Oddam PM w dobre ręce!

Zaczęty przez Arthusp, 09 Sierpień 2014, 10:24

Arthusp

Po prawie czterech latach (kadencja?! ;)) oddam prowadzenie PM w dobre ręce. Z takich a nie innych względów nie będę mógł zajmować się już naszą zabawą. Kto chętny?

AL

Cóż jako iż chętnych dziwnym zbiegiem okoliczności jakoś na pęczki nie było - tym czasem pm zaopiekuje się ja.

PanStaszek



"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Tobas

I całkiem sprawnie sobie Waść radzisz  :attack:

AL

Pass. W obecnym układzie to była moja ostatnia ankieta. Zdanie mogę zmienić jedynie w sytuacji gdy zostanie zmieniony dodatek do forum z ankietami na jakiś inny.
W tej chwili każdorazowo muszę tworzyć ankietę od nowa co zajmuje mi dużo czasu. Potrzebuję rozwiązania w którym ankietę mogę co miesiąc kopiować z "gotowca" zmieniając jedynie projekt który wygrał pm i który wyszedł z lodówki.

Cyfron

czy ktoś z adminów ma możliwość zmienić te ankiety?

Szopler

Dołączam się do pytania :whip:

Troll81

A w jaki sposób zmienić?

Szopler

CytatW tej chwili każdorazowo muszę tworzyć ankietę od nowa co zajmuje mi dużo czasu. Potrzebuję rozwiązania w którym ankietę mogę co miesiąc kopiować z "gotowca" zmieniając jedynie projekt który wygrał pm i który wyszedł z lodówki.

PoznanskaPyra

A system ankiet z google?
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

GRID - doinstalował dodatek do głównej - troszkę już to oglądałem i wygląda zachęcająco. Jutro wieczorem postaram się to ogarnąć.

Troll81


tito

No - pojawiła się ankieta na głównej. Ktoś coś wie?
Bo się pojawiła, beż żadnego info na głównej, ani nawet na forum.

SzaMoT🍀

Dobra nowina. Dziewczyna moja już przed świętami pytała o głosowanie na PM CPU. Więcej uwagi przykuwa dzięki projektowi miesiąca. Jak tak dalej będzie będę musiał pomyśleć o jakieś terapii (kurcze ona tym żyje) a to nie kiedy bywa zabawne  :D
Dla Grida pochwała, a dla AL podziękowanie za poświęcany czas  :)

AL

Cytat: tito w 27 Grudzień 2015, 18:11
No - pojawiła się ankieta na głównej. Ktoś coś wie?
Bo się pojawiła, beż żadnego info na głównej, ani nawet na forum.
Tja była i się zbyła - bo GRID odrobinę się pospieszył i wstawił wersję próbno/testową.
Obecnie wstawiłem dwie nowe ankiety jako artykuły na głównej. Raportujcie  czy u was wsio działa, czy się u was wyświetlają i czy możecie oddać głos w obu!

PoznanskaPyra

Fajne te ankiety na głównej + uboczny, ale pożądany, efekt. Wyrabianie odruchu wchodzenia na główną  :arrr:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito

W głosowaniu na GPU przy długich nazwach pole wyboru jest o wiersz wyżej niż tekst (chrome).
W CPU jest dobrze.

SzaMoT🍀

Głosować w ankiecie na głównej jako anonim? Nie idzie się zarejestrować. Główna nie jest powiązana z nickiem na forum trzeba się rejestrować na nowo?

sknd

miałem ten sam problem, zagłosowałem jako anonim

SzaMoT🍀

Do kiedy trwa ta ankieta z głosowaniem na projekt stycznia? Przydało by się info przy ankiecie, tak tylko pytam.
Ps. Jako anonim nie będę głosować  :)

AL

Ankieta jest do północy do 30.12.2015. To dla nas nowe rozwiązanie i nie wszystko jeszcze zostało opanowane/przetestowane. Można głosować jako anonim jak i jako osoba zarejestrowana na naszej stronie głównej (trzeba się na nowo zarejestrować - nie ma powiązania z bazą użytkowników z forum).

Głosowanie anonimowe włączamy na próbę. Częściowo jest to ukłon w stronę osób nie zarejestrowanych na forum czy głównej - a śledzących tylko pm za pomocą naszego profilu na fb. Natomiast częściowo chcemy też dać czas dla zainteresowanych by zdążyli założyć konto na głównej. Osobiście wolałbym zostawić opcję głosowania taką jak teraz - dla anonimów i zarejestrowanych, ale jeśli sprawy nie pójdą po mojej myśli - będziemy uszczelniać system głosowania.

SzaMoT🍀

AL dzięki za info. Rejestracja powiodła się. Przedtem przy podaniu nicka ze spacją nie było pola do hasła z linku wysłanego na pocztę.