Administrowanie | moderowanie | moderacja

Zaczęty przez Cyfron, 08 Listopad 2010, 18:42

Cyfron

Witajcie

Niedawno zauważyłem, że dostałem jakieś chyba dodatkowe uprawnienia na forum (scalanie/dzielenie wątków) ale zauważyłem także, to co mnie najbardziej przejęło, że nie mogę zamykać wątków.
Będąc szaraczkiem mogłem zamykać wątki, a teraz właśnie nawet swoich nie mogę zamykać.
Nie umiem tego robić czy jak?
Gdzie tego szukać ?

Troll81

na samym dole strony być powinno.

Cyfron

w miejscu gdzie właśnie miałem możliwość zamknięcia wątku teraz mam:
"Przyklej wątek  |  Scal wątki  |  Odnośnik do kalendarza"

Troll81


kempler

Z tego co pamiętam to ja Ci nadałem  uprawnienia moderatora w jakimś dziale i tylko tam. Może o to chodzi ?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Przyjdzie taki dzień, że trzeba będzie wszystkim zabrać wszelkie uprawnienia i na spokojnie od nowa je poustawiać, bo bałagan w tym coraz większy.
Cyfron: sprawdź teraz

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Cyfron

teraz działa :)
Dzięki  :parrrty:

Troll81

MOże by faktycznie mały remanent zrobić....

Bober

Ja rzeczywiście ostatnimi czasy zamieniłem się w biernego obserwatora i to też nie za często. Podobnie jak Mchl i czasu mam mniej i sam BOINC mnie już nie kręci i mi zobojętniał. I wiem nawet przez co - przez GPU. System punktacji i cała rywalizacja na tym tle to już jedna czysta farsa.

Wracając do tematu - możesz mnie Mchl pozbawić funkcji Global Moda - ten zaszczytny tytuł wymaga nieco więcej aktywności niż jestem w stanie obecnie wykazać.

Kiedyś miałem nawet ambitny plan porządkowania postów Trolla, ale przypominałoby to zamiatanie na wydmie  XP

Proponuję Trolla na Global Moda - niech sprząta po sobie ;)

Mchl

No ładnie. Zostaliśmy bez moderatorów.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

A nowych chętnych też siakoś nie widać Aghrrrrrr

GRID

Sytuacja od wcześniejszego posta znacznie się zmieniła. Wydaje mi się że jest parę administratorów i moderatorów.

Jeżeli chodzi o prawa grup
CytatPrzyjdzie taki dzień, że trzeba będzie wszystkim zabrać wszelkie uprawnienia i na spokojnie od nowa je poustawiać, bo bałagan w tym coraz większy.

To ład najłatwiej przywrócić samymi modyfikacjami bazy danych, bo czasami przydatna jest informacja ze ktoś ma global moderatora. Jak chcecie mogę zmienić też kolory dla administratorów i moderatorów.

Troll81

mi to nie potrzebne. dostałem moda z okazji koszenia botów i tego się trzymam.

GRID