Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

jasniak

Zaczęty przez jasniak, 01 Marzec 2010, 23:04

jasniak

Witam wszystkich,

o BOINC dowiedziałem się wczoraj, czy to nie świadczy o mojej ignorancji? :P

Wczoraj natchnęło mnie aby dowiedzieć się czegoś o SETI, ogólnie co to jest to każdy wie, ale w jaki sposób można pomóc to już inna brodzka :P
Tak że o BOINC dowiedziałem się przy okazji dzięki projektowi SETI!

Od dziecka interesuje się nauką :book:...  dlatego pomoc przy szukaniu pozaziemskiego życia, badaniu grawitacji emitowanej przez pulsary, wspomaganie konstrukcji LHC w CERN i wiele innych badań (o których muszę się dopiero dowiedzieć...) jest dla mnie spełnieniem dziecięcych marzeń o przyczynieniu się do rozwoju nauki  XP 

Mam szeroki zakres zainteresowań obejmujący nauki zarówno humanistyczne jak i ścisłe...  :fright:

Od dziecka zajmowałem się komputerami ich naprawa konfiguracja itp to dla mnie chleb powszedni jednak nigdy nie pracowałem jako serwisant %), czasami tylko dorabiam okazyjnie jako w/w serwisant sprzętu komputerowego...  XP
Życie napisało dla mnie nieco bardziej "fizyczny" scenariusz, przez parę lat jeździłem po Polsce robiąc sufity z mineralne i g-k oraz ścianki działowe... później zawędrowałem do Holandii, gdzie przepracowałem paręnaście miesięcy pod egidą różnych prac fizycznych...

Obecnie szukam zatrudnienia najlepiej we Wrocławiu (gdyż chcę się tam przeprowadzić z mojej małej 5000tys. miejscowości) może ktoś z Was, ma jakieś znajomości? :shame: Szybko się uczę i podejmę większość prac... %)

Mam dwie jednostki obliczeniowe:

Laptop

Intel(R) Celeron(R) CPU 540 @ 1.86GHz 
1GB RAM 533MHZ
Windows XP SP3

PC

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz
2GB RAM 800MHZ




Troll81

Witamy kolegę :D zapraszamy do odhaczania się na naszej mapce :D do zjazdów drużynowych we wrocku i do rankingu województw :D

Mogę popytać kilku znajomych o pracę w budowlance na terenie wrocka :D kilku z nich remontowało hotel monopol :D też pochodzą z małej miejscowości ale od 10 lat we wro siedzę :D

REPAIRMAN

Witamy i zapraszmy do liczenia.

A co do Wroclawia to juz nie dlugo odwiedze go ;) na poczatku czerwca.

Troll81

Daj znać :D może wyskoczym na  :parrrty:

apohawk

Witamy na pokładzie  :parrrty:
No good deed goes unpunished.

Janek

Witaj w drużynie :parrrty:

lolek

siemka kamracie  :parrrty:

Troll81

#7
Zapraszam też na erepa http://www.erepublik.com/en/referrer/Troll81 przyłącz się i walcz z nami o lepszą ePolskę  :attack:

Bobo_PL

Siemanko  :arrr:

sstratoss

witamy na pokładzie


: