Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

ProXimo , Witam i proszę o pomoc

Zaczęty przez ProXimoPL, 24 Marzec 2011, 21:54

ProXimoPL

Witam serdecznie wszystkich ! Jaki że kiedyś byłem użytkownikiem Boinc teraz chcę wrócić do liczenia rozproszonego i mam kilka problemów a także pytań , mianowicie posiadam nowy komputer

Procesor - Intel Core i5 2500K
Karta Graf. - ATi Radeon 5850
RAM - 4 GB DDR3
HDD - 500 GB
Pł gł. - ASRock P67

teraz tak , jakie polecacie w tym momencie projekty , w jakich najbardziej był bym skuteczny ;d ? Jaki projekt będzie dobry na moje GPU bo teraz pan Collatz Conjecture liczy mi na procku a nie na GPU  :-\
system jaki posiadam to Windows 7 Ultimate x64


EDIT :

Pisze mi że GPUs nie znalazł ;/ co jest ??

krzyszp

Collatza musisz ustawić w preferencjach projektu na jego stronie . To naprawdę proste.
Oczywiście możesz także liczyć Milkę - da Ci sporo punktów, chyba też GPUGRID ma aplikację na ATI...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tomasz R. Gwiazda

no i glowne pytanie, jakie masz sterowniki ?
jesli nie najnowsze to zaktualizuj

a w kliencie BOINC zaznacz: zeby uzywal procesora karty graficznej kiedy jest w uzyciu

no i w wiekszosci projektow (na stronie danego projektu w twoim koncie) w preferencjach musisz zaznaczyc ze ma uzywac tylko GPU (w projektach gdzie jest opcja liczenia GPU nie oplaca sie liczyc CPU)


Pigu


Troll81

witaj :D podaj nam z jakiego województwa jesteś to dopiszemy cię do rankingu województw.

twój sprzęt to dosyć powerna maszynka.

na ATI możesz liczyć projekty
Collatz
Dnetc
milkyway

i chyba jeszcze parę :D

ProXimoPL

hehe powerna powiadasz ? :D procek narazie nie kręcony jedzie na turbo (podbija do 3,7 ) jak dostanę lepsze chłodzenie spokojnie 4,5 myślę wyciągnąć co do GPU kręcić nie mogę bo zablokowane ale to się kiedyś biosa zmieni ^^
jestem ze śląska
ok ustawiłem liczy na GPU , problem w tym że po podliczeniu wyskakuje mi błąd , sterowniki najnowsze





krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

lolek

#7
Sprawdź MilkyWay@Home tam wystarczą gołe stery- jeśli będzie chodziła to znaczy że masz zainstalowane sterowniki bez obsługi Open CL (PG ich wymaga). Ponadto ATI w milce wypada lepiej niż w PG, a i projekt pożyteczniejszy (bada drogę mleczną, szuka ciemnej materii itd.).

A tak w ogóle to witam kamrata  :parrrty:

Edit: Widzę że już liczysz milkę więc na 99% to brak obsługi Open CL przez sterownik jest winny błędom PrimeGrid.
Osobiście polecam Ci liczyć na tej karcie Milkę i jako projekt zapasowy DNETC.