milla_poland - WITAM SERDECZNIE !!!

Zaczęty przez milla_poland, 15 Marzec 2008, 15:17

Pigu

na awatarze masz bardzo owłosioną  ;)

Troll81

Wszystkiie ssaki mają włosy na całej powierzchni skóry z wyjątkiem wnętrza dłoni i stóp. Po prostu gdzieniegdzie te włoski są mikroskopijne a gdzieniegdzie rosną. Np facestom na twarzy w postaci zarostu. I chocbys nie wiem jak chcial to u faceta te wloski na gebie sa bardziej widoczne niz u kobiety.

milla_poland

heheheheheee, oj Trollku - wszystkie babki mają owłosione twarze, tyle że nasze włoski są niewidoczne, maleńkie, miękkie itd...   :P


PS. są też biedne dziewczyny z męskim zarostem i to schorzenie się nazywa hirsutyzm.

Troll81

No przecież właśnie to napisałem :D

Np facestom na twarzy w postaci zarostu. I chocbys nie wiem jak chcial to u faceta te wloski na gebie sa bardziej widoczne niz u kobiety.

Pigu

Cytat: milla_poland w 28 Marzec 2008, 19:15
PS. są też biedne dziewczyny z męskim zarostem i to schorzenie się nazywa hirsutyzm.

raczej likantropia...  ;D

dvh6

Cytat: Troll81 w 28 Marzec 2008, 08:37
Oj zaraz tam wariaci  ;D po prostu jesteśmy trochę inni, niedostosowani. Wiesz... lata wśród samych facetów wpływają na zdziczenie obyczajów.

Zaraz zaraz, to milla jest jedyną przedstawicielką płci pięknej w teamie ???

emik



kempler

Cytat: emik w 28 Marzec 2008, 22:16
inne się nie ujawniają
aktualnie się nie ujawniają. np. Kitten była kiedyś aktywna

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

Coś wstydliwe te dziewczyny. A może po prostu nie jesteśmy dla nich ciekawym towarzystwem? NIc tylko gadamy o tym boincu, ani romantycznej kolacji, ani kfiatka.

dvh6

A może jak patrzą na forum i widzą samych facetów to sobie myślą, że...

Juras23

" Nie no nie róbcie z nas tu pederastów " jak to kiedyś ktoś powiedział :)