Miejsce w pierwszym tysiączku w B@P

Zaczęty przez Sergeant, 08 Lipiec 2009, 21:04

Sergeant

Wreszcie dostałem się do pierwszego 1000 w naszym zespole. Dla mnie to znowu osiągnięcie. Udało mi się to po 9 miesiącach liczenia. Gdy zaczynałem moją przygodę z B@P, w zespole było trochę ponad 3000 liczących. Teraz jest nas sporo ponad 4000.

P.S.1. Jest temat o pierwszej setce w naszym zespole. Dostać się do niej to ciężka harówka. I z tego co widzę po statystykach w Boinc, dostać się tu jest już trudno. Postanowiłem więc otworzyć wątek o miejscu w pierwszym tysiącu w naszym zespole. Myślę, że dla wielu osiagnięcie tysiąca też będzie sporym osiagnięciem.

P.S.2. Mam nadzieję nie spaść już poniżej tego tysiąca.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

satanetv

Każde osiągnięcie jest ważne. A cele stawiamy sobie po to by się motywować. Ważne jest że z nami jesteś i zaglądasz na forum. :parrrty:

Troll81

Ja już co prawda haruję na top100 ale nie tak dawno temu przekraczałem mój 1000 :D

Szopler

Żeby wbić się do pierwszej setki będę musiał kupić nowego kompa ;)...

Troll81

albo go wyremontuj :D powiedz co masz to może ktoś ci coś poradzi. Czasem za niewielką kwotę coś dostaniesz :D a czasem za darmo ktoś ci z forum odpali Ostatnio KrzychuP dostał ode mnie szybszego proca do swej maszyny.

OxyOne

Gratulacje Panowie tak dalej punkt do punktu i zbierze sie na pierwsza 20tke.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Szopler

Cytat: Troll81 w 08 Lipiec 2009, 22:34
albo go wyremontuj :D powiedz co masz to może ktoś ci coś poradzi. Czasem za niewielką kwotę coś dostaniesz :D a czasem za darmo ktoś ci z forum odpali Ostatnio KrzychuP dostał ode mnie szybszego proca do swej maszyny.

U mnie już nic nie zdziełasz... kompy chodzą 24/7 i są to:
Pentium 4 Prescott 3.0@3.3GHz z 1GB DDR3200
Pentium 4 Willamette albo Northwood (nie pamietam) 2.8@2.8 GHz z 1GB DDR3200 (serwer)
+ główna maszynka do punktów...
Lapciak - Dell XPS M1530 z T9300 + GF8600M + 2GB RAM

a zbieram na Core i7 @ ASUS RAMPAGE II (X58+ICH10) z 2x PCIe x16 [mATX :D] + 1xATI + 1x NV + 8GB RAM + HDD na SATA w RAID... uff aż się zagrzałem ;) a jeszcze zasiłka z 1kW do tego ;) i własna elektrownia fuzyjna w piwnicy... bo jak już pisałem gdzieś - BOINC = 2/3 mojego rachunku za prąd...

Aegis Maelstrom

Właśnie sprawdziłem i aby jutro-pojutrze znaleźć się w pierwszym 1000 trzeba przebić 60 000 punktów, a to już sporo.

Sam mierzę w pierwszą 500, ale gdy będę tam dochodził trzeba będzie mieć przynajmniej jakieś 200 000.

Troll81

w top 100 trzeba mieć już 1,5m :D a do top10 to jeszcze dłuższa droga :D bez karty graficznej ani rusz....

satanetv

No ja mam jutro zamiar zawitać w TOP100 B@P :parrrty:

mindc

Cytat: Troll81 w 29 Lipiec 2009, 13:08
w top 100 trzeba mieć już 1,5m :D a do top10 to jeszcze dłuższa droga :D bez karty graficznej ani rusz....

hehehehe, dokładnie
bez graf na zapleczu, raptem w miesiąc, spadłem o 2 miejsca  ;D


Niekumaty Burak

Pierwszy 1000 to kwestia czasu - tylko kilka miesięcy, gdy nie masz silnej grafiki  :deadman: i nie stosujesz optymalek  :deadman:. Im dalej w las tym więcej drzew. Od ponad miesiąca oscyluję na pozycji 380 - 370. Co z tego że mam średnią około 1200, gdy od dołu atakują  :attack: graficiarze. Ale ja się z tego  XD, bo za kilka lat będę w pierwszej setce.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Troll81

damy radę :D za rok ciężko będzie dostrzec niegraficiaży :D

Aegis Maelstrom

Nie samymi punktami człowiek żyje.  8)

Dla mnie 25k w Rozetce znaczyłoby więcej niż pierdyliard w takim Akła.  8)

Dlatego poza PrimGridem, który bezkłopotowo liczy się hen hen daleko, staram się ciągnąć projekty stricte naukowe, zwłaszcza biochemiczne.


X X X

Lubię PrimeGrida, choć jest wymagający dla sprzętu. To obok WCG chyba najbardziej profesjonalny i sparametryzowany serwis. Ma szybkie i wydajne aplikacje 64bit.

emik

ja od początku roku oscyluje w okolicy 170-180 miejsca i raczej się nie polepszy


X X X

Melduję się w pierwszym tysiączku i obieram azymut na pierwszą setkę!
:attack:

Troll81


OxyOne

Jechac jechac panowie u mnie tez nic sie nie zmienia ....
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

tito

Cytat: Troll81 w 29 Lipiec 2009, 13:08
w top 100 trzeba mieć już 1,5m :D a do top10 to jeszcze dłuższa droga :D bez karty graficznej ani rusz....
Eeee tam - patrz na genka - wszystko na CPU. Fakt, że spada i będzie spadał, ale całkiem nieźle sobie radzi.

CytatU mnie już nic nie zdziełasz... kompy chodzą 24/7 i są to:
Pentium 4 Prescott 3.0@3.3GHz z 1GB DDR3200
Pentium 4 Willamette albo Northwood (nie pamietam) 2.8@2.8 GHz z 1GB DDR3200 (serwer)
+ główna maszynka do punktów...
Lapciak - Dell XPS M1530 z T9300 + GF8600M + 2GB RAM
Freehal jak nic, przy odrobinie szczęścia ponad 5k dziennie by Ci dał.

Szopler

FreeHAL'a wkrótce kończę (25k się zbliża)...

tito

Cytat: Szopler w 03 Sierpień 2009, 14:03
FreeHAL'a wkrótce kończę (25k się zbliża)...
No tak. Ty i Twoja mania 25k :D

Szopler

Eee tam od razu mania ;)...
Po prostu za mało czasu CPU przeznaczam na projekty istotne jak WCG, Rosetta, POEM a za dużo na nic nie wnoszące jak FreeHAL, PrimeGrid czy ABC... Trzeba było wyznaczyć granicę, bo projektów (powoli) ale jednak przybywa i jakbym miał liczyć wszystko to ... ;)

docentus

To i ja się wpiszę - udało mi się jakoś tak niespodziewanie przepchać do pierwszego tysiąca w teamie. Aktualnie 973 - tak jakoś dziwnie szybko przeskoczyłem ten 1000 i teraz dziarsko zmierzam ku przejściu poniżej 900. pozycji.

Troll81


buri

TOP 1000 to pikuś ja gonie, gonie i dogonić nie moge TOP500 ...

Biologia i chemia to ciężka droga przez mękę  %)

Troll81

a wystarczyłoby żeby taki WCG lepiej punktował niż milka :D

X X X

Melduję się w pierwszym tysiączku:
- w Polsce;
- w światowym RAC.

Tomasz R. Gwiazda


Troll81

gratuluję :D szczególnie w kategorii RAC. bo to oznacza że niedługo mnie przegonisz i będę wąchał kurz z twego proca :D

X X X

Spokojnie, wolno wchodzę na obroty... Obcykałem już projekty, ale wciąż szukam optymalnego SysOpa (zaraz wybiorę na mojego pierwszego Linuxa Ubuntu jak radzą lub Suse jak każe sentyment do Novella). Dopiero w przyszłym tygodniu będzie składana moja maszynka nr 1....

Na wyścig obiecuję być gotowy! Jednak moje możliwości realnie oceniam na ledwie pozycję nr... 7!

Aegis Maelstrom

Nom, niektórzy harują na punkty 9 miesięcy, a inni przychodzą i ziuuuuuuu, daleko z przodu. %)

Mogę pocieszać się tym, że to kolejno: Milka, AQUA i FreeHAL. Takie projekty jak Rosetta, POEM, QMC, Spinhenge, Docking jeszcze przed Tobą.  :ph34r:

Ale siódemka to zacna liczba.  %)

Tomasz R. Gwiazda

biez Ubuntu bo jest banalny :) w Suse trzeba grzebac :)

Ja i tak nie kozystam z linuxow :P i Tak wole NW 6.5 :)

X X X

A ja mam jeszcze dwie firmy pracujące pod Netware 4.20, serwery po 6 lat - strach dotykać.  :deadman:

Jest jakaś aplikacja działająca na serwerach Novella?

Tomasz R. Gwiazda

tez mam jednego takiego, staty serwer ksiegowosci jakis P II ... nowy system wdrozony ale ten musi jeszcze 5 lat chodzic ;P
ale zupelnie bez obslugowy jest ;) uptime w granicach roku albo wiecej (awaria pradu w miedzy czasie byla dluzsza niz 40min)
ale strach go dotykac :P


PS: najszybszy w nim jest wiatraczek na procku...

Troll81


X X X


Troll81

na pewno był klient seti classic :D ja z netwarem zakończyłme przygodę w okolicy wersji 3,5 i nie chcę do tego wracać  %)

docentus

Cytat: Troll81 w 07 Sierpień 2009, 09:43
goń do top 100 :D
Do top 100 to mi jeszcze daleko - ale już kolejna setka bliżej - jestem już poniżej 900 pozycji :D

rzyrant

Melduje TOP 1000 w B@P przekroczony. obieram kurs na TOP 500. Myślę, że do końca roku i ten punkt osiągnę.  Tylko ta nierówność w ptk. naliczana przez każdy projekt trochę dyskryminuje co bardziej chwalebne projekty.