Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Niedługo koniec PSP Sieve

Zaczęty przez Genn, 21 Wrzesień 2010, 15:22

Genn

Przy okazji przeglądania forum PG trafiłem na wątek http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=2721, według którego PSP Sieve ma niedługo się skończyć. Podprojekt ma działać do co najmniej 13 października (3 rocznica uruchomienia podprojektu). Zatem wszyscy którzy pragną osiągnąć jakiś milestone w PSP sieve, ruszajcie do roboty.



eclipse99

Dzięki za info, nie miałem w planach PG ale skoro tak się sprawy mają to włączę.

Peciak

No to do ataku za sreberko  :attack:  :attack:  :attack:

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Filavandrel

ja wam WU nie będę podbierał :D sreberko już mam a do następnego w tym czasie nie wyrobie :(

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

[B@P] MSW

atak na brąz chociaż zrobię!

toms83

A ja sobie zaraz w łeb strzelę i tyle.  :wth:

_Aleksander_

#6
Tym oto sposobem zamiast spokojnie liczyć PSP LLR w The Calendula Challenge, duża część liczydłowych i kolekcjonerów odznak PrimeGrid myśli o tym czy i jak zdobyć punkty brakujące do następnego koloru odznaki PSP Sieve.....

Sam mam taki dylemat....46k na koncie w PSP Sieve i realną wydajność na dzień na poziomie około 280 WU, co  daje około 8900pkt dziennie. Czyli na mojej maszynie 17 dni i będzie Sreberko, pod warunkiem, że starczy WU, bo te terminy dostępności mogły nie uwzględniać zwiększonej liczby chętnych ...

toms83

O kurde, to mogę nie dać rady dobrać się do srebra.  :ph34r:

Peciak

Nie kamraci
jak znam zycie to administracja wraz z rozpoczeciem wyscigu zblokuje pozostale podprojekty,  :(
przynajmniej raz juz tak zrobili  :ph34r:

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

toms83

Jak zablokują to nie mam szans na srebro.

_Aleksander_

Jeżeli tak by było, to czasu jest jeszcze mniej.
Na dzień dzisiejszy: 22.09-13.10 to 21 dni, odliczając czas turnieju 24.09-7.10 (13 dni) czyli pozostaje OSIEM dni?

W cytowanym wątku jest zdanie: The guarantee is at least until the 13th of October, 2010.

Skupmy się może na zwrocie at least i miejmy nadzieję, że starczy na dłużej...

Peciak


,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Troll81


toms83


S6X

Cytat: Piotr R. (Peciak) w 27 Wrzesień 2010, 07:45
No i jest sreberko  ;D

No to wiemy dlaczego bojkotujesz wyścig, sreberka Ci się zachciało  XD

Filavandrel

trzeba było mu dać czekoladkę  XD to też by miał sreberko (produkt uboczny  ;D )

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Peciak


,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Troll81


_Aleksander_

Zdążyłem i ja. Z 46k do 200k w ciągu 21 dni, biorąc równocześnie udział w The Calendula Challenge.
Jest drugie sreberko!  :attack:

Troll81