Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

The Earth Day Challenge 22 - 30.04.2010

Zaczęty przez RAD-Poland, 13 Kwiecień 2010, 19:20

Peciak

#40
Trollu
Major Polish Teams Alliance to drużyna czysto wyścigowa. Poprzednie połączenie nam nie wyszło bo EDIT GPU Force wycofało się z rozmów GPU Force się rozpadło, teraz GPU Vision (prawie Ci sami ludzie niby w to wchodzą).
Ja jednak jestem nieufny, mimo że idea takiej drużyny wyścigowej jest mi bardzo bliska. Nie czas i miejsce tu o tym pisać wiec zastosuję starą metodę - po owocach ich poznacie. Poczekam i obaczę co będzie, jak będzie dobrze przez kilka wyścigów to być może się przyłączę.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

G

A nie sądzisz, że to jest trwonienie dorobku punktowego? O ile wiem te punkty nie trafią do B@P? Można przecież utworzyć nowego super-wyscigowego-usera, podpiąc pod niego swoje kompy i liczyć dla B@P a jednoczesnie mieć frajdę z wyscigow. Co o tym myslisz?


     


apohawk

Sądzę, że wolę, aby moje kompy ścigały się w wyścigach pod moim nickiem :P
No good deed goes unpunished.


Peciak

Im dłużej myślę o długości tego wyścigu tym bardziej jestem wk..wiony  :deadman:. Po raz pierwszy wystartuje z musu a nie z wewnętrznego poczucia potrzeby. Dobija mnie ta długość. Też tak macie ?

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Tomasz R. Gwiazda

dokladnie tak samo mam
ale musu nie czuje

najwyzej spadne w generalnej klasyfikacji , co mnie jakos niebardzo wzrusza :)
bardziej wazne utrzymanie/polepszenie pozycji B@P

Nitro

Hmm... Długość wyścigu nie jest aż tak dziwna, biorąc pod uwagę, że jedna próbka liczy się na c2d 2,66 ok 16 godzin ;)
Chociaż fakt, długie wyścigi są mniej motywujące ;)

Filavandrel

a mnie tam nie przeszkadza długość :D
będzie przecież jeszcze dłuży w tym roku (wrzesień/październik 13 dni :D)
stracha miałem tylko wczoraj wieczorem bo coś zaczęło w pompie mojego WC strzelać  :fright: po rozebraniu okazało się że skądś się jakiś opiłek znalazł i do wirnika przyczepił (mimo że wszystko kilkukrotnie płukałem przed złożeniem  :wth: ) ale teraz znów cisza  8)
drugi komp też gotowy (I7 920@4200 i D930) więc trochę powalczę  :attack:
a i ciekawostka na i7 920@4200 i WU jakieś 14Hx8 sztuk na D930 14Hx2 sztuk :D to samo zauważyłem w poprzednim wyścigu że czasy przeliczenia 1 WU prawie identyczne na obydwu kompach różnica tylko w ilości wątków :)

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

emik



apohawk

Mnie te 8 dni trochę deprymuje, ale średnio wszystkich pewnie tak samo, więc walczymy  :attack:
No good deed goes unpunished.

Filavandrel

no i ruszyło :) spóźniłem się o 22 minuty  :wth: zobaczymy pierwsze statystyki po średnio 14-16h   XD

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Tomasz R. Gwiazda

te minutowe a nawet dobowe spoznienia raczej nie beda mialy wiekszego znaczenia przy tak dlugich czasach probek

Filavandrel

no nie wiem :D
wyobraź sobie koniec wyścigu a właśnie ostatnie 8 WU potrzebuje jeszcze 5 min do zakończenia i  XD i po liczeniu 14h wiesz że są dla wyścigu stracone, to nie co ap26 29-30 min na WU (przynajmniej na moim :D) tam nie traciłeś połowy dnia obliczeń poza punktacje tylko ostatnie kilkadziesiąt minut :)

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

apohawk

Mam poślizg, bo zostało mi parę godzin próbek do przeliczenia z POEM i Rosetty, tak więc będę 3-4 godziny nie będę liczył PG na 100%. Nie powinno to być dużo w porównaniu do 8 dni 24h/dobę. ;)
Jeśli dobrze wyliczyłem z progress bara, to próbka powinna się u mnie liczyć nieco ponad 11h
Tu się będzie liczyć wytrwałość  :deadman:

Ten 13 dniowy to dopiero będzie wymagający, jeszcze na przełomie miesiąca, pewnie będzie mnie kusić, aby liczyć SIMAPa ;D Ale póki co, do roboty  :attack:

@Filavandrel:
Jak będę widział, że próbka nie zdąży przed końcem wyścigu, to wywalę i policzę SIMAPa albo Rosettę  :P
No good deed goes unpunished.

