Dorian

Zaczęty przez Dorian, 29 Wrzesień 2009, 15:44

Dorian

Witam. Jestem nowy. Kiedyś już obliczałem ale potem jakoś komp zaczął szwankować. Teraz komp chodzi 24/7 praktycznie i mogę z waszym teamem pracować.

Mam na imie Dorian, jestem z Chorzowa (woj śląśkie) Rocznik 1988 :)

Mój komp. Intel(R) Celeron(R) CPU 2.40GHz, 512 RAM. Po nocach będzie chodzić najlepiej gdyz w dzien troche pracy mam.


Troll81

#1
Witamy :D  nie musisz pracować kompem 24/7 by móc być w naszym teammie :D niegdzie nie ma takiego wymogu. NIech twój komp liczy tyle ile uważasz za słuszne i to co uważasz za słuszne. A team jest po to by cię wspierać i odpowiadać na twe pytania :D

Zapraszam cię też do wspólnej gry na erepublik http://www.erepublik.com/en/referrer/Troll81


Dorian

Wiem ze nie musi pracować 24/7 ale mój komputer akurat tak pracuje. Czasem tylko restarty na uwolnienie ramu.

3Rni

witam na pokładzie  ::)

sciagacz


Janek

Również serdecznie witam :parrrty:

Voice1980

Witaj w szeregach :)

lolek

Ja również witam, każdy kamrat jest nam potrzebny. Ściągaj kolegów, wiem że nie jest to łatwe

BOINC@POLAND[HA$]


Janek

Cytat: Troll81 w 29 Wrzesień 2009, 15:58

Zapraszam cię też do wspólnej gry na erepublik http://www.erepublik.com/en/referrer/Troll81

Tak szczerze Trollu, czy ta gra "erepublik" jest aż tak wciągająca? :) Widzę, że bardzo dużo osób w to sobie pogrywa w naszym zespole i zastanawiam się, czy również się nie przyłączyć :) Tylko z moim angielskim to różnie bywa więc nie wiem czy sobie poradzę, a nie chce nic napieprzyć :shame:

lolek

na pewno nie gorzej niż z moim  :)
a gierka jest taka sobie, parę minut dziennie można poświęcić

Dorian

Będe niedługo podłączał kolejne komputery pod konto a więc liczenie będzie szło szybciej dla naszego teamu.

Janek

Cytat: Dorian w 30 Wrzesień 2009, 21:17
Będe niedługo podłączał kolejne komputery pod konto a więc liczenie będzie szło szybciej dla naszego teamu.
Ja również włączyłem nowy komputer - procesor 8-śmio rdzeniowy :) I w przeciągu 12 godzin policzył dla SETI 77 próbek :D A w jakich projektach bierzesz udział?

Troll81

mnie gra wciągnęła :D a że wystarczy 10 kliknięć dziennie :D to nie za wiele czasu mi zabiera :D a i angielski użyty na niej jest prosty :D

Waldek1989

witam kamrata :attack:

Dorian

aktualnie podlaczylem sie do VTU