Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Psotek

Zaczęty przez Psotek, 23 Luty 2011, 19:32

Psotek

Witam Wszystkich,

Nowy, ale już dwukrotnie zapraszany do Wizytówek. Jak widzę wpisy Mocno tu zasłużonych, to w ogóle głupio mi się tu wychylać.
Ale króciutko i szybciutko będzie.

Imę:         Paweł
Rejestracja:       04.01.2011
Wiek:                 rocznik 1975
Lokalizacja:         Poznań (wielkopolskie)
Zawód:             geodeta

Coś o sobie?   Kiedyś studiowałem na AGH.
            Kiedyś robiłem różne rzeczy (trochę bass, trochę capoeira, trochę salsa i latino, troszkę też czytałem SF i Fantasy, i Anime też trochę nazbierało mi się...).
            To były piękne czasy.
            Kilka lat liczyłem GIMPS'a (Mersenne Prime), ale mi się znudziło.
            Teraz mam piękną kochającą żonkę i wspaniałego 1,5-rocznego synka - zajmujący, ale nie tak jak robota w delegacji na budowie (aktualnie MA-91 na Wiśle pod Grudziądzem [A1]).

Czas wolny:   Zdecydowanie go za mało. Czasem coś poczytam na necie, kliknę coś na BattleKnights s.12

Liczydła:      Liczę na dwóch prockach Core2Duo E6750 2.66 GHz i E7400 2.80 GHz - BOXy bez OC i bez GPU. Ruszyły i się już nie marnują.

StatsLink:      Jakiś link do swoich statów chciałem tu podać, dla rankingu województw, podsumowań miesiąca i takich tam -  ale proszę o bliższe wskazówki w tej kwestii.
         
Uwagi inne:      Niestatystycznie jakoś bardzo miła i kulturalna atmosfera na tym forum panuje - co mnie tyleż cieszy co i zaskakuje.

Pozdrawiam wszystkich mniej i bardziej aktywnych.

pszyklejony


kret


Troll81

ty tu z "zasłużonymi" nie wyjeżdżaj  %) to forum jest dla ludzi. każdy kiedyś zaczynał. Każdy był kiedyś młody. itp itd  :parrrty: witam cie na forum

Tomasz R. Gwiazda

CytatUwagi inne:      Niestatystycznie jakoś bardzo miła i kulturalna atmosfera na tym forum panuje - co mnie tyleż cieszy co i zaskakuje.
w sensie ze nie ma takiej bariery jak na innych forach tematycznych gdzie czlowieka w pierwszym poscie zjedza, odesla do google i nie pomoga rozwiazac problemu ?


Witamy serdecznie  :parrrty:

kret

my w drugim poście odsyłamy %)

Psotek

Delikatnie powiedziane, ale dobry kierunek.
Bywa też i ostro - nie tyle po temacie, co jeden po drugim.
Zza kurtyny monitorków różne wynurzenia już widziałem, chociażby na moim forum geodezyjnym :(

lolek

Witam  :parrrty:
Może dla tego że my cenimy każdego nowego kamrata  :)

AiDec

#8
Mila wizytowka :). To i mile powitanie  :parrrty:



Cytat: kret w 23 Luty 2011, 20:17
my w drugim poście odsyłamy %)

Srednio w drugim. Czyli czasem w trzecim, a czasem w pierwszym  ;D



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Cyfron

ale jeszcze się nie spotkałem na forum, że ktoś powiedział"poszukaj w google" i koniec.
Zawsze po takim tekście są przynajmniej ze 3 linki :)

No i witamy Kamrata!  :arrr:

Pigu

witaj :parrrty:

kotfryc

Witam  :)

Co do dyskusji na forum.... bo czasem różni nas podejście do tematu, ale zawsze mamy dobre chęci  :)   

krzyszp

Witam Cię również :)

Do rankingu województw już jesteś dodany :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Psotek

Dzięki za powitanko  :)

:parrrty:  piwko stawiam wszystkim  :parrrty:

GRID

A mleko albo sok owocowy też postawisz? :shame: