Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

Troll81


Nawiedzony

przepatrzyłem wszystkie zakamarki w domu i nie mam żadnego słusznego zasilacza, a przecież do PC nie podłącze  :P

Troll81


Nawiedzony

Nie wzgardziłem, ale to jak polowanie na muchę z panzerfaustem  ;) Z resztą do moich zastosowań to im bardziej prymitywny tym lepszy, bo ostatnio jak podłączyłem do jakiegoś "nowoczesnego" to stwierdził, że ma przeciążenie na linii i się nie włączył dziad  |-?

Cyfron

ehh... jesetm 1800 PLN lżejszy - wizyta w serwisie, klocki, płyn hamulcowy, drążek, stabilizatory.... robiłem w ASO (pierwszy raz w życiu) i bardzo fajnie mnie zaskoczyli, jak odbierałem autko - wypucowane i wyprane :D

AL

Cytat: Troll81 w 09 Wrzesień 2011, 09:50
dlatego staram się dotrzeć poprzez inne serwisy. Jak choćby kciuk czy osnews. Niedługo akcja ulotkowa. Oczywiście gorąco zachęcam innych do wrzucania linku do youtube na róznej maści fora w których uczestniczą. Oczywiście nie należy spamować żadnego forum. Ale skoro np jestem uczestnikiem forum krewniacy.pl to w dziale typu hydepark wspomniałem o takim czymś jak przetwarzanie rozproszone i BOOINC i jak to jest podobne do krwiodawstwa :D

Zapodaj linka - to i ja coś mogę pospamować w Twoim temacie

Nawiedzony

No i co, jesteście ze mnie zadowoleni kamraci, że wam skombinowałem propozycję odznak do Rad@Home ?  :attack:

W ogóle w LHC podskoczyłem nagle z 15pkt do 158  :D

Troll81

@Al - http://www.youtube.com/watch?v=K2ykNQFwkm4

@Nawiedzony -  :parrrty: zajefajna robota :D

AL

Troll81 - mi chodziło o link do forum krewniaków. Filmik już widziałem i polecałem.

Nawiedzony

#29489
 więcej odznak dodałem w Rad@Home
i propozycje dla Mersenne :attack:

AL


Troll81

Forum Krewniaków Strona Główna » Pozostałe » Hyde Park » O tym, jak wykorzystać komputerki do pomagania ludziom


Troll81


Nawiedzony

A sie tych odznak ostatnio naprodukowałem  :P , Trollu widziałeś te propozycje dla enigmy?

Troll81


AL


Troll81


AL



Troll81



Troll81


AL


Troll81



Troll81


Nawiedzony



Troll81


Martin Fox


Troll81

Ty niedługo do francji to co masz problem....

sknd


Troll81


Cyfron

ja w Juracie (albo Jastarni - myli mi się to ;) ) na konferencji - dziś bankiet a jutro z rana ja mam prezentację - więc to jednak troszkę praca... całe szczęście potem będę miał luz. Np w czwartek wycieczka - sama przyjemność, ale jest jedno "ale" - wyjazd na tą wycieczkę jest o 4tej rano  %)

Troll81


AL


Cyfron

Wiem, że dam rady - możliwe, że tak porządzimy, że nie trzeba będzie wstawać  %)
a wycieczka jest do Malborka, dlatego taki wczesny wyjazd (no i plyniemy po kanale Elbląskim :) )
Stres przed prezentacją obecny... ale to tylko chwila wstydu a potem spokój ;)

AL

Dasz radę! Tak długo dałeś sobie radę powygrywać to i tam dasz radę.

Troll81