Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

ponti4c

Zaczęty przez ponti4c, 27 Grudzień 2010, 01:39

ponti4c

Witam wszystkich

Imie: Grzesiek   
Data urodzenia: 1987
Zamieszkały w Szczecinie. Obecnie zajmuję sie skończeniem studiów i napisaniem pracy inżynierskiej na Akademii Morskiej w Szczecinie. Moje hobby to zbieranie monet(numizmatyką niestety nie moge jeszcze tego nazwać) troche pływanie oraz jazda samochodem:)

Kiedyś, jakieśpare lat temu zainteresowałem sie Boinc'em ale przestałem ze względu na wybitnie słabego kompa. Ostatnio zacząłem jednak znowu liczyć i po prau dniach dołączyłem do Boinc@Poland. Na komputerze liczę MilkyWay'a, Einsteina, Cosmology, oraz Primegrid'a (chociaż z tym ostatnim jest problem z kartą graficzną i muszę liczyć na procku:/)

Mój komputer to:
Intel i5650 (słaby ale na wskutek pewnych przygód musiałem go wziąść...)
Asus p7p55d-e
4gb ddr3
Asus EAH HD 5850 1gb
Windows 7 professional 64 bit (dziekuję za program MSDNAA:)

Po kolejnych wakacjach pewnie bede zmieniał procka oraz dodawał drugą karte graficzną. Ale na razie do moich zastosowań całkowicie wystarczy.

Pigu


tito

 :parrrty:
Wydział mechaniczny?

lolek

Witam  :parrrty:
Co do PG mi też nie chce liczyć na radku. Ps. licząc milkię na GPU możesz obniżyć takty pamięci na grafice do jak najniższych stabilnych. mniej prądu Ci wtedy zeżre i będzie chłodniej o kilka stopni  :)

ponti4c

Na wydziale nawigacyjnym jestem, dokladniej na ratownictwie. Karty nie musze obniżać, obudowa bardzo przewiewna wiec na idlu byla temperatura 28 stopni jakos. a podczas obliczen 40 cos. czyli zle nie ma:)

Janek

Witamy Kamrata :parrrty:
Ja również studiowałem na Akademii Morskiej, ale w Gdyni na Wydziale Mechanicznym :D
Pozdrawiam i powodzenia na studiach :attack:

Troll81

Witam. Na twojej karcie policzysz też dobrze projekty Collatz i DNETc