BAM osobny temat

Zaczęty przez Peciak, 03 Wrzesień 2009, 12:37

Peciak

Czy można na forum utworzyć nowy TEMAT który zajmował by się tematami związanymi z obsługa i problemami z BAM

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

kempler

Jest cały dział zajmujący się menadżerami kont: http://www.boincatpoland.org/smf/menadzery-kont-i-statystyki/ i multum tematów o problemach z BAM.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

gielo

To zróbcie jakiś oddzielny jeden wątek dla tej gry co ją tak na forum promujecie bo bywało że było więcej wątku na temat tej gierki niż związanych z tematyką forum i często wyglądało jakby to było forum dla małolatów, którzy chwalą się swoimi osiągnięciami w grach. Tak nie może być według mnie, ciężko jest czasem znaleźć topiki tematycznie powiązane z tematyką forum w gąszczu śmieciowych tematów. Chodzi mi tu o te dostępne z "pokaż wątki od ostatniej wizyty".

Czy wujż nie macie o czym pisać ?   :attack:
Profesjonalne statystyki stron  - także dla pozycjonerów



Troll81

Dla gry jest osobny pod-dział w dziale z grami i zabawami. jak szukasz w wątku gry i zabawy to faktycznie wiele tam o boinc nie znajdziesz....

szukaj w wątkach o teami o boinc w ogóle i o poszczególnych projektach..... tam znajdziesz ciekawiące cię informacje.

kempler

Cytat: gielo w 03 Wrzesień 2009, 15:00
To zróbcie jakiś oddzielny jeden wątek dla tej gry co ją tak na forum promujecie bo bywało że było więcej wątku na temat tej gierki niż związanych z tematyką forum i często wyglądało jakby to było forum dla małolatów, którzy chwalą się swoimi osiągnięciami w grach. Tak nie może być według mnie, ciężko jest czasem znaleźć topiki tematycznie powiązane z tematyką forum w gąszczu śmieciowych tematów. Chodzi mi tu o te dostępne z "pokaż wątki od ostatniej wizyty".

Czy wujż nie macie o czym pisać ?   :attack:
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Wszystko jest ładnie w swoich działach. Klikasz "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty." i już masz wszystko ładnie pokazane. Ta gierka pozwala nam promować BOINC więc przyzwyczaj się. Gąszcz śmieciowych tematów ?   ;) Litości...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

lolek

Ja i zapewne jeszcze kilku liczydłowych uważa, że bez tych śmieci to forum straciło by znaczną część uroku  :fright:

kempler

Cytat: gielo w 03 Wrzesień 2009, 15:00
Czy wujż nie macie o czym pisać ?   :attack:
A przeczytałeś już wszystkie wątki na forum ?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


emik

Akurat nasze forum jest jednym z najbardziej przejrzystych z wszystkich na jakich się udzielam i wszystko jest idealnie posegregowane.


Mchl

Ostatnie posty z wyłączeniem "Gry i zabawy" można sobie zasubskrybować przez RSS (tylko nie pamiętam dokładnie jak, gdzieś na forum jest instrukcja :P - jakby były problemy ze znalezieniem, to zerknę do kodu i przypomnę)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org