Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

rzyrant

Zaczęty przez rzyrant, 28 Październik 2009, 20:51

rzyrant

Witam wszystkich liczących.
   Pochodzę z małej wioski w woj. Świętokrzyskim. O Boinc dowiedziałem się coś koło roku 2000. Oczywiście było to Seti. Pomyślałem sobie, fajna sprawa, trzeba się tym zainteresować. Niestety brak dostępu do internetu skutecznie ograniczał pole do manewru. Aż w końcu na początku zeszłego roku, gdy już miałem połączenie ze światem podłączyłem się do pamiętnego Seti. Przy okazji zauważyłem że mogę liczyć nie tylko to, ale też wiele innych projektów. Po jakimś czasie z braku jakiegoś zainteresowania tematem Boinc zniknął z mojego dysku. Tak było chyba do maja tego roku gdy to na maila dostałem biuletyn zachęcający do liczenia ku większemu dobru. I przegonieniu Czechow w statystykach. Z tego Biuletynu pamiętam dwie rzeczy. Bariera pół miliona kredytów przekroczona i wezwanie do walki o lepsze miejsce. Od tamtej pory liczą dla mnie 2 komputery + laptop + mój główny okręt flagowy. Na forum zaglądam już od kilku miesięcy i nawet już parę razy coś naskrobałem. W świętokrzyskim coś mało liczących jest. Wszyscy jacyś uparci i negatywnie nastawieni do Boinc. Ale nie zrażam się. Opowiadam o tym wszystkim, którzy chcą słuchać i może kogoś w końcu złowię i zacznie liczenie.
   Zainteresowania. Moim głównym hobby jest grafika. Kiedyś 3DStudio Max a teraz kombajn XSI od firmy Softimage. Poza tym Muzyka. Tutaj króluje elektroniczna z Massive Attack, Prodigy i Chemical Brothers na czele. Słucham też cięższego brzmienia jak Fear Factory, Mnemic czy Divine Heresy. I wiele innej skrajnie różnej od tego muzyki. Filmów raczej nie oglądam a do TV podchodzę gdy mam ochotę zagrać w Final Fantasy.
Jeszcze raz. Witam Wszystkich :)

sciagacz


Niekumaty Burak

Cytat: rzyrant w 28 Październik 2009, 20:51W świętokrzyskim coś mało liczących jest. Wszyscy jacyś uparci i negatywnie nastawieni do Boinc. Ale nie zrażam się. Opowiadam o tym wszystkim, którzy chcą słuchać i może kogoś w końcu złowię i zacznie liczenie.
W zachodniopomorskim podobnie. Jeden nawet się zaciekawił, ale gdy się dowiedział, że trzeba ściągnąć i zainstalować, to stwierdził, że to za trudne dla niego.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

KrzychuP

Witam!  :arrr:
Ładny RAC-yk  ;D
I ładna wizytówka.

Troll81

#4
Witam "nowego" kolegę :D

no i zapraszam na erepa http://www.erepublik.com/en/referrer/Troll81 przyłącz się i walcz z nami o lepszą ePolskę

tu też możemy kiedyś pobić Czechów :D

rzyrant

Co do erepa to raczej nie. Pobawiłem sie w nim ze 2 dni ale jakoś nie działa to na mnie.   :shame: Raczej już do tego nie wrócę. Przepraszam, ale w tej bitwie nie zasilę szeregów największej armii e-świata. Acha. Bariera 1kk kredytów przekroczona.

lolek

ja również witam  :parrrty:

Naprawdę fajny RAC a erepublik staje się nudne

Troll81

gratuluję 1kk  :parrrty:

satanetv

 :parrrty: i oby tak dalej

Waldek1989

Witam w naszych szeregach  :parrrty: