Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

[Pomysł] Tapety (Wallpapers)

Zaczęty przez deway, 08 Maj 2009, 11:44

lolek

Raczej strasznie dużo pojedynczych elementów (logo BOINC) i jak na mój gust zbyt duży rozrzut barw ps. to tylko moja subiektywna opinia, preferuję ciemniejsze tapety

HolyCrom

First To Crunch jest świetne, ale napis trochę nie pasuje, ale I want U to już spoko :)

Troll81

Zapraszam do tworzenia własnych tapet :D chętnie przyjmę konstruktywną krytykę moich

tmphaha

Dobra spróbowałem ... ale ciiii ::) Faktycznie jak dla mnie też za jasna (ale może siła przyzwyczajenia do ciemniejszych). Może to tło da się dodać jakieś ciemniejsze?

AiDec

Mi sie podoba. Ale faktycznie Trollu, przygotuj taka z 30% nasycenia (jakby byla wygaszona, w tle - qmasz ocb?), wtedy ikonki pulpitu beda wyrazniej widoczne.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81


Troll81


Troll81


Puma

#48
Na komputerze jako tapeta lepiej wygląda Dark      http://www.boincstats.com/signature/user_2261026.gif

Troll81

czekam na konstruktywną krytykę mych wypocin....

legis

a dało by się wygładzić krawędzie?

Troll81


pszyklejony

Moim skromnym zdaniem, to się nadaje jako nalepka na vódkę boinc albo takie winko.

Troll81

dzięki  %)



lekkie wygładzenie. Bardziej??

Troll81

Może ktoś jeszcze się popisze?

Pigu

daj trochę czasu - to towar bardzo deficytowy  :shame:

Troll81

Czas mija i jakoś nikt się nie popisał.....

Biorąc pod uwagę jakim beztalenciem graficznym jestem.... na serio ktoś z naszej braci musi mieć choć troszkę wyższy poziom talentu graficznego niż ja....

moje tapetki wykonałem w paincie  :shame:

HolyCrom

Poza tym to istotne są jeszcze różne rozdzielczości. Najlepiej robić w fullHD potem skalować do innych.

Troll81

Ktos w ogóle używa tych tapetek?

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

na ciebie zawsze moge liczyć :D chodzi mi o to czy wogóle jest potrzeba tworzenia takowych tapetek....

Troll81

http://www.boincatpoland.org/wiki/images/0/0e/Tapeta_nowa.png

GRID

#62
dałem rozmyje Gaussa szczególnie na krawędzie kół. Potem dałem też rozmycie na napis na dole. Nie wiem czy lepiej. Ale pikselowe krawędzie nie są mile widziane.

edit: mała poprawka


Troll81

Teraz to mnie oczy bolą. Wystarczy przekonwertować na JPG i nie będziesz miał krawędzi :D

GRID

#65
potem popatrzyłem i mnie też oczy rozbolały. ale na kółka można dać 2px rozmycia Gaussa.

Kret_polny

#66
Spróbowałem swoich sił w tworzeniu tapety ;)
[smg id=9411 type=preview width=400]

edit1 ---

edit2 - wyciąłem edit1 bo już jest niepotrzebny. ;)


Troll81


eyu


Troll81

ładna :D a można by kulę ziemską wrzucić do napisu BOJNC w miejsce niebieskiej kropki??

eyu

Cytat: Troll81 w 29 Luty 2012, 00:05
ładna :D a można by kulę ziemską wrzucić do napisu BOJNC w miejsce niebieskiej kropki??

Jutro będzie tak jak piszesz, project in progressssss :D

Cyfron

 :fright: wow!
eyu - szalejesz!!  :respect: :respect:

GRID

#73
Galeria skaluje obraz. Ale można go pobrać w normalnych rozmiarach. Można go również zamieścić na forum na kilka sposobów aby pokazać w oryginalnych rozmiarach.
Generalnie ustawiłem maksymalny rozmiar zdjęć taki aby nie rozjeżdżało obrazu właścicielom małych ekranów a teraz powiększyłem maksymalny rozmiar do 2000x2000 w galerii bo nie wiedziałem że będziemy mieli takich twórców. Dwie ostatnie tapet - są super.

Eyu mógłbyś swoją tapetę również przenieść do tapet, bo nie każdy zagląda do tego wątku.

eyu

Nr 2
[smg id=9415]
Full hd

legis

zaj....ste tylko u mnie 800x450

eyu

Cytat: legis w 29 Luty 2012, 11:57
zaj....ste tylko u mnie 800x450
Kliknij w zdjęcie, a jak już się powiększy to kliknij w szczegóły i tam znajdziesz pełny rozmiar.

Troll81

a dałoby się znaleźć taki kawałek globu na którym widac Polskę? bo na tym sa hameryki....

i jakby się udało wyróznić kontur Polski.... to juz wogóle byłby szał.

eyu

Cytat: Troll81 w 29 Luty 2012, 12:29
a dałoby się znaleźć taki kawałek globu na którym widac Polskę? bo na tym sa hameryki....

i jakby się udało wyróznić kontur Polski.... to juz wogóle byłby szał.
Pomysł zacny, cos pokombinuje

aborek

No i proporcje 16:10 do wyboru ;D