Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Mobilizacja!

Zaczęty przez Mchl, 06 Luty 2006, 23:19

Mchl

Liczydłowi!
Kołobrzeg nas atakuje!
http://pl.boincstats.com/stats/team_stats.php?pr=ufluids&st=0&to=100&or=&co=Poland

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

gaciu

W takim razie dołączam ponownie do uFluids chociaż aplikacja jest troszke niewdzęczna - często zeruje jednostki po wylaczeniu BOINC managera. Mój skromny RAC dorzuci swoją "kropelkę" do wspólnego gara  :)

Mchl

Ostatnio dosyć stabilnie działa.
Ja mam w statystykach dosyć ładny, niaml liniowy wzrost.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Gave

Problem zerowania jednostek po wyłączeniu managera niestety pojawia sie i u mnie. Co nie przeszkadza w uzyskaniu nawet szybszego niż liniowy wzrostu w statystykach.  :lol:

bartsob5

TO WSZYSTKO PRZEZ MOJEGO FACETA OD INFORMY!!!!! TO ON SOBIE PODLACZYL uFluids!!!!!!!

Mchl

Czy jesteś gotów podjąć odpowiednie kroki w celu dokonania sabotażu? :twisted:


To jest żart... naprawdę ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

bardzo chetnie, ale on chyba tego nie robi na szkolnych kompach:(

AL

Jak tylko skończę moją małą 12 godzinną :wink:  próbkę w Rosecie, to podłącze jednego hosta.

bartsob5

ja juz sciagnalem dodatkowe probki, ale najpierw skoncze tez rosette;) o! juz koniec, to do dziela;)

KrzychuP

To ja też spróbuję, pod pozorem nocnej defragmentacji, zapuścić jedną porcję ;)

AL

Kurcze pobrałem próbkę, liczyła się niecałą godzinę ( odziwo w tym czasie absolutne 0,0% postępu - przy 100% wykorzystaniu procka ), po czym się wykrzaczyła. Czyli faktycznie ze stabilnością tego projektu nie jest jeszcze idealnie. Zobaczymy jak pójdą następne.

bartsob5

ja od dawna nie zauwazylem xzadnych anomalii zwiazanych z tym projektem.. no najwyzej, ze 2 razy zakonczylem probke przy stanie 0% po ponad 2h... (poprostu belka postepu dziala niepoprawnie). dobra strona tego projektu jest to, ze nie trzeba martwic sie o krzaczace sie probki...

m2marek

podwoiłem czas obliczeń! :D  Nas nie doganiat :)

bartsob5

no u mnie ruszylem z kopyta... juz 4 jednostki odeslalem...

qbaspl

Dodałem ten projekt u siebie. Pójdzie 100% mocy komputerka przez najbliższy czas  :wink:

Mchl

8O

No proszę... Nie sopdziewałem się takiego odzewu ;)
Jak zwykle mnie zaskakujecie ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Gave

Skoro pojawiła się taka potrzeba to Rosetta i LHC stop, zaś uFluids cała naprzód - i tak ten projekt mi się najbardziej podoba.  :wink:

gaciu

Ja po raz drugi w krótkiej karierze musiałem zrezygnować z uFluids. Choć uważam go za bardzo ciekawy projekt. Kilka jednostek bezproduktywnie zjadało czas proca bez żadnych postępów. Czas przeliczania leciał jednak nigdy nie dochodził do końca. Udało mi się policzyć w zasadzie 2 jednostki.

miszol

wlasnie dolaczylem do tego projektu, zobaczymy jak pojdzie

Mchl

bartsob5: Musimy coś zrobić z Twoim nauczycielem... Nie mógłby dołączyć jeszcze do jednego projektu? :wink:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org