Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

pawzdy...

Zaczęty przez pawzdy, 23 Kwiecień 2013, 09:03

pawzdy

Witam.

Jak w przypadku wielu z Was to mój powrót do liczenia po przygodzie z SETI która miała miejsce sporo lat temu. Zrobiłem wtedy kosmiczny wynik na Athlonie XP 2000+ (5000 pkt)  :)
Od powrotu mijają 3 tygodnie więc czas się przedstawić.


  • Imię - Paweł
  • Miasto - Tychy
  • Wiek - mogłoby być mniej 
  • Zainteresowania - szerokie
  • Liczydło - C2D 7200 + HD4850

Liczydło służy do przeglądania internetu i ewentualnie partyjki w TFTD pod DosBox'em więc się nudzi i to od kilku lat. Teraz zacznie nadrabiać zaległości, zwłaszcza że POEM i Milka ładnie obciążają i CPU i GPU. Oczywiście już myślę o złożeniu drugiej, mocniejszej maszynki. Na dzień dzisiejszy "uciułałem" 500k pkt. Co do liczenia konkretnych planów nie mam ale chciałbym wejść do pierwszej 500, oczywiście team'u, nie świata.  XD  Staram się także wykorzystywać sprzęt "zaprzyjaźniony" stąd w moich statystykach będą się pojawiały różne PC.

Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość dla nowicjusza

PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Tobas


sknd



mordi

witaj na pokładzie  :ahoy:
Guard well the secret of steel...


tito


cp


aborek


stiven


flaku

Witam kolegę z mojego miasta ;)

MarcinB

Witam na pokładzie :ahoy: Od czasów SETI (które nadal można liczyć także na kartach graficznych) jest spory wybór w projektach. Dla każdego coś się ciekawego znajdzie  :attack:

mimeq

 :ahoy:
Kurde tylu ziomkow na forum mam ? Szok  %)


andy101fah

Witaj  :ahoy:

Troll81

Witamy na łajbie :D jak odpalisz liczenie na solidnym GPU to uciułasz 500tys punktów w tydzień :D

pawzdy

Cytat: Troll81 w 23 Kwiecień 2013, 23:12
Witamy na łajbie :D jak odpalisz liczenie na solidnym GPU to uciułasz 500tys punktów w tydzień :D

Solidne GPU to solidne koszty  :fright: ale składam trochę lepszy sprzęt. Do tego dorzucę drugiego HD4850/HD4870 i będzie chodził 24h/24h o ile szwagierek użyczy trochę miejsca bo jako energetyk płaci za prąd jakiś śmieszny ryczałt . Do nowego mam już HD7770 i też nie będzie litości  :)
PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

Troll81

4770 nie żre dużo prądu a potrafi dać 100k na dobę :D

EDU Enthusiast


pawg