Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

gorim1

Zaczęty przez gorim1, 25 Czerwiec 2009, 14:32

gorim1

Jarek
Rocznik Orwellowski 1984
Mieszkam sobie pod Warszawą w Markach
Zawód Student (już końcówka) + praca na pół etatu
Hobby fantastyka dużo fantastyki najlepiej książkowej i polskiej, łapanie ryb, spacery po lesie.
Czemu uciekłem do was team w którym byłem (forum science fiction fatasy i horror) po prostu umarł szukałem jakiejś alternatywy.
Dodatki
Organizacja Konwentu miłośników fantastyki w warszawie Avangarda 2009 www.ava.waw.pl
no już za tydzień będzie zabawa


OxyOne

#1
Willkommen
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

KrzychuP

WITAMY na pokładzie!  :arrr:

Troll81


Sergeant

#4
Witaj, ja też stamtąd przeniosłem się tu. I tak jak ty potrzebny mi był zespół o większej ilości liczonych projektów.

Podaj też wyciąg ze swojego konta w Boinc, to doliczę cię do rankingu województw.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

emik



gorim1

się pewnie zdublują ale oto wyciąg z boincstats

Sergeant

Niezły wynik, ale nie mogę cię zaliczyć do rankingu. W tej chwili twoje punkty liczone są dla Forum Science Fiction. Myślę, że jak chcesz pełną gębą należeć do BoincatPoland, to dobrze by było swoje punkty dodać do wspólnej kasy.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

gorim1

cóż czekam jak tylko boinc stats mnie przekażą odpowiedniemu teamowi :D

Waldek1989

witam również  :parrrty:

sciagacz


gorim1

ja mam pytanko bazy projektów wyszczególniają mnie już jako członka tego zespołu ale kiedy za tym pójdą inne portale statystyczne ?
http://setiathome.berkeley.edu/team_members.php?teamid=30228&sort_by=expavg_credit&offset=0

Troll81

daj im z tydzień :D