Ogólnopolski zlot BOINC@Poland 2010 w Krakowie

Zaczęty przez Cyfron, 17 Czerwiec 2010, 13:14

SzaMoT🍀

ok na mnie możecie liczyć, ale musi się zebrać 12 osób, żeby ten zlot jakoś nazwać po ludzku ...  ;)

Troll81

MOże by wykorzystać moment zlotu i utworzyć stowarzyszenie?? Podpisać akt założycielski i takie tam....

Cyfron

też mi to przez głowę przeszło, ale nie ma siły, aby się zebrało tyle zainteresowanych osób teraz ...  ???

Genn

Mnie też można dopisać. 8 sierpnia jadę do Budapesztu (Sziget festival), więc wyruszę wcześniej z postojem w Krakowie. Już kupiłem bilet na wyjazd z Krakowa, więc zlot musi się odbyć. :parrrty:



Troll81


Cyfron

Ciesze się, że uczestników przybywa :)

Może jakiś plan ustalimy - przynajmniej zgrubny i ramowy?
Może pierwszego dnia bar i piwko, a drugiego jakoś moje lab? albo jedno i drugie jednego dnia?

W ogóle, to każdy uczestnik zlotu coś dostanie ode mnie  :arrr:

Vega

ja na 100% będę. A jeśli chodzi o plan, to myślę że nie ma co wymyślać, na miejscu, jak się spotkamy po prostu coś wymyślimy. W Krakowie nie można się nudzić :)

goofyx

Ja też chciałbym być, ale :( :
1. Nie teraz <- będę miał syncia po zabiegu także nigdzie się nie wybieram :(
2. Jeśli wrzesień-październik to szybciej ale na pewno nie 2 dni <- ewentualnie jednej od rana do wieczora i to bez alkoholu bo autem przyjadę.

Mając rodzinkę, a przede wszystkim małe dzieci bardzo ciężko się gdzieś wybrać na dzień co dopiero na cały weekend.

Troll81

można zawsze zloty lokalne umówić :D jakiś w Poznaniu, Jakiś w katowicach, jakiś w Wawie...

goofyx

Ja poprosze w bielsku. Ale kto tu przyjedzie?

Troll81

Sam się rozejrzyj po mapce, kogo możesz zaprosić :D

Ja widzę co najmniej 5 osób w twojej okolicy....

Mori

Zlot w Krakowie już za tydzień. Ustalmy miejsce spotkania (standardowo Adaś, czy może coś bardziej wymyślnego?) i przynajmniej jakiś ramowy plan (gdzie chcemy iść).

Troll81

Ja jak wysiądę na głównym to wiem jak na rynek trafić. miasta nie pamiętam wcale... (byłem tam jak była krolowa angielska)

Mori

Dlatego Adaś jest taki standardowy, ewentualnie jakieś konkretne miejsce w Galerii Krakowskiej (np. fontanna na środku na poziomie -1). I trzeba to ustalić wcześniej, bo potem będzie zamieszanie...

goofyx

Cytat: Troll81 w 29 Lipiec 2010, 21:43
Sam się rozejrzyj po mapce, kogo możesz zaprosić :D

Ja widzę co najmniej 5 osób w twojej okolicy....
Nie no zaprosić mogę <- ale nawet nie wiem na co się przygotować <- nie uczestniczyłem jeszcze w żadnym zlocie :(

Troll81


goofyx

Cytat: Troll81 w 02 Sierpień 2010, 13:53
Na dużo piwa :D
eh, ja już wyrosłem chyba z takiego podejścia ;)
Nie bawi mnie to już.

emik

po to są zloty - aby przy :parrrty: poznać się bliżej


Mori

Ale też nie wszyscy na zlotach piją. Ja, na ten przykład, jako abstynent pić nie będę, więc nie generalizujmy.

apohawk

Mori, przy takich upałach to mineralną chociaż...
No good deed goes unpunished.

Mori

Wiesz, ile taka mineralna w pubach kosztuje? Rozbój w biały dzień.

Wracając do tematu: ponawiam pytanie: gdzie brać boincowa się chce zebrać, mniej-więcej o której i gdzie idziemy? Weekend tuż-tuż.

goofyx

Cytat: Mori w 02 Sierpień 2010, 19:56
Wiesz, ile taka mineralna w pubach kosztuje? Rozbój w biały dzień.

Wracając do tematu: ponawiam pytanie: gdzie brać boincowa się chce zebrać, mniej-więcej o której i gdzie idziemy? Weekend tuż-tuż.
Trzeba zorganizować własny ogródek i własne zasoby :)

Troll81

Kurde.... mój wyjazd stanął pod znakiem zapytania....

goofyx


Machloj

widzę, że jak tylko Cyfron wyjechał na tydzień to od razu brak jakichkolwiek nowych informacji w tym temacie ;)

może ktoś się weźmie w garść i zdecyduje co i jak? ja niestety nie dam rady wziąć tego na siebie - brakuje mi i czasu i zdolności organizacyjnych :-\

Kret_polny

Jak coś to mogę parę osób przenocować.

Cyfron

Ahoy - jeśli nikt nie będzie miał problemów z dotarciem na rynek pod Adasia, to myślę, że możemy się tam spotkać.

Może ktoś mieć problem? (wtedy spotkanie w galeri przy fonntannach na środku poziomu -1 )

Jeszcze trzeba ustalić godzinę o której się zbierzemy.
Może niech najpierw osoby, które będą przyjeżdzać wypowiedzą się, o której by mogłyby być w krk.

Troll81

Rozkład jazdy Wrocek krak w sobote rano

Wrocław Główny   01:43     Kraków Główny     06:36     
Wrocław Główny   05:01     Kraków Główny    09:49     
Wrocław Główny   06:08     Kraków Główny     10:50

wszystko to połączenia TLK z czasem przejazdu w okolicy 4:50

Genn

Ja przyjeżdżam pociągiem o 18:54. Krakowa nie znam, ale jeżeli będzie ustalone miejsce spotkania to powinienem sobie poradzić.



Troll81


Kret_polny

Adaś jest tu:
http://wikimapia.org/#lat=50.0616176&lon=19.9380639&z=19&l=28&m=b&search=krak%C3%B3w%20rynek

Vega

a czy Wy wiecie, że w sobotę jedzie po Krakowie Tour de Pologne? :D

Pozdrawiam i do zobaczenia ;)

Machloj

przepraszam was bardzo, ale niestety nie uda mi się w sobotę przybyć  :wth:

Mori

Tej, to jeśli Vega ma rację, a toto będzie jeździć przez rynek, to może lepiej jednak przy fontannie w Galerii się spotkać? Tam, mimo wszystko, będzie mniej ludzi w takim wypadku. Tak mniej-więcej to jest tu: http://wikimapia.org/#lat=50.0672736&lon=19.9461266&z=19&l=28&m=b -- można tym środkowym wyjściem z Dworca PKP wyjść od razu na wprost fontanny (a jeśli ktoś od któregokolwiek wejścia wchodzi, to to jest na środku Galerii na poziomie -1 (czyli z miasta zjeżdżacie w dół - zresztą niżej się zjechać nie da ;) ).

Cyfron

słuszna uwaga - Tour de Pologne będzie w krk i będzie masa ludzi i pół krk zamknięte. Spotkajmy się w takim razie w Galerii Krakowskiej na poziomie -1 (najniższy w galerii) w środku, obok fontanny. Godzinę jeszcze ustalimy - ktoś ma jeszcze jakieś konkretne godziny przybycia?

Załatwione macie spanie?

Troll81


Mori

Gdyby ktoś miał wątpliwości, jak wygląda fontanna, to dwa linki:
http://picasaweb.google.pl/nix.ciepiela/FlashmobNaZyczenieZimyZamarzamy0210?authkey=Gv1sRgCK_EqN3n5eec7AE#5435274924069596818
http://picasaweb.google.pl/nix.ciepiela/FlashmobNaZyczenieZimyZamarzamy0210?authkey=Gv1sRgCK_EqN3n5eec7AE#5435274809633296450
(zdjęcia, swoją drogą, z lutowego flashmoba w GKrk koło fontanny :) )

Troll81

A moze z okazji zlotu zrobicie mini flashmob?? :D


Mori

Na kartkach papieru :) Tia. Wyciągacie zeszyciki, długopisiki, kalkulatorki i dalejże kolejne całeczki :)

PS. To o której? 19 przy fontannie? Może być wtedy problem, by do jakiejś knajpy się wbić i miejsce znaleźć z tym całym tłumem w Tour De Pologne, który się właśnie w tych godzinach będzie kończyć, poza tym weekend jak zwykle... Chyba, żeby ktoś gdzieś zrobił rezerwację na jeden stolik or smth. Albo będziemy się martwić na miejscu :)