Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[Oddam] Komputer z chłodzeniem wodnym

Zaczęty przez Cyfron, 14 Listopad 2014, 21:00

Cyfron

Oddam w dobre ręce komputer z prockiem Athlon 2500+ wraz z zestawem chłodzenia wodnego. Komputer najprawdopodobniej działa. Nie sprawdzałem go. Nie dołączam do niego dysku. Komputer pracował jako serwer w prywatnym domu i chłodzenie wodne było zamontowane, aby komputer był niesłyszalny.

Oddam temu, kto da największą ceną tutaj na forum (minimum to 13PLN - koszt wysyłki paczkomatem, bo tak wolę to wysłać :) )

Zainteresowani?

zdjęcia: http://hostuje.net/file.php?id=f81af2695b39876af3fac63a2480ecd2

krzyszp

Cyfron, sorki, ale ten sprzęt już raczej umiera (w sensie wydajności), skierować do hospicjum? ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Cyfron

dodałem zdjęcia (link w pierwszym poście)
Ja informuję - może komuś się przydadzą jakieś bebechy do swojego komputera :)
Wolę oddać za symboliczne 13PLN niż wywalić do PSZO :)

necavi

Cytat...chłodzenie wodne było zamontowane, aby komputer był niesłyszalny.
A na ile cichy był ten nieslyszalny?

krzyszp

Cytat: necavi w 14 Listopad 2014, 21:44
Cytat...chłodzenie wodne było zamontowane, aby komputer był niesłyszalny.
A na ile cichy był ten nieslyszalny?
Hehe, to Cyfron napisał, że niesłyszalny, a to dowodzi, że taki jest - to specjalista od tego ;)

Edit:
http://blog.propersound.pl/

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Cyfron

oj tam - czepiacie się ;)
był cichy. jak cichy - nie wiem :)

kva.pl

Biore i w brudna piete pocaluje jak trzeba.

Cyfron

myślę, że moja licytacja potrwa tak do 20tego do 12:00 w południe. Chciałbym to w najbliższy piątek wysłać :)
Jak rozumiem kva.pl ofiarowujesz teraz te 13 PLN ? :>

kva.pl

Tak przy czym prosil bym go jednak bez obudowy bo ta akurat do niczego niepotrzebna  ;)

Cyfron

jak nikt inny nie będzie chciał obudowy, to dostaniesz razem z nią, bo nie chce mi się go wyjmować (chyba że jakoś mnie najdzie, ale nie obiecuję ;) )

Mat

Czy tylko mi te zdjęcia ściągały się ponad 20 minut?  %) A tak co do sprzętu, to się zastanowię, serwer by mi się w domku przydał, a Ty będziesz miał zawziętą licytację...

Cyfron

no domyślam się, że będzie zawzięta, więc się nie pobijcie ;)

dominicys


Cyfron

No to zobaczymy kto wygra "licytację" na całość, i jeśli będzie to kva.pl i podtrzyma swoją deklarację że nie chce obudowy, to mogę ją posłać Tobie, tylko będę prosił o zwrot kosztów wysyłki :)

dominicys

To w sumie musiałbym się zastanowić.

Cyfron

Przypominam, że "licytację" kończę jutro o 12:00 i chciałbym jak najszybciej wysłać paczkę (najlepiej jeszcze w czwartek/piątek). Zaraz po 12tej wysyłam PW do wygranego z informacją, danymi do przelewu i prośbą o dane do wysyłki paczki (przypominam, że tylko paczkomat, bo nie chce mi się na poczcie stać :) ).
Na razie jedyny swoją ofertę złożył kva.pl, dlatego sugeruję się niezdecydowanym zdecydować :)


Mat

Wiedziałem, że o czymś zapomniałem! Wiedziałem! :(

Cyfron

kva.pl - paczka wsadzona do paczkomatu, ale nie wiem czy to ja jakoś dziwnie mierzyłem wymiary tej paczki, czy miejsce w paczkomacie było nie za duże ;)
Mam nadzieje, że paczka dojdzie bez problemów i uda się wykorzystać jej zawartość do czegoś :) Chętnie dowiem się do czego się przyda i jak działa ten zestaw :)