Miejsce w pierwszym tysiączku w B@P

Zaczęty przez Sergeant, 08 Lipiec 2009, 21:04

X X X

Inaczej liczone byłyby tylko te "chwalebne" a pozostałe byłyby bez szans. Wiadomo, że klasyka WCG ludzie kręcą dla idei a nie dla punktów.

Szopler

Co nie oznacza, że nie mogli by troszeczkę podkręcić ;) punktacji...

Troll81

ale tak ustalili i tak jest... zawsze można liczyc ine projekty... poza tym WCG ma swoją historię i swoja punktację...

X X X

Melduję się w światowym tysiączku.
:parrrty:
Kolejka dla kamratów! ;)

satanetv

Ale się rozpędziłeś chłopie.  :parrrty:

X X X

Wykorzystuję czas, kiedy inni marzą o super kartach 5xxx.
:-\
Tyle moje, ile teraz zyskam.
XD
Do końca października powinien być Top10. Więcej moim sprzętem raczej nie zwojuję.
:attack:
Ale ty bracie też goń!

apohawk

Witam.

Melduję się w top1000 B@P na miejscu 545.
Parę dni temu wgrałem boinca 6.10.13 i podpiąłem radeona (hd3650) do collatza, więc za parę dni powiniem się zameldować w top500 B@P, a że zaczynam dopiero zabawę z liczeniem na GPU, to postanowiłem się zarejestrować, bo zapewne będę potrzebował trochę pomocy, jak znowu coś się rozsypie. Wczoraj zepsułem wszystkie zadania z collatza, jak próbowałem eksperymentować z app_info.xml.
Prawdopodobnie jutro przesiadka na radeona hd4850 1GB od sapphire, więc znowu coś się popsuje...

Ze zdobyczy na razie najbardziej mnie cieszy to 100,220 miejsce w światowym rankingu zdobyte ciężką pracą dla Seti i Rosetty (od 13. września 2008) ;D
No good deed goes unpunished.

X X X

Witam i gratuluję, jeśli masz problem to pytaj.

satanetv


Troll81


[B@P] MSW

Do top 1000 dostałem się, teraz do top 500 próbuje sił  XD

Troll81


Ania

Gdyby nie karta graficzna to by mnie tu nie było :)   (wysłużone 4770).
Obecnie aby distać sie do TOP1000 potrzeba   621 301 pkt.
http://boincstats.com/en/stats/-1/user/list/0/900/9063

Troll81

 :respect:

a ja pamiętam jak cieszyłem sie jak łysy na myśl o grzywce gdy osiągałem magiczne 100 tysiecy punktów....

Ania

W sumie to trochę kiepsko że aby dostać się do TOP1000 w zespole potrzeba tylko ok 700k punktów :( Można to nabić w kilkanaście dni kartą 4770.

Teech

ale jak nie masz karty takiej fajnej, jest to czasochłonne

Ania

Zgadza się .... dlatego powoli odwracam się od projektów CPU.  Ich liczenie to marnowanie Watów ... ich twórcy powinni czym prędzej przejść na GPU.

Troll81

GPU nie policzy wszystkiego. w pewnych zastosowaniach jest wooooolne.

Ania

Podaj proszę przykład projektu.
Jeśli projekt jest liczony równolegle przez 16 userów/komputerów i jest dobrze .,.. to co za problem policzyć to na GPU który jak rozumiem robi to równolegle ?

Tylko wytłumacz tak jak blondynce bo temat jest trudny dla nas.

Troll81

powiedzmy tak. GPU to nie CPU. Stawiano przed nim inne zadanie. CPU musi jak najlepiej obsłużyć szeroką paletę rozkazów i różnych celów. To taki van rodzinny.

GPU natomiast ma by\c bardzo szybki w generowaniu grafiki. Wiec niektóre opcje są mu całkowicie zbędne. Inne wykonuje bardzo rzadko lub robi to za niego CPU (1ATI GPU + 0,5 CPU coś o tym mówi). To takie jakby ferrari. I teraz spróbuj szafę z ikei przewieźć ferrari? albo zabrać 4 przyjaciół na wycieczkę.

Niektóre projekty przypominają oranie pola, inne wożenie telewizorów, a inne ściganie się na torze wyścigowym.

PMateusz



lukaszja


stiven


mordi

Guard well the secret of steel...


aborek


sknd


Teech


armar


Troll81


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Tomek_TB

Cytat: Ania w 12 Listopad 2012, 20:14
Tylko wytłumacz tak jak blondynce bo temat jest trudny dla nas.
Fajnie to zrobili pogromy mitow na konferencji Nvidia:

http://www.youtube.com/watch?v=XtGf0HaW7x4
Pozdr
Tomek

Troll81


Dario666

Już parę dni temu dostałem się do TOP1000 korzystając tylko z CPU

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

Zacny wynik i spore osiągnięcie  :respect:

mordi

Guard well the secret of steel...


aborek


andy101fah


cp

#79
Dopłynąłem  :attack:
Ale jak tak patrzę na tabelę wyników, to stwierdzam, że to nie mi się należy największe uznanie. W dużo większym stopniu zasłużyli sobie na to ci wszyscy, którzy dotarli tutaj zbierając po 500, po 1000 punktów dziennie, a czasem nawet mniej. To Wam należą się cześć i chwała  :respect: