Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Podanko

Zaczęty przez dziubas, 05 Maj 2011, 15:37

dziubas

Szanowna Administracjo,
Zwracam się z uprzejmą prośbą o przywrócenie mi na stałe poprzedniej pozycji, tj. Bywalec, która znacznie lepiej oddaje charakter mojego tu pobytu i brzmi poważniej niż jakiś Młodszy Liczydłowy (bez obrazy inni ML). Nawiasem mówiąc ten przymiotnik to jawna kpina z mojej osoby.
Rączki całuje i padam do nóżek w nadziei pozytywnego rozpatrzenia mojej prośby.
:respect:
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

apohawk

To i tak lepiej niż starszy... wypraszam sobie, wszak jestem 'forever young' ;)

No i przypomniał mi się mail w pracy z jakiejś firmy, gdzie nadawca miał w stopce tytuł stanowiska "starszy specjalista ds. nowych technologii"  XD
No good deed goes unpunished.

krzyszp

Do: Młodszych i starszych liczydłowych.
W sprawie: Rangi i ich związek z doświadczeniem życiowym oraz wpływem zjawisk atmosferycznych na nastroje panujące w Administracji forum.

W związku z napływającymi skargami oświadczam, co następuje:
1. Ranga Młodszego Liczydłowego jest zaszczytem, którego tylko nieliczni Bywalcy forum mogą dostąpić. W związku z tym Administracja (nie mylić z administracją) nie może cofnąć tego uprawnienia - Ojczyzna wie najlepiej jak nagrodzić swoich bywalców.
2. Ranga Starszego Liczydłowego jest Wielkim Marzeniem Liczydłowych, osiągana tak ciężką pracą, że osiągnięcie jej w młodym wieku jest nie możliwe. W związku z tym, deklaracja apohawka, że "jest forever young" została uznana za nieprawdziwą, za co karą ustaloną administracyjnie, jest ogłoszenie jego wieku publicznie.
3. Wszystkie podane fakty nie mają oczywiście nic wspólnego z faktem, że edycja rang na forum jest dość skomplikowana, a administracji się dziś nic nie chce...
4. Wszystkie uwagi do powyższego proszę składać w terminie 20 sekund do mnie, obiecujemy w przeciągu 3 tygodni udzielić (wymijającej) odpowiedzi.

Z wyrazami szacunku dla Młodszych i Starszych (Strasznych) Liczydłowych
Administracja

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Sebastian M. Bobrecki

Dajcie zamiast "ML" "Starszy Bywalec"  ;)
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Gargul

(proszę mnie nie zrozumieć źle, to żadna presja na zmianę rang, czy objaw jakiegoś niezadowolenia)

W ciągu paru miesięcy sam osiągnę tą rangę... po 10 latach tego wolontariatu.  XD

:arrr:

apohawk

@krzyszp
przepiękne  XD tak się uśmiałem, że jeszcze bardziej mnie odmłodziło  XD
No good deed goes unpunished.

dziubas

Cytat: b0b3r w 05 Maj 2011, 20:34
Dajcie zamiast "ML" "Starszy Bywalec"  ;)

To miałem zasugerować.

Cytat: krzyszp w 05 Maj 2011, 20:23
3. Wszystkie podane fakty nie mają oczywiście nic wspólnego z faktem, że edycja rang na forum jest dość skomplikowana, a administracji się dziś nic nie chce...
4. Wszystkie uwagi do powyższego proszę składać w terminie 20 sekund do mnie, obiecujemy w przeciągu 3 tygodni udzielić (wymijającej) odpowiedzi.
przeczuwałem, że skończy się jak w rozmowach pana Dziamdziaka i Administratora  XD
teraz pozostaje mi tylko nabijanie liczby wiadomości, a że nie każdy rodzi się Trollem, zajmie mi to jakieś kilkanaście lat  :deadman:
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Troll81

Masz coś do trolli??

Mchl

No tego jeszcze nie było, żeby ktoś o degradację prosił  XD


Chociaż w mojej rodzinie funkcjonuje legenda pewnego czerwonoarmisty, który kilkakrotnie sam się degradował ze stopnia oficerskiego z obawy, że podwładni mu kulkę w plecy wpakują... no ale to legenda  :book:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

dziubas

Wikisłownik:
bywalec      (1.1) książk.  człowiek, który często pojawia się, bywa w danym miejscu, lokalu, instytucji kulturalnej itp.
            (1.2) książk.  człowiek, który dużo podróżuje po świecie, dużo zwiedził

Liczydłowy, szczególnie młodszy, kojarzy mi się z występującym stadnie zgarbionym facetem w zarękawkach i czapeczce z daszkiem, w pocie czoła przesuwającym koraliki w liczydle.

To ja już wolę być bywalcem  XD

EDIT
DZIĘKI !!!   :respect:
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Mchl

Tak nawiasem mówiąc, Troll wbił się w obszar, gdzie planowaliśmy wprowadzenie [młodszego|starszego] kalkulatora
http://www.sjp.pl/co/kalkulator

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

Cytat: dziubas w 06 Maj 2011, 16:44
EDIT
DZIĘKI !!!   :respect:

Jestem niemal na 100% przekonany, że masz dostęp do tego pola z własnego profilu ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

dziubas

sądząc po opisie pola rzeczywiście powinienem móc to edytować, tylko nie mogę znaleźć gdzie.
ale tak jak jest mi się podoba, niech zostanie
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Troll81

to ja poproszę o rangę kalkulatora :D

apohawk

Można w profilu dodać "Własny tytuł".
Profil->Modyfikuj profil->Dane publiczne->Własny tytuł

EDIT
Na razie ustawiłem sobie tytuł ku uciesze pozycjonerów, potem może coś wymyślę. Sugestie mile widziene (znaczy powinien chyba wpisać sobie "leń")
No good deed goes unpunished.

dziubas

Cytat: apohawk w 06 Maj 2011, 21:57
Można w profilu dodać "Własny tytuł".
Profil->Modyfikuj profil->Dane publiczne->Własny tytuł

no własnie tu szukałem i nic. mam selektywną ślepotę czy może trzeba mieć dodatkowe uprawnienia?
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Pigu

niewykluczone, apo ma podwyższone uprawnienia - proszę kogoś bez upr. o sprawdzenie

Szopler

Ja tam nic takiego nie widzę.

Grzes

Ja też nie

kret

ja mam tylko "Tekst osobisty" ale to coś co się pojawia pod avatarem, więc nie o tym mowa

Troll81

Postuluję wprowadzenie kolejnych 3 rang "młodszy kalkulator" "kalkulator" i "starszy kalkulator" :D

dziubas

i koniecznie: Wielki Kalkulator    ;)
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Troll81

Popieram propozycję Dziubasa :D