Błąd przy wysyłaniu postów

Zaczęty przez TJM, 10 Styczeń 2010, 17:37

TJM

"Wystąpił błąd!
Ostatnia wiadomość z twojego adresu IP została wysłana mniej niż 15 sekund temu. Spróbuj jeszcze raz później."

Występuje mi to na tyle często, że ciężko cokolwiek wysłać na forum.
Do każdego postu muszę robić najmniej kilka podjazdów, a z mojego IP na pewno nikt inny nie korzysta.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Peciak

Mam to samo ale nie aż tak często jak TJM - około 20%

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Mchl

To piszcie wolniej...


Zbiłem ten czas do 5s. Może wystarczy :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Peciak

Mchl ale słuchaj u mnie czasami jest to pierwsza wysłana wiadomość  :no:

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Hani

Potwierdzam. U mnie zazwyczaj jest to przy pierwszej próbie wysłania posta, potem już nie ma tego problemu.
Zdarza się to u mnie raz na 2-3 dni.


TJM

U mnie dziś przy pierwszych dwóch, przy pierwszym poście parę razy z rzędu nie dało rady więc założyłem ten temat (też nie za pierwszym razem), potem poszło jakoś.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Mchl

Dziwne... pod Twoim IP mam chyba ze 20 użytkowników... I w dodatku IP jakieś z sufitu...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

TJM

A powinna być neostrada lub plusowy GPRS.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Mchl

To może być efekt uboczny cache w chmurze. Tylko że miał być wyłączony, bo za niego nie płacę...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org