Timaxi

Zaczęty przez Timaxi, 26 Maj 2009, 12:44

Timaxi

Witam wszystkich, po 2 latach w końcu znalazłem czas żeby stworzyć swoją wizytówkę. Jak już wspomniałem jestem z wami od 2007 roku. Przez te 2 lata rzadko udzielałem się na forum ale to już przeszłość.  :)

No więc tak teraz coś o mnie:
Imię: Tomasz
Wiek: 18 lat
Urodziłem się i mieszkam w Bydgoszczy
Nauka: W tym roku skończyłem liceum następnie mam zamiar studiować biotechnologie albo ochronę środowiska
Zainteresowania: wiadomo komputery i informatyka, polityka, jestem fanem prawie wszystkich sportów ale najbardziej preferuje piłkę nożną, żużel, siatkówkę, dobra tyle wystarczy  :P

O BOINC-u dowiedziałem się czytając książkę od informatyki i w rubryce ciekawostki była wzmianka o przetwarzaniu rozproszonym jako przykład podany był projekt Seti@home, i dalej wiadomo jak poszło Google sprawdziłem o co chodzi z tym Seti dalej dowiedziałem się o istnieniu BOINC, pierwszym moim projektem jaki zacząłem liczyć był Rosetta@home, po około 2 tygodniach liczenia przyłączyłem się do BOINC@POLAND. Preferuje projekty biologiczne,chemiczne i astronomiczno/fizyczne więc ciężko mi się zdecydować czasami co liczyć. Niestety liczę tylko na 1 domowym komputerze i to na PIV 2,8, ale mam nadzieje że to już się nie długo zmieni.

Jeszcze na razie mam taką prośbę jeśli ktoś studiuje albo ma jakieś informacje na temat studiowania biotechnologii albo ochrony środowiska to proszę pisać, za parę tygodni zacznie się rekrutacja na studia a ja za bardzo nie wiem jeszcze, który kierunek wybrać  :-\

Na koniec pozdrawiam wszystkich i życzę miłego liczenia !!   :attack:


Kryniek

Witam kolege :parrrty:  (jeśli w ogóle można tak napisać XD)

Jak interesuje Cię biotechnologia i Ochrona środowiska to co tak słabo liczysz WCG? ;) %)

lolek

Ja również witam starego stażem, a młodego wiekiem kamrata. Skoro masz już 18 lat to po :parrrty:

@kryniek: mania WCG ?

Troll81

Na twoim miejscu szedłbym w biotechnologię. Bardziej perspektywiczny kierunek choć trudniejszy. Specjalistów z różncyh szkół "cichego przesówania fajerek" na kierunku ochrona środowiska jest mnóstwo. Studia łatwe ale o prace ciężko. Natomiast po biotechnologii już o wiele lepiej z robotą.

:parrrty: witaj nam kammracie na forum :D

Kryniek

Cytat: lolek w 26 Maj 2009, 13:31
...
@kryniek: mania WCG ?

Tak jakby %)

Zgadzam się z Trollem jak czujesz się na siłę to atakuj w biotechnologie.

sciagacz

Witamy Cie na pokładzie

AiDec

Rowniez zachecam do biotechnologii. Ja nie zastanawialbym sie nad wyborem ani chwili. Jedynie poswiecilbym czas na podjecie decyzji o specjalizacji.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Waldek1989

Witam, (mimo tego ,że jesteś tutaj dłużej niż ja)  :parrrty: