Forum - modyfikacje

Zaczęty przez GRID, 08 Czerwiec 2011, 18:09

GRID

postaram się niebawem zainstalować ignorancję na forum  ;)

Tomasz R. Gwiazda

obawiam sie ze niektorzy wyssali ja z mlekiem matki  :boing:

taki zarcik :)
fajnie, troszke watkow odpadnie, i ruchu na laczu tez :)

Bober

@Trollu: Choćbyś się dwoił i troił i wykręcał postoRAC 10k, nie tylko ty tam piszesz  :P

GRID

#83
Dzisiaj w nocy się napracowałem:
Ustawiłem zmienne główne nagłówki (h1) na podstronach :

Na pod-stronach kategoriach głównym nagłówkiem nie jest już Forum BOINC tylko tytuł kategorii na przykład dla tej strony jest Zespół BOINC@Poland

Na stronach wątkach głównym nagłówkiem jest tytuł wątku
W profilach głównym nagłówkiem (h1) jest nick. (Zmieniłem title profilów z Profil użytkownika xxx na xxx)
W profilach dałem trochę więcej słów kluczowych (czyli ksywa) Aby każdy profil był zmienny i żeby google lepiej indeksowało podstrony z profilami.

Na każdej stronie profilu dodałem coś takiego:
CytatUżytkownik xxx wspiera rozwój nauki za pomocą platformy BOINC. Również TY możesz dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju ludzkości. Wystarczy że zainstalujesz na swoim komputerze program BOINC

Często ktoś z google trafia do nas od razu na jakiś profil (najczęściej na matszpk - kolega nie tylko pomaga nam natywnym klientem ale również własną ksywą)

Troll81

#84
w lewym górnym rogu koło ikonki BOINC napisy:
    Wiadomości od ostatniej wizyty
    Nowe odpowiedzi na twoje wątki
    Wszystkie nieprzeczytane wątki

rozjeżdżają mnie się...

GRID

#85
klikni F5 lub odśwież stronę. - (pobierz nowy plik szablonu CSS)

Troll81

juz jest pięknie. Dziękuję  :respect:

Mchl

Cytat: GRID w 27 Listopad 2011, 11:37
Dzisiaj w nocy się napracowałem:
Ustawiłem zmienne główne nagłówki (h1) na podstronach :

Na pod-stronach kategoriach głównym nagłówkiem nie jest już Forum BOINC tylko tytuł kategorii na przykład dla tej strony jest Zespół BOINC@Poland

Na stronach wątkach głównym nagłówkiem jest tytuł wątku
W profilach głównym nagłówkiem (h1) jest nick. (Zmieniłem title profilów z Profil użytkownika xxx na xxx)
W profilach dałem trochę więcej słów kluczowych (czyli ksywa) Aby każdy profil był zmienny i żeby google lepiej indeksowało podstrony z profilami.

Na każdej stronie profilu dodałem coś takiego:
CytatUżytkownik xxx wspiera rozwój nauki za pomocą platformy BOINC. Również TY możesz dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju ludzkości. Wystarczy że zainstalujesz na swoim komputerze program BOINC

Często ktoś z google trafia do nas od razu na jakiś profil (najczęściej na matszpk - kolega nie tylko pomaga nam natywnym klientem ale również własną ksywą)

* Mchl lubi to

AL: Do otwierania linków w nowych zakładkach świetnie się sprawdzają pluginy które wykorzystują gesty. Ja mam na przykład tak, że klikam na link prawym, ciągnę trochę w dół, puszczam et voila! Nie wiem jak mogłem bez tego żyć (plus jeszcze gesty na otwarcie nowej zakładki, albo - uwaga - przywrócenie ostatnio zamkniętej). Myślę, że dla Opery też coś takiego znajdziesz.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

GRID

Dodałem znaczek - fb poleć - w Wiadomości od ostatniej wizyty, Nowe odpowiedzi na twoje wątki, Wszystkie nieprzeczytane wątki i w na stronach wątków.

Tomasz R. Gwiazda

fajne to

ale na liscie Wiadomości od ostatniej wizyty wydaje mi sie ze on troszke mniejszy powinien byc

emik

jest trochę za duży


krzyszp

Jak masz ich trochę nieprzeczytanych, to wali po oczach to "poleć"...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

GRID

Dobra jako pierwszy na świecie wprowadziłem +1 Facebooka. Może być ?
a jeszcze inny buton macie w http://www.boincatpoland.org/smf/unreadreplies/

Tomasz R. Gwiazda

tak, jak bedzie 75% wielkosci obecnej :D albo 50% :D


GRID

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 28 Listopad 2011, 15:23
tak, jak bedzie 75% wielkosci obecnej :D albo 50% :D
masz wybór tylko między jednym a drugim pierssze ma 18px a drugie 15px wysokości

sknd

Cytat: krzyszp
Jak masz ich trochę nieprzeczytanych, to wali po oczach to "poleć"...

dokładnie. zresztą sam znaczek też brzydactwo, jestem za usunięciem

Tomasz R. Gwiazda

chyba wazniejsze zeby newsy na stronie mozna bylo polecic, tak jak i arty na wiki

Cyfron

może ograniczmy się do FB tylko w wątkach, a na stronie "nierzeczytane od ostatniej..." sobie to darujmy? bo trochę mi się to osobiście nie podoba...

aborek

Cytat: Cyfron w 28 Listopad 2011, 20:37
może ograniczmy się do FB tylko w wątkach, a na stronie "nierzeczytane od ostatniej..." sobie to darujmy? bo trochę mi się to osobiście nie podoba...
Tak, tak, tak!!!
Ja już mam uczulenie na ten znaczek.

Szopler

I jeszcze napis "Poleć" obok znaczka... nie czytelne się to już robi! Tylko tytuł wątku i ew. ikonki - żadnych dodatkowych napisów i do tego tą samą czcionką... :whip:

Cyfron

dokładnie - bo tak na chłopski rozum - co ma sugerować "poleć" w takich spisach? Żeby ktoś hurtem polecał? Lepiej chyba zostać przy FB w poszczególnych wątkach.

GRID

dobra usunąłem FB share zostało tylko w wątkach.

Tomasz R. Gwiazda

tak jak Tomek powiedzial, dac to tez w wiki i na stronie w artach  :boing:

Mchl

We're so so so social!  :parrrty:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

GRID

na wiki jest już lubię to, chyba nie ma sensu dodawać kolejnego guzika....

Tomasz R. Gwiazda

a czemu nie mozna lubic konkretnego artykulu ?

GRID

To zróbmy tak. niech na razie zostanie tak jak jest, a jak wiki przestanie być stroną główną to dam ogólne lubie to na głównej a na wiki możliwość polecania wybiórczo artykułów. Może tak być ?

Tomasz R. Gwiazda

bedzie super  :respect:

Krzysiak

Mam taki pomysł lub czy jest to technicznie do zrealizowania ?
Jak było to przepraszam za dubel

Czy jak ktoś otrzyma nową wiadomość to numer przy "MOJE WIADOMOŚCI" mógł by być wyświetlany np na czerwono?

Wiem że przychodzi e-mail ale nie zawsze go osobiście zauważam 
Pozdrawiam


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

GRID

@Krzysiak_PL_GDA Postaram się aby tak było.

Wprowadziłem modyfikację które nie zamienia np tekstu http://www.jakiślink.com na link.
Ta razie testowo.

legis

Co myślicie u utworzeniu działu "Podziękowania" jeśli ktoś czuje potrzebę podziękowania komuś na forum teamu
tytułami postów powinny być nazwy użytkowników

eyu

A może by tak shout box gdzieś na dol na głownej?

Troll81

formę shoutboxa pełni u nas wątek spamowy o wygrywaniu :D

testowaliśmy system podziękowań... i wyszło dosyć głupio bo kilku kolesi nie umiało pojąć sensu...

legis

Cytat: eyu w 08 Marzec 2012, 16:02
A może by tak shout box gdzieś na dol na głownej?
ten pomysł był już wałkowany klika razy bez szans przebicia ale jestem za

AL

Bo u nas na niektóre zmiany trzeba czasu. Dużo czasu. Podam tylko za przykład irc. Tydzień hura optymizmu i potem dwa lata posuchy - a teraz codziennie kilkanaście osób na nasłuchu i sporo dyskusji. Podsumowując. Dlaczego nie - jestem za.

Cyfron

a może ten shoutbox by zastąpił irc?

eyu

#116
Jeśli zrobiłbym przycisk poleć  który bardziej by pasował do reszty to można go zmienić ?

PoznanskaPyra

Może plugin pokazujący na stronie aktualne użycie SKB@P? Pokazywał by obciążenia rdzeni i grafik.  %)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Szopler

Ja jednak proszę o shoutbox...
Dostałem niezrozumiałego bana na irc i o ile dobrze rozumiem zdejmie się on po tygodniu... :bad:

Cyfron

jako, że główna strona forum jest strasznie wielka proponuję, aby ją jakoś redukować.
Na początek:
"Zakończone akcje naszego zespołu" dać jako poddział "Akcje naszego zespołu"
może też zamknięte "Polski Projekt BOINC" wrzucić jako poddział do zakończonych akcji, albo po prostu do akcji naszego zespołu?
może dział "fundacja Boinc Polska" też dać jako akcje naszego zespołu?
"Gry i zabawy" dać do "Rozmowy nieBOINCowane", tak samo jak "Hobby" ?