Prędkość warpowa

Zaczęty przez TJM, 19 Luty 2009, 12:43

TJM

Też tak miałem parę razy, na dodatek strona chodziła mi w tym czasie bardzo powoli.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

AiDec

8:35

Fatal error: Only variables can be passed by reference in /hermes/web01/b821/pow.boincatpoland/htdocs/smf/Settings.php on line 42

8:36

Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

8:37

Wbilem sie.

8:38

Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.



itd. itd. Czasem sie udaje wbic, ale w wiekszosci przypadkow nie da rady.



W tym czasie na 4um bylo zaledwie dziesieciu cziterow: AiDec, cezar, buri, Mchl, Payo72, KrzychuP i czterech nieznanych cziterow. Przyzna sie ktos? Bo jak nie, to pomysle ze to Mchl... :P



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl

Ale to ja właśnie. Robię teścik, ale najwyraźniej nie wychodzi.
Zaraz odkręcę.

[edit]

Ok. Już powinno być nie gorzej niż poprzednio.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

Cytat: AiDec w 24 Marzec 2009, 08:42
Przyzna sie ktos? Bo jak nie, to pomysle ze to Mchl... :P
Jasnowidz, czy co??  XD XD

Pigu

ile zajmuje forum, i jak z wymaganiami wydajności?
https://home.pl/serwery/unix konto standard da redę? mogę wspomóc

Mchl

Dopiero co stamtąd zwialiśmy, bo poza tym że modelka fajna, to od strony technicznej marnie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

OxyOne

Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Mchl

Tak, wiem. Znowu się grzebałem :P

No ale teraz mam nadzieję skuteczniej niż z rana. Ten konkretny błąd powinien się już pojawiać dużo rzadziej.

(chorela... nie zauważyłem, że nam czas przestawili)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

TJM

Mieszałeś coś dzisiaj ?
Nie wiem jak wcześniej, ale teraz forum śmiga naprawdę szybko, przynajmniej patrząc na tle ostatnich 2-3 tygodni  ;D

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Mchl

Pewnie w USA coś ciekawego w telewizji jest i nikt w internecie nie siedzi XD

Wczoraj zmodyfikowałem forum tak, że zamiast jednego użytkownika MySQL, ma do wyboru trzech. W ten sposób obchodzimy ograniczenie jednoczesnej ilości połączeń na użytkownika.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

TJM

Mogłaby zostać taka prędkość, szału nie ma ale przynajmniej da się swobodnie przeglądać forum, z czym ostatnio były duże problemy - czekanie po 30+ sekund na otwarcie się strony skutecznie zabijało chęci na przeglądanie :D

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Mchl

Zawsze można przeglądać w imode
Śmigaaaaa :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Cytat: Mchl w 26 Marzec 2009, 00:03
Zawsze można przeglądać w imode
Śmigaaaaa :D
Dokładnie. Korzystam codziennie.  :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

sesef

Przed chwilą chodziło tragicznie.

TJM

Dziś też to za różowo nie wygląda, delikatnie mówiąc. Ale co ciekawe, na Operze Mini forum śmiga z 10 razy szybciej, więc może to wina routingu.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

AiDec

Od ok. godziny coraz gorzej i gorzej. Obecnie porazka. 30 sek. oczekiwania na wyslanie napisanego posta.


FF 3.0.8, 20/2 Mbit z Norwegii.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

3Rni

to jest porażka, u mnie przynajmniej nie da się przeglądać forum  :(

to sie czesto powtarza ostatnio, moze po prostu ten hosting jest za słaby

jesli jest potrzeba zmiany jestem gotowy wesprzec finansowo nowy i szybki, podejrzewam ze inni tez sie znajdaa

za bardzo lubie to forum czytac zeby pogodzic sie z czekaniem po 30-60 sek na pojawienie sie nowego okna  :(

TJM

Co dziwne, ostatnio jest gorzej w nocy niż w dzień. Przez cały tydzień dysponowałem czasem jedynie dopiero po 23-24 i głównie wczesną nocą zaglądałem na forum, zazwyczaj mimo dość późnej pory forum osiągało chyba prędkość Warp III, tematy potrafiły ładować się po 5 minut, więc cierpliwość szybko mi się kończyła %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.