiwaniu informacji o Boinc. O grach i zabawach jest w internecie miliard innych stron.

Peciak

Może trochę za ostro >:(, ale popieram

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Voice1980

Tak zabronić rozmów nie-boincowych! ...  |-? lekka przesada. Może zrób sobie jakieś zakładki czy coś? Będziesz miał tylko rozmowy "zawodowe".

emik

może zainstalować moda do forum pozwalającego na ignorowanie niektórych tematów - to powinno zadowolić każdego


ksysju

Witam

To może od razu moda do ignorowania pewnych osób?  8) 
ksysju

X X X

Popieram propozycję Emika. Niech każdy pisze co chce, ale nie każdy musi być tym uszczęśliwiany. Na dziś wystarczyłby jeden parametr w profilu - czy jesteś zainteresowany tylko BOINC T/N. I po sprawie.

Na każdym forum jest sfera pozatematyczna, ale na tym ostatnio zdominowała część zasadniczą.

AiDec

Ale za to erep co po niektore osoby polaczyl dodatkowo poza BOINCiem :) - nie wszystko kreci sie wokol BOINC, sa tez inne zainteresowania. Skoro Erep trafil w gusta kilkudziesieciu liczydlowych, to IMHO bardzo dobrze - scementowal pewna grupe ludzi :). Dodatkowo docen fakt pozyskania kolejnych liczydlowych :arrr:.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

X X X

Chętnie docenię. Jeśli ich zobaczę w czołówce przychodów dziennych.
:)
Ale chwilowo, to 100x mniejszy team TPT ma większe przyrosty mocy od nas.

szuu

Eee nie od razu Poznań zbudowano...

Zobacz do tematu konkurs eRepowy.  Już jest liczny jak na ostatnie czasy odzew. Dajmy sie wykazać nowym.
Niech co dziesiąty złapie bakcyla i będzie budował swoją BOINC farmę a w końcu da to efekty.


BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

cezar

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 17 Październik 2009, 23:55
Chętnie docenię. Jeśli ich zobaczę w czołówce przychodów dziennych.
:)
Ale chwilowo, to 100x mniejszy team TPT ma większe przyrosty mocy od nas.

Tylko czy dzienne przychody aż tak ważne są. W TPT niecałe 10 osób goli większość punktów. Jeden czy drugi odpadnie i wynik leci mocno w dół. A u nas to w ilości liczących siła.





X X X

A jak u nas odejdzie ktoś z 10 najbardziej punktujących, to wynik nie poleci w dół? Jeden dobrze punktujący przynosi do teamu ok. 9% wszystkich przychodów.

Na wszystko jest miejsce. Jedyny mój postulat, to oddzielenie części związanej z Boinc od innych rzeczy, to chyba nie jest aż tak dużo.

Troll81

Nie dzieliłbym liczydłowych na dojnych czy nie dojnych. Milka przytnie punktacje i wszyscy klękną. A w mnogości siła tkwi. !0 liczydłowych to grupka a nie zespół. Wyobraź sobie że 10 napaleńców stworzyłoby taką wiki czy forum jakie my mamy....

X X X

Cytat: Troll81 w 18 Październik 2009, 18:31Milka przytnie punktacje i wszyscy klękną
No chyba nie wszyscy - oprócz Milki jest np. Collatz, w którym za parę dni będę mieć 5kk. Ponadto GPUgrid, Seti, a następne projekty na GPU już w drodze.

Cytat10 liczydłowych to grupka a nie zespół
Tak? 12 najlepszych liczydłowych przynosi do zespołu więcej punktów niż prawie 5000 pozostałych. Ale to nie o tym temat - chciałbym móc wyłączyć wiadomości z działów niezbyt związanych z Boinc i tylko tyle.

emik

jak Mchl wróci z wojaży to na pewno zainstaluje mod ignorujący tematy


Mchl

Chciałem poczekać ze jakimikolwiek nowymi modami aż wyjdzie SMF 20.0 (co podobno jest już tuż, tuż), ale skoro tak naciskacie, to poszukam co jest dla 1.1.x

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

Ja też popieram wniosek Roberta, poproszę o umożliwienie wstępnego filtrowania nowych wiadomości w wątkach.
Tylko proponowałbym podzielić nieboincowe wątki na dwie grupy: "eRep" i "pozostałe"

Mchl

Wygląda na to, że SMF 2.0 ma opcję ignorowania wybranych działów w standardzie. Jeszcze to sprawdzę, ale jeśli to prawda, to albo musicie poczekać na wersję ostateczną, albo przekonać mnie, że możemy bezpiecznie przejść na 2.0 RC1

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org