Dario666

Zaczęty przez Dario666, 08 Luty 2014, 23:09

Dario666

Witam.

Minął już ponad rok od czasu, gdy wstąpiłem do zespołu BOINC@Poland, ale dopiero teraz znalazłem trochę czasu by coś napisać.

Mieszkam w samym centrum Górnego Śląska, tu gdzie moja rodzina od kilkuset lat. Jestem przyzwyczajony do ogromnych tłumów wszędzie gdzie pójdę i dlatego staram wyjeżdżać się tam, gdzie jest niewiele osób. Np. do ... Warszawy  XD.

Mam wiele różnych zainteresowań głównie leżących w sferze nauk ścisłych, ale jest też jedno spoza tego zakresu - kolarstwo górskie, czyli tzw. MTB. Staram się jeździć, kiedy tylko mam wolny czas i wyjeżdżać na całe weekendy z grupą zapaleńców. A oto moja maszyna do pedałowania:  ;D

[smg id=10295 type=preview align=center caption="Bike Dario666"]




Jako, że to już (albo dopiero) rok, to mogę się pochwalić pewnymi osiągnięciami na polu platformy BOINC. Wcześniej, czyli w 2002/2003 roku, liczyłem SETI@Home Classic - za czasów, gdy BOINCa jeszcze nie było. Przeliczyłem tam 3 918 WU w 22 546 godzin. Potem miałem dłuuugą przerwę i liczę na BOINCu od 20 grudnia 2012 r, a oto tego rezultaty:

3. miejsce w Projekcie Miesiąca za rok 2013

2. miejsce w drużynie w Free-DC TeraBoks

2. miejsce w drużynie w odznakach WU-Prop

Niestety nie mam żadnych porządnych kart graficznych, więc liczę tylko na CPU i laptopowych GPU. A oto rezultaty:








andy101fah

Piękny wynik osiągnąłeś licząc tylko na  CPU i laptopowych GPU.  :respect: :respect: :respect:
Możesz również opisać swój park maszynowy na jakim liczysz.

Pozdrawiam.




Troll81

Wynik całkiem ładny. szczególnie ze to CPU i mGPU. Rowerek tez fajny :D

lolek

Tylko pogratulować kamratowi z naszej pirackiej łajby  :parrrty:

AL

Cytat: lolek w 09 Luty 2014, 21:38
Tylko pogratulować kamratowi z naszej pirackiej łajby  :parrrty:

Dokładnie!  :parrrty:

Dario666

A to opis moich "wioseł":

Xeon X5650 2,66 Ghz 6c HT, oprócz projektów z AVX zadziwia wydajnością przy takim zegarze,
Xeon X3430 2,4 GHz 4c, zmodowany coś w stylu i7-950,
i5-3470 3,2 GHz 4c, pobiera tylko 85W przy max. obciążeniu na AVX - dla mnie szok,
i5-2500 3,3 GHz 4c, wydajnościowo prawie jak powyższy,
Phenom II 3,1 GHz 2c @ 3,6 GHz 4c, składak najstarszy, ale daje radę na 2 dodatkowo odblokowanych rdzeniach,
Laptopy z i5-3210 2c HT i Radeon 7670.


mordi

bardzo przyjemna flota ;)
Guard well the secret of steel...