Peciak


,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Filavandrel

@apohawk

a ja nie :P niech się liczy zawsze po wyścigu przeliczałem wszystkie WU leżące na kompie, nawet jeśli trwało to nawet kilka dni

@Piotr R. (Peciak)
to dopiero będzie zabawa :D normalnie u mnie komp chodzi od 8 rano do 24 czasem 1 w nocy tylko na wyścigach 24/24 i to jeszcze drugi pod biurkiem dogrzewa też 24/24 na czas wyścigów (normalnie nie pracuje czeka na zakończenie remontu lokalu gdzie będzie 24/24 pracował)
twardym a nie mietkim trza być ;)

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Peciak

#56
żona - co robisz
ja - zapuszczam kompy do wyścigu
żona - a ile to będzie trwać
ja - 8 dni
żona - już jestem 8 dni wkur....

13 dni to ja raczej nie wytrzymam

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Tomasz R. Gwiazda

dobra riposta

"ja sie nie wkur.... jak ty włączasz odkurzacz" :P



Filavandrel

@Piotr R. (Peciak)
hehe dobre  XD na szczęście nie mam z tym problemów  :parrrty:

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

G

No- Też ruszyłem z prawie godzinnym opóźnieniem. No i zobaczymy - zastopowałem całego EinSteina aby manager nie miał przez przypadek dylematów :attack:

PanStaszek

Last update: 2010 04 22 20:00:02
Rank   Name   Score
1   SETI.Germany   125195.45


albo mają chłopaki naprawdę niezłe maszyny, albo jakaś wajcha !


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Peciak

Sesef mówi że próbki są uwalone i faktycznie to prawda  ;D

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

PanStaszek

phiiii, no to też idę się uwalić i padnę jak próbka !


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

apohawk

W top users 0, a w top teams SETI.Germany 613k ? Coś poknocili, jak zwykle  XD
No good deed goes unpunished.

Troll81

walczymy panowie :D  :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:


Troll81

ciekawe czy bq dołączył do wyścigu :D bo trzepnąl dziś 2,2kk w prime na konto naszego teamu :D

Pigu


gigi2000


apohawk

A statystyki wciąż jakieś takie podejrzane... 7203 punkty za jedno WU to chyba trochę coś nie tak.
No good deed goes unpunished.

Filavandrel

#70
z ciekawości ile się na waszych sprzętach liczy jedno WU ??
u mnie na i7 920@4200 liczy się 12h 10-16 min x8 WU

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Peciak


,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

apohawk

No good deed goes unpunished.

Filavandrel

#73
buu AMD oszukuje  XP muszę na następny wyścig jeszcze bardziej podkręcić tego i7  :book:
podejrzewam że jak bym wyłączył HT to czasy by jeszcze znacząco spadły na 1 WU ale wtedy 4 wątki poszły by się biegać

edit: MPTA nieźle ciśnie w ciągu ostatniej 1h przeskoczyli z 8-9 na 4  |-?

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Troll81

już na 5 :D

Sam GG ciśnie ostro :D połowa naszego urobku...    163695.20

Filavandrel

#75
dobrze będzie jak po zakończeniu wyścigu będziemy w 1 dziesiątce  %)
MPTA ma szanse na podium (3?? wyżej chyba nie przeskoczą)

edit: no stare Pentium D930 potrzebowało dokładnie 15H (+-30s  XD) na 2 WU, poprzednio na testach szło mu lepiej  :( pewnie dali na wyścig jakieś bardziej wymagające WU

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

sesef

Cytat: Piotr R. (Peciak) w 23 Kwiecień 2010, 09:25
Phenom II 965 @3,7 - 4 WU - 8,5 godziny

citer....

u mnie będzie z jakieś 16h na 2960 mhz x8

Peciak


,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Tomasz R. Gwiazda

dlaczego?

trzeba realnie oceniac swoje szanse. Jestesmy zespolem Top10 w generalce. Wiec teoretycznie powinnismy byc w okolicach 10 miejsca

apohawk

dwurdzeniowcowi kiepsko idzie. 1 WU - ponad 19h, ale może dostanie więcej punktów  :-[
Athlon 64 x2 4800+
No good deed goes unpunished.