Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

2010.07: Climateprediction.net

Zaczęty przez Bober, 08 Czerwiec 2010, 21:01

Co liczymy w lipcu?

ABC@home
2 (2.7%)
AlmereGrid
0 (0%)
AQUA@home
0 (0%)
Chess960@home
0 (0%)
Climateprediction.net
22 (29.7%)
Collatz Conjecture
3 (4.1%)
Cosmology@home
0 (0%)
DNETC
3 (4.1%)
DrugDiscovery@Home
0 (0%)
DynaPing
0 (0%)
EDGeS@Home
0 (0%)
FreeHAL@home
0 (0%)
Goldbach's Conjecture Project
0 (0%)
GPUGRID
0 (0%)
IBERCIVIS
0 (0%)
Leiden Classical
1 (1.4%)
Malaria Control
0 (0%)
MicroFluids@home
0 (0%)
MilkyWay@home
1 (1.4%)
PicEvolvr
0 (0%)
POEM@home
21 (28.4%)
PrimeGrid
3 (4.1%)
Quake Catcher Network (QCN)
0 (0%)
QMC@home
1 (1.4%)
RALPH@home
0 (0%)
RNA World
1 (1.4%)
Rectilinear Crossing Number
0 (0%)
Rosetta@home
9 (12.2%)
RSA Lattice Siever
0 (0%)
SETI@home
1 (1.4%)
SETI@home Beta
0 (0%)
SIMAP
0 (0%)
Spinhenge@home
1 (1.4%)
SZTAKI Desktop Grid
0 (0%)
UCT: malariacontrol.net
0 (0%)
Vtu@home
0 (0%)
WEP-M+2 Project
0 (0%)
Yoyo@home
5 (6.8%)

Głosów w sumie: 74

Głosowanie skończone: 26 Czerwiec 2010, 21:01

PanStaszek

A ja nie głosowałem a liczę ( i chyba idzie mi całkiem nieźle). Dostanę medal ?


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

apohawk

Było tak:
Cytat: Troll81 w 14 Czerwiec 2010, 09:45
Climate jeszcze nigdy nie był PM :D a należy mu się jak psu micha  :arrr:
A jest miejsce poza setką. To się należy czy nie?
Dlatego wygląda mi to trochę dziwnie. Na dwóch maszynach można trochę zawojować. Od początku lipca liczę głównie SIMAP i zdobyłem tam ponad 150k, a jednocześnie dorzuciłem 19k w PM, czyli CPDN, na który nie głosowałem i przeciw któremu bardzo agitowałem  XD Gdybym nie liczył SIMAPa, tylko CPDN, to bym był w pierwszej dziesiątce, zamiast tego mam "zaledwie" trzydzieste drugie miejsce (na razie).

Żale projektu, które ujawniło liczenie CPDN jako PM:
1. "Należy mu się", ale chyba nie czas CPU ;)
2. Niezła pogoda dnia 1636-02-30 (screenshot na stronie 8.)

Dobra, dość już chyba sobie poużywałem, czas przygotowywać się do wyścigu w PG  :parrrty: 24h sprint już w niedzielę.
No good deed goes unpunished.

Gargul

Cytat: kempler w 22 Lipiec 2010, 22:00
na stos mnie....

She's a witch!

Nikt się nie spodziewał B@Powskiej inkwizycji...  XD

Troll81

Moim priorytetem jst doliczenie poszczególnych projektów do 50k a climate jako PM licze poza tym.

Pigu

Cytat: przemex w 22 Lipiec 2010, 20:04
Po co mieli liczyć jak wiedzieli że na tym projekcie punktów nie ma, spowolnienie innych daje szansę na wskoczenie wyżej w rankingu drużyny, lepiej liczyć coś co punktuje, a tamci będą jeszcze doliczać climate dla idei przez kolejne pół miesiąca ... Jakie to typowo polskie :)

dalekie wnioski wyciągnęliście kamracie  %)  widać naród lubuje się w teoriach spiskowych - typowo polskie

doliczam niezwykle punktujący wcg do kolejny odznak (po tym jak zakończenie projektu Help Fight Childhood Cancer pozbawiło mnie szansy na ostatnią odznakę - powodem było właśnie branie udziału w projektach miesiąca)

nie liczę w tym miesiącu pm którego sam wybrałem - prawda, ale dodawanie do tego niecnych intencji?  XD

PanStaszek

Odrobinkę się zgodzę z Twoim przedmówcą. Nie chcesz/nie możesz liczyć jakiegoś projektu w PM nie głosuj na niego albo w ogóle nie głosuj bo to po prostu nietakt !


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Troll81

Liczę aczkolwiek nie tak intensywnie jak ci co liczą Climate na 100% czasu. Innego proejktu tez bym nie liczył na 100% czasu. A głosować wszak każdy ma prawo.

Pigu

Cytat: stachu @ fiddex w 23 Lipiec 2010, 16:20
Odrobinkę się zgodzę z Twoim przedmówcą. Nie chcesz/nie możesz liczyć jakiegoś projektu w PM nie głosuj na niego albo w ogóle nie głosuj bo to po prostu nietakt !

ależ przypomnę, iż pm był pierwotnie stworzony na potrzeby skb@p i miał po prostu decydować co policzy nasza maszyna - jako kilkukrotny fundator czuję się upoważniony do zabierania głosu w ankiecie :parrrty:

PanStaszek

Zgadza się , PM został stworzony na potrzeby SKB@P , ale ewoluował i teraz SKB@P jest "jednym z" a nie jedynym uczestnikiem PM, toteż nadal podtrzymuję że głosowanie na projekt i nie liczenie go jest lekkim nietaktem. A dużym nietaktem jest pisanie "fundowałem więc wymagam". Może ilość wpłaconych złotówek przeliczyć na głosy ? Wielu fundowało.
Po raz kolejny widać że PM jest równie potrzebny jak kontrowersyjny i dlatego z mojej strony zamykam temat.
:parrrty:  Zdrowie wszystkich liczących !


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Hani

kurde..... minusowe punkty dają jak się próbka wywali  :fright:
ale jaja....


apohawk

No good deed goes unpunished.

emik

Congratulations!

You've been chosen as the climateprediction.net user of the day!
       Your profile will be featured on the climateprediction.net website for the next 24 hours. XD


Mori


Arthusp

Trochę offtopic: czemu w zestawieniu wyników projektu miesiąca jest tak mało punktów? To wynika z tego, że mało kto doliczył próbkę do końca a prezentowane są wyniki praktycznie tylko z checkpointów? Czy jest jakiś inny powód?   

Tomasz R. Gwiazda

sam jestem ciekaw jak sie zachowuja statystyki gdy sie nie doliczy wu do konca. ktos zna odpowiedz?

Hani

Ja się dowiem niebawem.  XD