2009.07: POEM@home

Zaczęty przez Troll81, 30 Maj 2009, 09:33

satanetv

No i mamy remis. Teraz dopiero będzie ciekawie :D:D

Troll81

kolejny miesiąc z rzędu sytuacja się powtarza. Ostre te końcówki :D zobaczymy jak będzie wyglądać przy tajności głosowania :D

Tomasz R. Gwiazda

no wlasnie nie wiem skad takie parcie na takie akcje.. myslalem ze POEM spokojnie wygra w tym miechu, to zawsze jak na cos glosuje to inni z jakims "kalafiorem" wyskakuja

KrzychuP

jakim "kalafiorem" ??  XP

jak Spinhenge działał i rozsyłał próbki, to twórcom Poema ich projekt się jeszcze nie zdążył przyśnić  :P
poza tym Spinhenge od początku głosowań na PM nie może się przebić, a takiemu Poemowi się już udało, bo punktodajny  :P

więc proszę mi tu nie obrzucać inwektywami tak zacnego projektu

lordbyrad

No a ja, jak zwykle zresztą, będę naciskał na rosettę; wiem, że nie ma już praktycznie żadnych szans w tym miesiącu, no ale cóż, trudno się mówi - może w następnym miesiącu...  ::)

Troll81

wszystkie projekty są ładne :D za wyjątkiem freeHal :D

Telefax


Troll81

POEM 17
WCG 10
Genetic 1
Spinhange 16
Sztaki 1
ABC 1
Rosetta 3
pakiet projektów rzadkich  1

:D czołówka się krystalizuje. WCG dużo traci do dwójki liderów. POEM wciąż o włos przed Spinhange.

Aruel


Troll81

Wszystkim spóźnialskim przypominam że dziś koniec głosowania, tak ze głosujcie kto jeszcze nie głosował :D

satanetv

Małe podsumowanie czołówki

POEM 18
Spinhange 16

Pozostało niecałe 12h

sciagacz


satanetv

POEM 19
Spinhange 16

Pozostało trochę ponad 6h

satanetv


AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

KrzychuP

Szkoda, bo ja wolałem Spinhenge  ;)

Wola ludu... jutro przełączam.
ekhm, dzisiaj!  ::)

satanetv


OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Niekumaty Burak

W przyszłym miesiącu zagłosuję w ostatnim dniu na projekt na drugiej pozycji, by wzmóc dramaturgię.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

KrzychuP

a skąd będziesz wiedział, który projekt jest na drugim miejscu, jak głosowanie będzie tajne  :P

Troll81

Tabelka w pierwszym poście updejtnięta.

Niekumaty Burak

Cytat: KrzychuP w 30 Czerwiec 2009, 01:39
a skąd będziesz wiedział, który projekt jest na drugim miejscu, jak głosowanie będzie tajne  :P
No tak, będzie czeski film.  XD  :fright:
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

satanetv

Coś jest nie tak. Mimo że mam ustawione 60% obciążenie rdzeni to i tak mi bierze 100%. Wymiana BM ani zmniejszanie obciążenia nic nie daje.

REPAIRMAN

Ja i tak nie glosuje , licze tylko jeden ;)



sesef

Czy jest możliwość w miarę szybkiego przełączenia SKB@P na PrimeGrid pod projekt AP26 3 maszyny 64 bitowe mogą bardzo pomóc w wyścigu :)??

AiDec

Jestem za :). Mozliwosc przelaczenia maja Marian i Mchl.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

i Pigu %) ale bez namaszczenia wodza palcem nie ruszę

sesef

Cytat: Pigu w 21 Lipiec 2009, 20:26
i Pigu %) ale bez namaszczenia wodza palcem nie ruszę

To dla dobra ogólnego, więc Mchl nie powinien mieć nic przeciwko

Troll81

Szczególnie jakby SKB@P znalazł Ap26  %)

Pigu

i tak się nie poważę  %) dzwońcie do wodza na skype

AiDec

Cytat: Pigu w 21 Lipiec 2009, 21:15
i tak się nie poważę  %) dzwońcie do wodza na skype

Pigu STRACHLIWY? No od tej strony to Cie nie znalem ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

TJM

Spotkał się ktoś z was z czymś takim ?



bardzo się mnie to nie podoba kiedy jakakolwiek BOINCowa aplikacja próbuje łączyć się do netu, o ile wyraźnie nie jest to jej przewidziane działanie - jak np. dawny DepSpid albo FreeHAL.
Tutaj widać, że poem próbował się łączyć z moim lokalnym proxy, szkoda że za późno się skapnąłem, zobaczyłbym z jakim URLem, ale bloknąłem na firewallu więc requesta w logach nie będzie.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

AiDec

Gdzies o tym na 4um Poema czytalem. A dokladniej czytalem ze niektore Firewalle rzucaja sie do Poema i nalezy im pozwalac. Tylko tyle spamietalem.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

nie tylko firewalla ale i antywiry :D na przyklad mcafee :D

TJM

#114
Rzucanie się nie ma tu nic do rzeczy, czarno na białym widać, że aplikacja próbuje się gdzieś łączyć a nie powinna.

Aż z ciekawości przepuściłem requesta i sprawdziłem w logach gdzie się łączy:

1248221815.112    222 10.0.0.2 TCP_MISS/404 1472 GET http://msdl.microsoft.com/download/symbols/guard32.pdb/3CAB170B585A4E309B16D38FD3639C6D1/file.ptr - DIRECT/207.46.212.122 text/html

Co prawda 404, ale i tak bardzo mi się to nie podoba.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

czyżby usiłował pobrać jakieś czcionki od microshita?? tylko po kij mu takie cuś.

CytatSymbol server technology is built into Debugging Tools for Windows. Microsoft provides access to an Internet symbol server that contains symbol files for the Microsoft Windows Server 2003, Windows XP, and Windows 2000 operating systems, as well as other Microsoft products.

The Internet symbol server is populated with a variety of Windows symbols for Microsoft Windows operating systems, including hot fixes, Service Packs, Security Rollup Packages, and retail releases. Symbols are also available on the server for current Betas and Release Candidates for Windows products, plus a variety of other Microsoft products, such as Microsoft Internet Explorer.

If you have access to the Internet during debugging, you can configure the debugger to download symbols as needed during a debugging session, rather than downloading symbol files separately before a debugging session. The symbols are downloaded to a directory location that you specify and then the debugger loads them from there.