Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

SZMUL

Zaczęty przez SZMUL, 18 Lipiec 2009, 23:05

SZMUL

Witam wszystkich "liczących i szukających"  :)

Moje skromne zasoby liczą od początku tylko w projekcie SETI@Home i to już od 10 lat! hoho!! Właśnie sobie to uświadomiłem, kiedy troszkę dogłębniej zacząłem klikać po statystykach, które tak naprawdę nigdy mnie wielce nie interesowały.

Pochodzę z Poznania i siedziałem przez kupę lat w poznańskim, teraz już mało liczącym się zespole. Jak spojrzałem na statystyki teamów ogólnoświatowych i zauważyłem BOINC@Poland naprawdę wysoko, to postanowiłem dziś odłączyć się z dotychczasowego teamu i wzmocnić ten zespół, dorzucając swoje 3 grosze ;D Mam nadzieję, że pokażę się w statystykach po najbliższym uaktualnieniu baz danych.

Pozwólcie zatem, że będę w Waszych szeregach, a moje procesorki będą dalej sobie szukać "obcola"  ;)
"We come in peace..."


Pigu

witam kamrrrata z Pyrlandi - rośniemy w siłę :parrrty:

emik

witam :parrrty:


satanetv

Witamy w grupie najlepszej na świecie. Miło, że do nas dołączyłeś.

Tomasz R. Gwiazda

swietne wejscie, i sporo punktow :) Witamy

OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

tito

Witam - znowu zaliczę spadek pozycji w zespole....

maniek_77

Witam poszukiwacza  :respect:

Kryniek

Witam, i niech teraz ktoś mi powie że nasza wysoka pozycja drużyna w rankingach nie jest jednocześnie promocją.

lolek

Ja również cię witam
@Kryniek   nasza wysoka pozycja drużyna w rankingach nie jest jednocześnie promocją  ;)

SZMUL

Dzięki za miłe słowa :)
Przejście do B@P w moim przypadku było podyktowane wysoką pozycją teamu w rankingu światowym i chęć jego wzmocnienia, to fakt. Promocja - na pewno nie, bo pewnie gdybym nie zajrzał w statystyki i nie zainteresował się troszkę bardziej, niż tylko stroną "server status" na głównej S@H, to bym tak liczył i liczył w starym, w zasadzie już martwym teamie.
Czuję się jak dinozaur, czytając co niektóre wątki na tym forum... :shame:
No ale ja to już jestem starej daty liczydłowy i moja wiedza nie jest zbyt aktualna ???
Zaczynałem w Seti@home classic w 1999 roku, kiedy to ściągało się różne programiki do podglądania statusu obliczeń dosowego klienta ;)
To były czasy - wówczas jedyną optymalizacją, o której się głośno mówiło, to było wyłączenie wygaszacza ekranu, rysującego jakieś trójwymiarowe cuda na ekranie, nie mówiąc jak czasem krew zalewała, łącząc się modem przez TegoPSA (0202122) i wysyłało/odbierało 350 kilowe próbki, koszmar !! ;) Wówczas to SZMUL składał się z 3 osób, niestety kolegom szybko się znudziło, więc zostałem sam no i tak sobie liczę i liczę... :D
Mam nadzieję, że jak czasem palnę jakieś głupstwo na forum, to mi wybaczycie, choć pewnie nie będę zbyt aktywnym forumowiczem...  8)
"We come in peace..."


Szopler

No to pod względem stażu w obliczeniach rozproszonych jesteśmy równolatkami... Ja zacząłem "28 Jul 1999" i z blisko 3-letnią przerwą ciągnę do tej ry. Pobieranie próbek SETI przez modem kosztowało moich rodziców trochę stresu (i kasy)... Pamiętam pierwsze dwa rachunki za internet... po dwieście złotych ;)...

Witam kolegę i życzę wysokiego RACu.

Troll81

Witaj kammracie :D  :parrrty: twoje zdrowie :D ja też na początku byłem zielony niczym ogór na wiosnę :D z czasem dowiadywałem się coraz więcej :D

Voice1980

Witaj w naszych szeregach  :parrrty: życzę następnych 10 lat liczenia pod naszą wspólną banderą

Waldek1989

witam kamrata,

Poznań to miasto kultowego zespołu N.A.S -niektórzy wiedzą co ten symbol oznacza ;)
Niektóre kawałki mieli naprawdę dobre, ponadczasowe. Ehh...stare dobre czasy minęły bezpowrotnie...

Pozdrawiam!

Troll81

Nagły Atak Spawacza :D

gdyby tylko się tak chłopaki na liroya nie wyzłośliwiali... i nie robili na nie wiadomo jakich "gangstaz'...

Waldek1989

He he widzę ,że Troll wie o co chodzi :)

No z liroyem to trochę pojechali, ale to on pierwszy zaczął robić gangsta. Ale nie tylko oni na niego najechali, przecież z nimi śpiewał peja. Nie żebym propagował ich muzykę jako taką, bo jak ktoś nie chce słuchać, to nikt nie będzie go zmuszał. Niektóre kawałki są naprawdę dobre, niektóre trzeba zrozumieć i wbrew pozorom dorosnąć do tego. Niektóre są jak dla mnie bez smaku. Ale to kwestia gustu. Jeśli chodzi o polski rap, czy muzykę tego typu to są u mnie na pierwszym miejscu i pewnie zawsze będą.

Troll81

ja ogólnie słabo trawię rap... może dlatego że to muzyka stworzona do innych celów. Jak ktoś mieszka w prawdziwym getcie, bez perspektyw, to ma na co fakać. A w Polsce to.... jak ktoś weźmie dupę w troki i wbije zęby w ścianę... to się swojego małego ogródka dorobi.... Cudów może nie będzie ale godnie żyć się da...

SZMUL

A ja zauważyłem, że boinc lepiej mi liczy, jak w tle śmiga jakiś stary dobry trash z lat 80/90-tych :D
ale OT, fjufju ;)
"We come in peace..."


AiDec

Cytat: SZMUL w 09 Sierpień 2009, 22:56
ale OT, fjufju ;)

Tutaj nie ma OT. Twoja wizytka - Twoje tematy he he :).


Btw, witam ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka