Grupy Euro 2012

Zaczęty przez mimeq, 02 Grudzień 2011, 18:51

Czy Polska dojdzie do finałów Euro 2012 ?

Tak
2 (33.3%)
Tak :)
4 (66.7%)

Głosów w sumie: 6

mimeq

Grupa A

Polska
Grecja
Rosja
Czechy

:attack: :attack: :attack: :attack:

Wow Grupa B

Holandia,
Dania,
Niemcy,
Portugalia

Tu sie bedzie dzialo

Grupa C: Hiszpania, Włochy, Irlandia, Chorwacja
Grupa D: Ukraina, Szwecja, Francja, Anglia.


aborek

Nie jest źle. To nie powinny być zbyt duże porażki, max. 2-3:0. No i liczę na conajmniej jedną strzeloną bramkę. Może będzie niepodzianka i tak chociaż jeden remis...

sknd

od kiedy dowiedziałem się, co zrobili z psami i kotami na Ukrainie z okazji mistrzostw, bojkotuję tę imprezę, więc wali mnie kto w jakiej grupie.  :wth:

mimeq



Tomasz R. Gwiazda

nasza to taka nedzna i malo widowiskowa grupa ze to szok
a jak nie wyjda z niej to kazdy tatoo na czolo powinien dostac ze slowem FRAJER

a po tym losowaniu i tym co w PZPN sie dzieje to czlowiek sie zastanawia czy nie ustawiane to losowanie bylo :D

sknd

tak mimeq o to mi chodziło, dzieki za ten materiał

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 02 Grudzień 2011, 19:58
a po tym losowaniu i tym co w PZPN sie dzieje to czlowiek sie zastanawia czy nie ustawiane to losowanie bylo :D
w sensie: dajmy polaczkom wyjść z grupy?

Tomasz R. Gwiazda

w sensie ze taka korupcja ze nawet to losowanie bylo oplacone :P

szkoda ze niemcy w pl nie zagraja w fazie grupowej
sporo kasy by zostawili tu

po grecji, czechach i rosji to kokosow sie spodziewac nie ma co, mam watpliwosci czy sie wyjdzie na swoje

pzpn swoja dzialke i tak ma zapewniona , gorzej z panstwem



czach

ehlo,

‎"Lech, Czech, Rus i Zeus".
--
Marcin Trzaska /czach/

Troll81

taaaaaaa.

zaraz po tym jak Polska przemłóci trzeci mecz z rzędu dowiemy się że była to grupa śmierci :D

btw ponoć ostatnio znów Polska spadła w rankingu FIFA.

aborek

Cytat: Troll81 w 02 Grudzień 2011, 23:03
btw ponoć ostatnio znów Polska spadła w rankingu FIFA.
Jeszcze chwila i dotrzemy na ostatnie miejsce, a wtedy żadne spadki nam nie grożą XD

Aegis Maelstrom

Niestety, po tych mistrzostwach nie spodziewam się niczego dobrego: będzie klasyczny "mecz kluczowy"-"mecz o wszystko"-"mecz o pietruszkę", a potem w kapciach oglądanie mistrzostw w domu.

Z tego powodu wolałbym, by Polska miała mocną grupę. O ileż lepiej byłoby mieć Szwedów zamiast Greków - przynajmniej byłoby co oglądać, a stawiający się masowo szwedzcy kibice (tak tak, to jest nasz sąsiad) nastawieni na dłuższy pobyt jako wakacje na południu :) i tani nielimitowany alkohol (smutna prawda, ale to też pieniądz :) ) to jednak lepszy deal niż Grecy. Tak samo z tą Irlandią w grupie C - peszek, że nie Dania czy Francja.

A do tego promocja Polski. Cóż, hiszpański czy włoski turysta raczej rzadko będzie wracać do Polski; czym innym byłby niemiecki, szwedzki, duński, angielski, a może i holenderski czy (północno?) francuski. Pod tym względem wyjątkowo złe losowanie. W zasadzie tylko Rosjanie mają potencjał (bo Czesi cała fazę grupową grają akurat we Wrocławiu, który chyba znają i nie wiem, czy im aż tak zaimponuje skoro mają Pragę).

Tomasz R. Gwiazda

szansa w Holenderskich ktorzy jezdza za zespolem i sa sympatyczni i rozrywkowi :)

Troll81

Niemcy Dania Holandia Fancja i Anglia. moze na nich byśmy coś zarobili. Choć włosi mają słabość do blondynek :D


Troll81


czach

ehlo,


http://babol.pl/kat,1025465,title,Reakcje-swiata-po-losowaniu-grup-Euro,wid,14048051,wiadomosc.html?ticaid=6d7fa
--
Marcin Trzaska /czach/