Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

[Pomysł] Newsletter

Zaczęty przez bartsob5, 15 Styczeń 2008, 10:36

Czy podoba ci się pomysł na newslettera naszego zespołu, i czy chciałbyś go otrzymywać?

tak! to świetny pomysł! pisze się na to!
85 (88.5%)
pomysł niezły, ale ja nie chce tego dostawać
4 (4.2%)
szczerze to mi to wisi...
4 (4.2%)
niee, to głupi pomysł, ale może mnie przekonacie
2 (2.1%)
nie, nie, nie...
1 (1%)

Głosów w sumie: 96

Troll81

Czy jak mamy juz nowy hosting to można rozpocząć walkę z newsletterem??

Mchl

Można. Musimy jeszcze uporządkować konta pocztowe.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

to czekam na zieloną chorągiewkę....

Troll81

http://www.boincatpoland.org/wiki/Biuletyn_Luty_2010

wersja testowa już gotowa, Zapraszam do komentowania i udzielania pomysłów....

Bober

A może by tak newsy tylko z 2010? Reszta newsów to już z brodą  XP

Troll81

Ale pozwoli nadrobić zaległości... No te news o przełamanej barierze :D.... szkoda go odpuszczać :D

Tomasz R. Gwiazda

daj news o rekordziku RAC :)

Bober

Cytat: Troll81 w 24 Luty 2010, 23:21
Ale pozwoli nadrobić zaległości... No te news o przełamanej barierze :D.... szkoda go odpuszczać :D

To może zrób jakiegoś the best of, zawsze myślę, że za dużo treści odstrasza.

Troll81

I tak go zaraz pobijemy :D

Przecież tam jest tylko skrótowiec i linki do artów.....

Troll81

Roześle ktoś biuletyn????/

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


Szopler


Mchl

Oczywiście nie mogło być zbyt pięknie. Linki się posypały... :shame:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


apohawk

Fajnie.
Spodobał mi się "Mrojekt miesiąca Marca"  ;D

Fajna zajawka o 3. miejscu Polski w wyścigach PG, tylko czemu tam nie ma ani słowa o wyścigu 15. marca ? Chyba, że nie widzę, to sorry. Ludzie przeczytają i co sobie pomyślą ? "Fajnie", zamiast "to ja też mogę walczyć o 3. miejsce dla Polski i to już 15. marca ?!".
No good deed goes unpunished.

Troll81

Prosiłem się o uwagi jakiś czas temu..... nie było uwag..... rozesłalim i od razu propozycje poprawek......  :wth:

apohawk

Sorry Trollu, chyba przegapiłem  :shame:
Następnym razem się bardziej postaram, jak znajdę  %)
No good deed goes unpunished.

KrzychuP

Co prawda przegapiłem moment rozsyłki newslettera, ale jestem pod wrażeniem.

Good job Troll'u!! :parrrty:

Troll81

http://www.boincatpoland.org/wiki/Biuletyn_kwiecie%C5%84_2010

gotowy :D zapraszam do lektury.

Szopler

Dlaczego "Projektem miesiąca Kwietnia został Einstein" skoro jeszcze mamy dogrywkę?

AiDec

CytatPrzed nami jeszcze:

Stany Zjednoczone Niemcy Między-narodowcy Wielka Brytania Japonia Francja Kanada Australia

Powsadzaj przecinki.


CytatPrzed nami jeszcze:

SETI.USA L'Alliance Francophone SETI.Germany Team 2ch Planet 3DNow! Czech National Team Einstein at work XtremeSystems The Knights Who Say Ni! BOINC Synergy

Tutaj tez.


Cytat(...) 1,5 miliarda punktów, I w ciągu miesiąca szykują się kolejne 2 oczka do góry w kategorii Total Credits

Przed `I w ciagu miesiaca` powinno byc raczej cos innego niz przecinek.


Reszta wyglada w porzadku. Pamietaj o wyslaniu testu w celu sprawdzenia kodowania znakow.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

#262
 %) myślałem że głosowanie się już zakończyło..... poprawię  :shame:

nie wiem kiedy zostanie rozesłany. Ale jeśli po zakończeniu dogrywki to postaram się podać ostateczne wyniki głosowania w newsletterze. Jakbym nie dał rady to zastąpi mnie ktoś??

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

apohawk

Dorzuciłem '.' na koniec zdania, tam gdzie wg mnie ich brakowało  :P W dwóch fragmentach.
No good deed goes unpunished.

Tomasz R. Gwiazda

dac jeszcze info o WCG Dash ze wygralismy

i w tresci cos nie jasnego dla mnie jest, awans do pierwszej dziesiatki a w tresci na 10 miejscu jest BOINC Synergy

i moze by tak gdzies ogolnie podac nasze staty: Ilusc punktow calkowita, sredni RAC. (duze literki) :)



czepiam, sie a poza tym fucking awsome :)

apohawk

No ja skleciłem na szybko coś takiego, ale mi błędy lecą, jak próbuję dorzucić coś do wiki z linkami, więc widać ktoś władny musi to zrobić.

Cytat
BOINC@Poland zwyciężyło w wyścigu [http://boincstats.com/bam/challenges.php?action=details&chid=3 WCG Dash] zorganizowanym przez The Scottish Boinc Team. Wyścig realizowany był poprzez boincstats.com. Zwycięstwo tym cenniejsze, ponieważ przez pierwszą dobę BOINC@Poland walczyło punkt za punkt w Team China, co ilustruje [http://boincstats.com/charts/chart_uk_wcg_compare_challengescredits_team_3;2434;6216.gif ten wykres]. Oby więcej równie emocjonujących wyścigów.
Do rozważenia, poprawienia, whatever.
No good deed goes unpunished.

Tomasz R. Gwiazda

ps: ja bym tez poczekal z wyslaniem Newslettera do konca miesiaca, jak sie zakonczy projekt miesiaca i wtedy dac info tez o wynikach PM :)

Troll81

Kilka drobnych poprawek...

apohawk

Zmieniłem urla do wyników we fragmencie o WCG, bo z poprzedniego zniknęły punkty. Sprawdźcie, czy niczego nie zepsułem w wiki  :book:
No good deed goes unpunished.

Troll81


Troll81

Ostatnie poprawki wstawione :D Od jutra jestem ciężko dostępny bo się urlopuję w lesie :D wiosna się zaczęła. kilku ludków ma na mnie namiary więc w razie w szturchać krzycha lub patyczaka  %) mają naiary na mnie bardziej bezpośrednie. Postaram się od czasu do czasu zajrzeć :D

apohawk

Miłego wypoczynku w głuszy  :ph34r:
No good deed goes unpunished.

Mchl

No, pojedzie sobie, będzie spokój na jakiś czas.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

przy rozsyłce proszę uwzględnić, że zmieniłem adres mailowy podany na forum  ;)

G

 :book: ;D :book: :fright: :book: :parrrty:
                    Przeczytane !

Mchl

Cytat: KrzychuP w 28 Marzec 2010, 22:33
przy rozsyłce proszę uwzględnić, że zmieniłem adres mailowy podany na forum  ;)

Krzychu, newsletter idzie na adresy z projektów.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

No trudno. Będę musiał odgrzebać go wśród stosu innych mało ważnych wiadomości.  :P

Troll81

Już wróciłem. Fajnie mchl że tęskniłeś.....  XP

a do mnie newsletter nie dotarł....

apohawk

Może jeszcze nie rozesłany? Ja też nie mam.
No good deed goes unpunished.