Dziwne sortowanie w niektórych działach

Zaczęty przez TJM, 24 Luty 2010, 00:32

TJM

Miszczowie powiedzcie mi, jak to jest że w niektórych działach sortowanie wątków mam domyślnie jakieś dziwne, tak jakby się losowo przetasowały ? Przełączając strzałeczkami mogę ustawić właściwe, ale po wyjściu i wejściu znów się miesza.
Dotyczy to głównie działów które swego czasu podzieliły się na mniejsze poddziały, jak np. 'Sprzęt'.
Da się jakoś zapisać sortowanie na stałe ?

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

apohawk

Mnie to wpienia w "Projekcie Miesiąca". Posortowane wg "Temat" i nie chce pamiętać inaczej.
No good deed goes unpunished.

TJM

No dokładnie, można sobie przełączać do woli ale i tak zaraz samo się przestawia...

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

TJM

HELPPPPP... Czy ktoś zna rozwiazanie tego problemu ? W niektórych działach czytelność jest przez to ekstremalnie niska...

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

apohawk

Dlatego często ograniczam się do http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?action=unread  :(
No good deed goes unpunished.

Mchl

W dziale projektu miesiąca to umyslny zabieg, żeby historia poprzednich projektów dobrze się sortowała. Ale że historia spadła w ogóle na drugą stronę, to tego nie widać.

W pozostałych działach: adresy, telefony, kontakty i będę ustawiał na sortowanie po dacie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

TJM

Sortowanie skwaszone jest w większości działów które powstały przez 'rozgałęzienie' jednego większego.
Dobry przykład to np. "Komputery".

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.