Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

ryzykantka2

Zaczęty przez ryzykantka2, 19 Czerwiec 2009, 23:13

ryzykantka2

Witam wszystkich serdecznie!
Na początku trochę o mnie ,liczę jako Basia bo tak mam na imię ,co dziwne u kobiet przyznam się do wieku gdyż nie jest to u mnie powód do wstydu a więc lat 33,mężatka dwóch  synów 13 i 6 lat.Do udziału w tym programie zachęcił mnie BILETOMAN legis i to właśnie Jego na codzień molestuję pytaniami na temat projektu,może też dlatego tak mało udzielam się na forum.Pochodzę z małego miasteczka IMIELIN okolice Katowic.Boirę udział w projekcie Docking@Home bo bardzo chciałabym choć w małym stopniu -minimalnie -pomóc w walce z różnymi chorobami.Zdaję sobie sprawę że jeszcze wiele muszę przeczytać i zasięgnąć wiedzy tak właściwie na czym to liczenie polega ,ale od tego przecież mam WAS  ;) .To chyba tyle wybaczcie jeśli popełniam jakieś błędy i nie fachowo coś nazywam ,ale dopiero zaczynam.
Pozdrawiam ryzykantka2 "Basia"
http://www.boincstats.com/signature/user_1985664.gif

satanetv

Witamy witamy kamratko. Mama nadzieję że coraz więcej postów będzie się pojawiać na forum z Twojej strony. I jak to miło wiedzieć, że kobiety też udzielają się dla nauki.

legis

Witam widzę że wkońcu Cię zmobilizowałem do napisania pierwszego posta, pytaj kamraci mają większe pojęcie niż ja napewno pomogą. :parrrty:

Kret_polny

Witaj na pokładzie!  ;D :parrrty:

KrzychuP

W.I.T.A.M.Y  :arrr:

Troll81

Witaj po raz drugi. I cieszę się że Legis dał radę cię namówić  :parrrty: witamy na pokladzie  %)

sciagacz


emik



Waldek1989

I ja witam na pokładzie  ;) szkoda ,że nie ma jakiś kwiatów. Jest tylko rum  :parrrty:  ;)

ryzykantka2

Dobry i rum ,nie pogardzę byle z colą  :parrrty: DZIĘKUJĘ wszystkim za tak miłe powitanie ,choć i tak 99% postów to nadal dla mnie japoński  :D pozdrawiam ryzykantka2(Basia)
http://www.boincstats.com/signature/user_1985664.gif

REPAIRMAN

Witamy w gronie i udanego liczenia ;)


:parrrty: :attack: XD :book: ;D

OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Niekumaty Burak

#12
Cytat: solo1979 w 25 Czerwiec 2009, 13:57
I ja witam na pokładzie  ;) szkoda ,że nie ma jakiś kwiatów. Jest tylko rum  :parrrty:  ;)
Od męskiej części ekipy.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Troll81

Wal pytaniami to przetłumaczymy z japońskiego na polski :D a ja się stydasz to wal na PW albo GG :D

DOZO YOROSHIKU ONEGAISHIMASU

Troll81

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :D  :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty: :parrrty:  :parrrty:  :parrrty:

lolek

Licz nam 100 lat basiu. Wszystkiego najracnieiszego i  :parrrty: za ciebie

emik

ale daliście skuchę - Basia świętuje dopiero 14 października XP


legis

Wszystkiego najlepszego  :parrrty:

Pigu


ryzykantka2

Dzięki ,dzięki buziaczki dla Wszystkich.No tak starość-nie radość,33 latka no to nie pozostaje mi nic innego tylko wlać sobie ten rum i wypić z Wami-dzisiaj słodkie lenistwo ,więc posiedzę sobie trochę przy kompie i może uda mi się jakiś film obejrzeć..Pozdrawiam ryzykantka2
http://www.boincstats.com/signature/user_1985664.gif

emik



sciagacz


Voice1980

Wszystkiego Najlepszego  :parrrty:

lolek

wszystkiego NAJ dla Basi  :parrrty: