Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

robos85

Zaczęty przez robos85, 29 Listopad 2007, 17:41

robos85

Witam wszystkich.

Imię: Robert
Mieszkam w Szczecinie


Przyłączając się do BOINC chcę pomóc w jakimś większym, szczytnym celu. Moja skromna maszynka: Laptop z Pentium M 1,7 GHz, 1GB RAM, GF 6600 Go jest zapewne kropelką w morzu - ale przynajmniej mam satysfakcję że pomagam. Nie kosztuje mnie to zbyt wiele więc czemu nie - sobie myślę.

Jestem jeszcze zagubiony w tych tematach, szukam odpowiedniego projektu, może będę brał udział w kilku, nie wiem jeszcze:)

Narazie działam w SETI ale chciałbym przystąpić do jakiegoś projektu nad DNA lub białkami.

A co mogę napisać o sobie. Żonaty i mam prześliczną 2-letnią córeczkę. Interesuje się projektowaniem stron www. Właśnie z kolegami zaczynamy robić stronki na zlecenia. Poza tym, uwielbiam siatkówkę. Przez okres liceum grałem nawet zawodowo - tak to się ładnie nazywa w Morzu Szczecin. Teraz pykam sobie w Lidze amatorskiej. Poza tym studiuję na Politechnice Szczecińskiej na wydz. Informatyki.
W wolnych chwilach lubię sobie poczytać - o ile żona albo córa mnie nie zajmuje. Paulo Coelho, F. Forsyth, W. Suworow - to głównie ich działa czytam.
Lubię oglądać komedie oraz horrory (nie rodzinne to ale co tam ;) )

Chyba i tak się już sporo rozpisałem :)

Jeszcze raz witam wszystkich.

krzyszp

Witamy.

Może też zainteresuje cię PPB?

Pozdrowienia i szybkich próbek.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

emik

witamy w naszych skromnych progach i liczymy na owocne boinc'owanie   :twisted: