Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

numerosunos

Zaczęty przez numerosunos, 10 Marzec 2010, 17:58

numerosunos

Witam,
Kiedyś dawno temu robiłem w SETI, potem trochę w Einstein a po dłuższej przerwie zająłem się PrimeGridem. Trochę porażające próbki 7 dni!!! Dlatego też nie bawię się w 17 or Bust czy Sierpińskiego.
Pozdrawiam wszystkich tych co nie rezygnują po  tygodniu.
Pozdrawiam zwłaszcza tych co korzystają z Linuxa!
Chyba tyle!
Wściekły pirat na przywitanie  >:(

BOINC@POLAND[HA$]

aloha kolego witamy w klubie  :)

Troll81

#2
Witamy :D

Powiedz coś więcej o sobie. Skąd jesteś, Ile masz lat, Na jakim sprzęcie liczysz, jakiej muzyki słuchasz, jakie masz hobby :D Możesz zajrzeć w inne wizytówki...

Możesz też dopisać się do rankingu województw :D

lolek

Siemka kamracie, witam na naszej łajbie i po szklaneczce rumu  :parrrty:

apohawk

Witamy na pokładzie  :attack:
No good deed goes unpunished.

numerosunos

dzięki za przywitanie,
mieszkam we Wrocławiu, swoją przygodą zacząłem z BOINCiem pare lat temu, pamiętam że jakoś dziwnie było z przyłączaniem się do grup, strasznie zagmatwane to było, nawet do tej pory nie wiem czy byłem czy nie byłem przyłączony do grupy i ile punktów uzbierałem.Pamiętam że SETI bylo oddzielne od Boinca, a oni się jakoś połączyli, nie pamiętam dawno to było.
Teraz obliczam na Lapku jeszcze tak nie robiłem, i rzeczywiście trochę się grzeje. Procki to AMD TURIONx2 64Bity. Choć nie wiem czy próbki mam 64bitowe, szkoda że nie można tego sprawdzić. OS to oczywiście linux Ubuntu, który śmiga aż milo i obalając mity , szybciej i łatwiej instalował mi się ubuntu niż winda na której oficjalne stery nie działały.  :attack:
Dzięki za uwagę, mam nadzieje że znajdę coś fajnego w tych socjalobliczeniach i podbije pozycję w rankingu dla boinc@poland.
Pozdrawiam!!! :arrr:


Troll81

Ubuntu to niezły system na lapki. Sprawdź czy zainstalowałeś 64 bitowe ubuntu, jeśli tak to sprawdź czy zainstalowałeś 64 bitowego BOINC a aplikacje powinny same się pobierać właściwe. Witam kolejnego obrońcę Festung Breslau :D

Możesz odznaczyć się też na mapce :D

Janek

Witam w drużynie :parrrty:

Waldek1989


REPAIRMAN

Witamy w "ekipie" ;)

:parrrty:

Voice1980

Witaj w teamie  :parrrty: